Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: Alchemist poslato 08 Septembar, 2012, 19:27
meni nisu hteli da uzmu ni majice koje su jo¹ uvek imale etiketu jer nisam imala potvrdu sa hemijskog... ¹to se garderobe tièe mislim da je krajnje retardirano da ti tra¾e tako ne¹to, hoæe¹ da uèini¹ ne¹to dobro i usreæi¹ nekog jadnièka koji nema ¹ta da obuèe i jo¹ da plati¹ jer radi¹ ne¹to u dobrotvorne svrhe... ¹to crveni krst ne pere ako im je ba¹ toliko to bitno
Oduvek je tako bilo.Sve sto nosis u Crveni Krst mora da bude oprano i popeglano.
Друштво за заштиту од животиња

Alchemist

Ma to je ok, nije problem da ja operem i ispeglam svu garderobu, sad je problem ¹to ti tra¾e priznanicu sa hemijskog èi¹æenja da bi primili garderobu.
You're just jealous cause voices are talking to me

UFF

a ako hocu stari auto da im poklonim jel i njega moram da dubinski operem iznutra i ispoliram spolja?

da ga registrujem, platim prenos i promenim ulje, stavim nove gume i sipam pun rezervoar se naravno podrazumeva

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo

Ali ne za korisnike, veæ za gospodu koja rade tamo. Da li mislite da sva garderoba sti¾e do onih kome je namenjena?! Da li ne proðe kroz ruke - sortiranje onih koji rade tamo? Da li mislite da niko od njih neæe uzeti tu majjcu sa etiketom? Razumem za hranu, ali za èistu garderobu bez deklaracije hemijskog - nikad neæu razumeti.

zmiya

Citat: dzimika poslato 08 Septembar, 2012, 19:04
ja cu morati u skorije vreme da pretresem potkrovlje na garazi jer ima pun kurac odece koja samo stoji, bar da odnesem subotom na bubanj potok pa mozda zmiya nesto kupi :P

Zmiya nemo¾ da kupi,mo¾ u bulju da te lupi,
Zmiya i Uff uzimaju samo kad je d¾ebe,poje¹ pi... od babe..

mi¹ko_kolo


dzimika

Citat: zmiya poslato 08 Septembar, 2012, 23:08
Citat: dzimika poslato 08 Septembar, 2012, 19:04
ja cu morati u skorije vreme da pretresem potkrovlje na garazi jer ima pun kurac odece koja samo stoji, bar da odnesem subotom na bubanj potok pa mozda zmiya nesto kupi :P

Zmiya nemo¾ da kupi,mo¾ u bulju da te lupi,
Zmiya i Uff uzimaju samo kad je d¾ebe,poje¹ pi... od babe..
tebi cu onda pokloniti neko 'aljince da budes sexy uff-u kad te bude jebo

zmiya

Auu,ovaj post odma da se prebaci u onu gay temu,u novi podforum..

zmiya


pit

Citat: zmiya poslato 08 Septembar, 2012, 23:21
Auu,ovaj post odma da se prebaci u onu gay temu,u novi podforum..

        Tu je urednik onaj freza majstor.....

zmiya

Kad dodje¹ u BG ima da odemo na piæe,a i njega æu da pozovem,a da ne zna da si tu,pa da vidimo ¹ta èe biti..

pit

Citat: zmiya poslato 08 Septembar, 2012, 23:46
Kad dodje¹ u BG ima da odemo na piæe,a i njega æu da pozovem,a da ne zna da si tu,pa da vidimo ¹ta èe biti..

             Pa sta ima da bude ima se usere u gace i nema da dodje ...eto sta ce da bude.On je inace mnogo jak na recima.

zmiya

Alo,jebem te nepismena,da ne zna da si tu..

pit


Lazic


Uncle Bob

Citat: zmiya poslato 08 Septembar, 2012, 23:21
Auu,ovaj post odma da se prebaci u onu gay temu,u novi podforum..
Neee sinak gre¹i¹ ne u gay u gayrom.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


mareskin


Sinoæ èekao 2 sata na Zlatiboru dok je stigla policija i zavr¹en uviðaj, jer sam bio svedok saobraæajnog udesa bez povreðenih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu