Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ja tu treba i sutra da parkiram
ako izlomim njega a on mene oboje pucamo kintu-ne isplati se

muriju mislim da mogu i sutra da pozovem jer bi rekao da vlasnik tu zivi i stalno u blizini parkira (drmao sam malo da se upali alarm ali qrac) a imao sam guzvu na poslu i morao da idem dalje, nisam imao vremena da cekam patrolu 2 sata

ne zelim nikog i nista da lomim vec da nadjem nacin da mi se steta popravi (ne interesuju me pare takodje samo u ovlascen servis i zamena+popravka)

Lazic

Ostavi poruku na brisaèu od golfa, pa vrebaj... :D Vi¹e puta su me tako èa¹æavale nn kom¹ije... [doh]

baha

citam temu i mislim sad ga je neko razbio ne moz da udje u auto...kad ono se jedva vidi ogrebotina [neampojma]....ne mo se sekiras UFFe,sve ce si bude...sve ce se sredi.....samo ih ti mora sam napravis  ;)
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

MILJAN

Citat: UFF poslato 04 Septembar, 2012, 23:20
ja tu treba i sutra da parkiram
ako izlomim njega a on mene oboje pucamo kintu-ne isplati se

muriju mislim da mogu i sutra da pozovem jer bi rekao da vlasnik tu zivi i stalno u blizini parkira (drmao sam malo da se upali alarm ali qrac) a imao sam guzvu na poslu i morao da idem dalje, nisam imao vremena da cekam patrolu 2 sata

ne zelim nikog i nista da lomim vec da nadjem nacin da mi se steta popravi (ne interesuju me pare takodje samo u ovlascen servis i zamena+popravka)
Ako si siguran da je on onda je najbolje da pozove¹ policiju i da¹ izjavu kako si video da te ovaj udara. BMW ti je jako oèuvan-vidi se da vodi¹ raèuna. Tako da znam kako je kad zatekne¹ tu SLIKU. Bez obzira na savet iz osiguranja, moj ti ja savet da zove¹ pandure.
Cave ab homine unius libri

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

Citat: Vlajko poslato 05 Septembar, 2012, 00:40
Da je vozio Funta..boleo bi ga qrac.. [rofl]
Nije ba¹ to tako...Ja npr. moj volvo operem jednom godi¹nje, kada se auto od ptièjeg izmeta vi¹e i ne vidi...Nije mi stalo.-.A on ba¹ voli bembaru.Sav sjaji..MOj auto je svuda po negde grebnut, èuknut i ne brinem gde parkiram i kako..A on uglancao ovog kao uskr¹nje jaje,,I Kada ga neko spuca, otpadnu mu plobme iz zuba kada vidi auto.. Ne¹to slièno ja radim sa motorom..Pazim , pazim, i na kraju neki majmun mi na Avali ogrebe kljuèem rezervor do koske... explozija besa u prazno.. i posle farbanje...pizdi¹..Tako da ga kapiram..I ponavljam da je bolja varijanta sa pandurima.
Cave ab homine unius libri

Zeljkamp

Najbolje je da ga navatas i da popunite onaj jebeni evropski izvestaj o nesreci, ako je on uopste jos uvek validan, pa sa njim u osiguranje po naplatu stete.
TwinZ Auto & Moto

Jefta

Jebote koje budale zive kod tebe u kraju

Vlajko

Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2012, 00:45
Citat: Vlajko poslato 05 Septembar, 2012, 00:40
Da je vozio Funta..boleo bi ga qrac.. [rofl]
Nije ba¹ to tako...Ja npr. moj volvo operem jednom godi¹nje, kada se auto od ptièjeg izmeta vi¹e i ne vidi...Nije mi stalo.-.A on ba¹ voli bembaru.Sav sjaji..MOj auto je svuda po negde grebnut, èuknut i ne brinem gde parkiram i kako..A on uglancao ovog kao uskr¹nje jaje,,I Kada ga neko spuca, otpadnu mu plobme iz zuba kada vidi auto.. Ne¹to slièno ja radim sa motorom..Pazim , pazim, i na kraju neki majmun mi na Avali ogrebe kljuèem rezervor do koske... explozija besa u prazno.. i posle farbanje...pizdi¹..Tako da ga kapiram..I ponavljam da je bolja varijanta sa pandurima.

