Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: dzimika poslato 29 Avgust, 2012, 22:40
Citat: MajorSoul poslato 29 Avgust, 2012, 21:02
Citat: dzimika poslato 29 Avgust, 2012, 18:24
da li neko zna da li moze neko ko je ovlascen da izda ovlascenje? ja koliko se secam znam da moze ali samo sudski i to u odredjenim slucajevima

Moze da izda ovlascenje ako je ovlascen za tu radnju.


ali mora u ovlascenju da stoji da to moze da uradi

jes ;)

mareskin

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:58
Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

umirali i mladji bez razloga poslednjih par godina...
prestao sam da se cudim

Ne samo par godina. Meni su umrli drugari u osnovnoj ¹koli, srednjoj ¹koli, mlaði roðaci... Jbg, nema pravila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

nazalost nema..ali da je tuga tuga je kad se mladi zivot ugasi :(

Uncle Bob

Citat: MajorSoul poslato 30 Avgust, 2012, 10:48
nazalost nema..ali da je tuga tuga je kad se mladi zivot ugasi :(
Sa tobom se druziti je rizik jbte. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 30 Avgust, 2012, 10:44
Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:58
Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

umirali i mladji bez razloga poslednjih par godina...
prestao sam da se cudim

Ne samo par godina. Meni su umrli drugari u osnovnoj ¹koli, srednjoj ¹koli, mlaði roðaci... Jbg, nema pravila.
Na tebe sam mislio da si rizièan za druzenje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 30 Avgust, 2012, 13:04
Citat: mareskin poslato 30 Avgust, 2012, 10:44
Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:58
Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

umirali i mladji bez razloga poslednjih par godina...
prestao sam da se cudim

Ne samo par godina. Meni su umrli drugari u osnovnoj ¹koli, srednjoj ¹koli, mlaði roðaci... Jbg, nema pravila.
Na tebe sam mislio da si rizièan za druzenje.

Kao iz onog vica: "Ja mislim ¾eno da si ti meni baksuz" :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Krpljenje i prisilno pokrivanje zabusanata i jebenih krivinasa. Pojedinci su bolji u krivinama nego Colin Mcraee.....
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Citat: El Jefe poslato 22 Avgust, 2012, 11:49
Danas mi umreo DR.mARTIN posle TRI  nedelje nosenja.Cizme su pocele da se cepaju a posle reklamacije ,prodavac ih je uzeo na posmatranje/analizu.U medjuvremenu nosim stare cizme koje sam planirao da bacim
Cizme prosle analizu.Vratili mi pare je ne mogu da garantuju da bi nove koje bi mi dali izdrzale duze.Jebite se Dr.Martin.
Друштво за заштиту од животиња

mkt


Kengur

Taman uspem da zakazem nesto za ponedeljak kad ono medjutim kurcina... Zvoni telefon stari dobri glas se cuje:
"Ti se tu zajebavas dok se nasi ovde bore!!! Brzo pakuj torbe jos u nedelju da si ovde! I nemoj da nam vrdas da ne pravimo problem...''
U prevodu pravac smrdljivi Pariz...

Vec pocinjem da ponavljam u sebi ''evropski dinari, evropski dinari, evropski dinari, izdrzi cuti i trpi...'' ...................

Gašpar

Kako si napisao, još će neko da pomisli kako ideš da se kriminalizuješ ;D

Plazma Keks

e ovako, odoh ja danas malo da se provozam na kostunjaku, malo DH ovo ono. zavrsim ja spust, odmorim se na klupici i krenem kuci(15h), ne predjem ni 50m i probusi mi se guma, nista, vracam se na klupu, skidam tocak, menjam gumu, napumpam je i krenem ponovo nazad. stignem do konaka i probusim i rezervnu unutrasnju gumu!!! ja sta cu, guram do autokomande bajs sa busnom gumom i kupim novu unutrasnju, stavim ja nju, kad ono PRC, spoljasnja guma se razjebala od guranja... kupim novu spoljasnju 26x2,4 i setim se da je velika, nista trazim manju 26x2,3. montiram gumu i evo me kuci u 19h!!!

Kengur

Citat: Ga¹par poslato 30 Avgust, 2012, 20:25
Kako si napisao, jo¹ æe neko da pomisli kako ide¹ da se kriminalizuje¹ ;D

Pa naravno da jesam. Pa svi nasi gastrabajteri fizikalci kad ovde dodju foliraju se da su kriminalci... Besan auto, kajla ovo ono... :D

Plazma Keks


CBRR1

Citat: Kengur poslato 30 Avgust, 2012, 20:27
Citat: Ga¹par poslato 30 Avgust, 2012, 20:25
Kako si napisao, jo¹ æe neko da pomisli kako ide¹ da se kriminalizuje¹ ;D

Pa naravno da jesam. Pa svi nasi gastrabajteri fizikalci kad ovde dodju foliraju se da su kriminalci... Besan auto, kajla ovo ono... :D
jeste fizikalise metar dana i kkupi auto ovde i bahanalise se kako da ne..pogotovo sto imam drugare koji rade takvu gradjevinu preko...hahahhaha

Kengur

Nisu ni to veruj............ Mali procenat njih sto su napravili kintu i uspeli... Ali to je drugo vreme bilo...

cbr
pricam ti za ove sto zive preko... Sve na kredu... Ili renta car... A zive u 2 sa 1....

CBRR1

Citat: Kengur poslato 30 Avgust, 2012, 20:30
Nisu ni to veruj............ Mali procenat njih sto su napravili kintu i uspeli... Ali to je drugo vreme bilo
ma da... [nono]