Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27

a jel ti rekao andrej da sam bolji bacje..


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Avgust, 2012, 22:29
I ponovo sudar na æo¹ku. Jebote, nikad se neæu naviæi na tresak. A sad samo skaèem da nije (nedaj Bo¾e) neko na motoru. Po¹to je veè bilo i toga.

Mi¹ko, nemoj da te mrzi, slikaj svaki put, i to sa istog mesta, i po¹alji u neke novine, negde, platiæe neko glavom...
Posle æe da bude:
Na dan bezbednosti
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

@cbrr1
Ti si najebao...to je maaaalko drugacije od jebati....a sad AndrejRR moze tebe da jebe kako vozi bolje....on se nije omlatio, dakle zna.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 29 Avgust, 2012, 11:56
@cbrr1
Ti si najebao...to je maaaalko drugacije od jebati....a sad AndrejRR moze tebe da jebe kako vozi bolje....on se nije omlatio, dakle zna.
ima ljudi kojivoze kao babe,i nikada ne padaju,jel bukvalno moze da sidje sa motora i da potrci za njime,a ja sam ga vratio iz trece u drugu i op na tocak sputio nabio gas u trecu ponovo i odjednom bus se pojavi da se nije pojavio prodjoh ja..a sta je krivica toga..DIVLJANJE...i ne divljam vise jer cu doci sebi glave...pupu..

ЯЭВОЛУТИОН

pa to znaci da ne znas da vozis.....kad si dobar jebac ti jebes kako treba,dugo i temeljno, a ako divljas brzo svrsis i onda si kurac od jebaca....sta ti tu nije jasno.....AndreyRR rulez
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


AndreyRR

Citat: cbrr1 poslato 29 Avgust, 2012, 12:00
Citat: revolution poslato 29 Avgust, 2012, 11:56
@cbrr1
Ti si najebao...to je maaaalko drugacije od jebati....a sad AndrejRR moze tebe da jebe kako vozi bolje....on se nije omlatio, dakle zna.
ima ljudi kojivoze kao babe,i nikada ne padaju,jel bukvalno moze da sidje sa motora i da potrci za njime,a ja sam ga vratio iz trece u drugu i op na tocak sputio nabio gas u trecu ponovo i odjednom bus se pojavi da se nije pojavio prodjoh ja..a sta je krivica toga..DIVLJANJE...i ne divljam vise jer cu doci sebi glave...pupu..

a sta da ti sine radi baba kad ne znas da vozis

mareskin

Citat: cbrr1 poslato 29 Avgust, 2012, 12:00
Citat: revolution poslato 29 Avgust, 2012, 11:56
@cbrr1
Ti si najebao...to je maaaalko drugacije od jebati....a sad AndrejRR moze tebe da jebe kako vozi bolje....on se nije omlatio, dakle zna.
ima ljudi kojivoze kao babe,i nikada ne padaju,jel bukvalno moze da sidje sa motora i da potrci za njime,a ja sam ga vratio iz trece u drugu i op na tocak sputio nabio gas u trecu ponovo i odjednom bus se pojavi da se nije pojavio prodjoh ja..a sta je krivica toga..DIVLJANJE...i ne divljam vise jer cu doci sebi glave...pupu..

Mene ovde interesuje da li je sluèajno taj autobus i¹ao na vreme?

Jer da je kasnio kao ¹to je obièaj ni¹ta se od ovoga ne bi desilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Avgust, 2012, 11:39
Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Avgust, 2012, 22:29
I ponovo sudar na æo¹ku. Jebote, nikad se neæu naviæi na tresak. A sad samo skaèem da nije (nedaj Bo¾e) neko na motoru. Po¹to je veè bilo i toga.

Mi¹ko, nemoj da te mrzi, slikaj svaki put, i to sa istog mesta, i po¹alji u neke novine, negde, platiæe neko glavom...
Posle æe da bude:
Na dan bezbednosti

Ma znaju oni, postoji statistika sigurno ali ih boli uvo. Neverovatno je to ¹to ista raskrsnica postoji i sto metara navi¹e ka Bulevaru (moja ulica je paralelna sa Bulevarom) i na njoj ni pribli¾no nema ovoliko i ovakvih sudara. A potpuno je ista situacija. Pri tom, sudara je bilo i pre 35-36 godina, kada je kud i kamo manje automobila bilo.

Gašpar


Hohštapler

A sa druge strane, obele¾i neku taèku na asfaltu i postavi uvek na isto mesto stativ, isti ugao, i napravi neki uber_cool GIF za potpis! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

iznervirase me na poslu jako po ko zna koji put u dve nedelje
da li neko zna da li moze neko ko je ovlascen da izda ovlascenje? ja koliko se secam znam da moze ali samo sudski i to u odredjenim slucajevima

Major

Citat: dzimika poslato 29 Avgust, 2012, 18:24
da li neko zna da li moze neko ko je ovlascen da izda ovlascenje? ja koliko se secam znam da moze ali samo sudski i to u odredjenim slucajevima

Moze da izda ovlascenje ako je ovlascen za tu radnju.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Phoenix

kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

dzimika

Citat: MajorSoul poslato 29 Avgust, 2012, 21:02
Citat: dzimika poslato 29 Avgust, 2012, 18:24
da li neko zna da li moze neko ko je ovlascen da izda ovlascenje? ja koliko se secam znam da moze ali samo sudski i to u odredjenim slucajevima

Moze da izda ovlascenje ako je ovlascen za tu radnju.


ali mora u ovlascenju da stoji da to moze da uradi

MIGE

Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]
bas bedak  :(

Kengur

Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

Cujem sa se drugaricom pre neki dan... Kaze zaglavila bolnicu pre dve nedelje, srce joj preskace i los ekg... 22 godine...

Ko zna cime su nas gadjali i kakvim govnima nas truju...

UFF

Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

umirali i mladji bez razloga poslednjih par godina...
prestao sam da se cudim

Hohštapler

Citat: Kengur poslato 29 Avgust, 2012, 23:05
Citat: Phoenix poslato 29 Avgust, 2012, 22:39
kad ti matori dodje sa posla i saopshti da ti je umro ortak koje je stariji od tebe 3 godine,infarkt! WTF!!  [ljutko]

Cujem sa se drugaricom pre neki dan... Kaze zaglavila bolnicu pre dve nedelje, srce joj preskace i los ekg... 22 godine...

Ko zna cime su nas gadjali i kakvim govnima nas truju...

Kod mene na faxu èetvoro kolega (2 kolege i 2 koleginice) imaju problema sa ¹titnom ¾lezdom, i to ozbiljnih. Lekovi, operacije, sve po redu... :/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.