Pa kad ¹tedi¹ 5 godina za njega..mora da ga èuva¹ i glanca¹.. [plazi_se]

a za koju godinu mo¾ se i ¹logira¹ od sliènih incidenata...
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Hohštapler

Moj savet ti je da zajebe¹ celu prièu i vozi¹ tako...
Nije stra¹no a ne isplatiti ti se da puca¹ sad brdo para na tu glupost, jedino ako uspe¹ ovog (ili ovu, ravnopravnost, molim lepo) da nagovori¹ da ti da neke pare (u ¹ta sumnjam, mislim, stavi se u njegovu poziciju, oterao bio ga u kurac da je obrnuto)...
i ne vredi da se jede¹... mogla su i vrata da fasuju ili blatobran...

ps.
Znam da nije trenutak, al eto, to je tvoj centar....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Kakav crni centar, kraj Zemuna, i to skoro da je bli¾e Novom Sadu, nego Beogradu...:D

zmiya

Jel to golf ogreban sa strane do ulice a bmw sa strane do trotoara?

Major


Milomir27

ma ije to nista sto kilo gita ne moze da sredi
jbg kada nemas garazu,prodaj to i kupi juga da te boli tuki a ne glava

zmiya

Pa interesuje me kako te je on udario,ako su vozila bila u ovom polo¾aju,jedino ako je popeo ceo auto na trotoar..

Zverka

ma  vi ne kontate...uff upo u novu teoriju zavere... TROVAC :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

ranko

Citat: UFF poslato 04 Septembar, 2012, 22:53
plava farba na mom braniku a 3 metra iza mene plavi golf sa sveze ogrebanim branikom

i sta sad?


Uff... sigurno si imao bolji pogled od nas ali meni se ovako preko slika ne cini da je Golf krivac...

Ova plava boja sto je ostala na tvom braniku je ona serpa plava... kao na onom ruznom stilu 3v serpa plava ako si vidjao...

Sve i da je ista farba... ono ostecenje pored stopaljke je bas jak udarac... i vrlo bitno ... dosta visoko... kod golfa mi se ne cini tolika steta za tako jak udarac a i ne vidim nikakvu izbocinu kod njega koja bi mogla da napravi ostecenje na takav nacin... mada tebi je branik u trenutku udarca otisao napred ( sto se vidi po onome pored tocka ) tako da je ipak moguce...

ali zaista 100% da budes siguran ovde ( barem po slikama nema sanse )....

Sto se tice osiguranja ( bonus malus ) preko evropskog...

Onaj ko te je cuknuo imace premiju osiguranja 50% visu... e recimo da je to neciji plavi Saicento ili plavi matori Swift 1.0 ... to bi znacilo da sa 6500 ( ako je premijski stepen 2 koji ja imam ) ide sa jednom stetom na 8700 ... kako god bilo ne moze preko 3000  sledece godine da mu bude vise osiguranje ...

Ti odes u osiguranje, onaj lik proceni da tu ima posla za oko 10sati rada + ne znam neki deo... ti odes u Deltu... uzmes profakturu na 10ak radnih sati po njihovim cenama + farba i git ( materijal ) + ne znam neki deo po njihovim cenama i kazes im da uplate na tvoj racun ... po ovoj kalkulaciji taman da i nema ni jedan zamenski deo... 50.000 najmanje ... znaci isplati se... e treba ti neki plavi auto do 1000kubika... sa malo konja i sto matoriji...

Eto tako sam ja uradio... naravno lajsne koje su gistro pukle su u gepeku a pukle su samo 2 zabice :) inace jebene lajsne kostaju po 3000-4000 svaka :)

EDIT : A sto ne bi mogao umesto automobila da bude i neki motor... ili skuter koji nije mogao da ukoci :)

EDIT na 2 : A da obrisemo mi ovaj moj post :)

zmiya

Veæ je bila prièa o tome,neæe ti isplatiti punu cenu na tvoj raèun..

ranko

Zmijo... 43.000 za ogrebana vrata i krilo... i dve lajsne koje nedostaju :)

Oni su procenili 13h rada i 2 lajsne po 4000 rsd... na sve to je dodat i materijal... poslali mi vansudsko poravnanje... jer sam uzeo fakturu od komsije kome je radni sat 1700 dinara...

Da to nisu prihvatili isli bi kod Stojanova... a njegov radni sat je genge Yamaha , udri me po usima ... bilo bi 800 jura na keca...

Ovo je prica od pre 2 nedelje... znaci od trenutka slikanja vozila i njihove procene 15 dana do vansudskog poravnanja koje smo obostrano overili ( ja i osiguranje )....

zmiya

to je ok,ka¾em da ti neæe isplatiti na raèun cenu kod recimo Stojanova..