Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


zmiya

Ako ti je sigurnosni ventil ispravan..Kad kupi¹ nov ventil,pi¹e na njemu rok trajanja 2 god..

Lazic

gde je cbrr1, sigurno je imao iskustva sa explodirajuæm bojlerima... :D

AndreyRR

Citat: zmiya poslato 03 Septembar, 2012, 13:24
Ako ti je sigurnosni ventil ispravan..Kad kupi¹ nov ventil,pi¹e na njemu rok trajanja 2 god..
kad stalno kupujes na potoku stvari

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2012, 13:30
gde je cbrr1, sigurno je imao iskustva sa explodirajuæm bojlerima... :D
Neæe¹ verovati, ali ja sam imao. 2001-ve je meni i jo¹ èetvorici kolega bukvalno eksplodirao bojler od 300 litara na neka dva - tri metra udaljenosti. Sreæa je ¹to je popustio na varu i ¹to su nam u svlaèionici kasete za garderobu potavljene visoko, pa su nas one za¹titile od onog talasa vrele vode. Naravno, jedini koji je bio o¹uren je kolega kojem smo davno pre toga nadenuli nadimak "Forest Gamp," po¹to je negde u njegovoj kategoriji.

Phoenix

Citat: MajorSoul poslato 03 Septembar, 2012, 12:26
Ni ja bojler nikad ne gasim i ne vidim razlog sto bi. Treba sto sta da se desi tj poklopi da eksplodira, a onda si stvarno baksuz kakvog nema.


treba da ti ne radi sigurnosni ventil kao vecini shto ne radi jer je pun govana i niko ga i ne proverava godinama i samo jedna stvar da se desi a to je da odlepi sigurnosni termostat i eto sranja!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Phoenix poslato 04 Septembar, 2012, 21:29
Citat: MajorSoul poslato 03 Septembar, 2012, 12:26
Ni ja bojler nikad ne gasim i ne vidim razlog sto bi. Treba sto sta da se desi tj poklopi da eksplodira, a onda si stvarno baksuz kakvog nema.


treba da ti ne radi sigurnosni ventil kao vecini shto ne radi jer je pun govana i niko ga i ne proverava godinama i samo jedna stvar da se desi a to je da odlepi sigurnosni termostat i eto sranja!

A zamisli recenicu:
Ni ja lampicu za ulje nikad ne gledam i ne vidim sto bi.Treba sto sta da se desi tj poklopi da crkne agregat, a onda si stvarno lazic kakvog nema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pre neki dan mi macka izgrebe haubu
posle toga se lik ugurava na prakingu uzmedju mene i drugog auta gde ima meste da se uparkira ali ne i da izadje iz auta jer ne vozi cabrio
vozi neko govno reno twingo na kojem su toliko stedeli da naravno nema ni bocnu lajsnu na vratima i pogodite sta mi je uradio prilikom izlaska?
i to su sve stare vesti a imam i jednu danasnju za malo kasnije

jebeni srbistan samo da kupis ladu nivu sa roll barovima i da im se svima najebes keve i da te boli qrac sto je iscukana i izgrebana

Milomir27


UFF

danas ga parkiram na ulici uz trotoar da me ne bi cesali sa strane na prkingu budale koje pokusavaju da se uguraju tamo gde ne moze (onom twingu sam izlomio metlice)

i kad sam krenuo kuci nadjem ovo  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Kengur


UFF


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

UFF

ne vole me neobzirni ljudi koje boli kurac za krseve koje voze i ne vole me nista vise nego bilo kog drugog u saobracaju

plava farba na mom braniku a 3 metra iza mene plavi golf sa sveze ogrebanim branikom

i sta sad?



[attachment deleted by admin]

Plazma Keks


AndreyRR

ja bih zvao policiju na uvidjaj,nekome je i tvoj auto krs  ;D

UFF

nisam imao kad
mogao sam samo da ga olupam
ali to ne menja cinjenicu da ja moram da placam svoje farbanje
zvao sam nelu
ona radi u osiguranju
kaze mogu da ga  :drka: ako nemam kasko, slike koje sam napravio nicemu ne vrede, ogrebotina na golfu je sveza, presao sam prstom preko belog i brise se (znaci par sati ili dana tj posle poslednjeg pranja) inace golf je iscukan sa svih strana, vlasnika ili verovatnije vlasnicu boli qtac
muriju i da zoves za tako nesto nece da izadju + nisi 100% siguran da je to taj auto iako je farba iste boje

jedino sutra da zovem i kazem da je sudar u pitanju a da neko svedoci da je video kako me je golf ocesao prilikom uparkiravanja i onda meni javio (jer da kazem da sam bio u kolima kad se to desilo ide pitanje sto nisam zadrzao vozaca)

ne znam, previse drkanja i opet neizvesno.. a da neko popuni evropski zapisnik sa mnom i prizna da je on to slucajno uradio moze ali onda mu je premija osiguranja narednih par godina dosta skuplja pa je taj trosak veci nego moja steta..

sad moram da kocim naglo na zeleno svetlo i da pecam budalu iza mene ili da puknem kintu za farbanje ni kriv ni duzan (+ se ovaj deo auto ne menja pa ce da bude po kile gita ako ne mogu da ga izvuku kako treba jer je na prevoju i dosta je jak tu)


konstruktivne ideje i predlozi?

Plazma Keks

najbolje ti je da te zgazi auto na pesackom prelazu, tuzis vozaca i sa tim parama popravis BMW-a ;D
gore se u zivotu nisam prosrao

AndreyRR

trebao si ipak da ga sacekas,secas se u lazarevcu kad je neko onom liku oborio motor
pa je zvao muriju,to si trebao i ti da uradis,pa im pokazes prstom da sumnjas na taj golf
oni bi sve to isfotkali i mislim da je validnije od tvog,a sobzirom da se tebi cesto takva sranja desavaju
ugradi kameru na auto kao rusi

easy

kupis onu profi pracjku i nahranis je izlomljenim svecicama