Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Ja sam u selu i nit ima govana nit svinja nit basta... A iskreno bih gotivio da ima nesto domace da se pojede... Izumrlo to odavne...

UFFe, nesto ne gotive kerovi :D

Vidi, ja recimo imam tu srecu da mogu da napravim manje vise realnu paralelu izmedju kuce i stana.

Stan na kanarov
Kuca na Avali

Stan:
Prednosti, sve mi je tu na dva minuta, maxi, trafika, klopa pice, posta ambulanta, pun kurac linija ako hoces prevozom negde ide na 5 min realno.

Mane- Jebena 4 zida, zdgrada puna kerova (Verovao to uff ili ne), a pazi nemam problema sa komsijama, jedino matorom sto smeta ispod mene kad kurve hodaju u stiklama a ker mu nije smetao kog je burazer drzao u stanu. Definitivno nije mesto sutra za podizanje dece jer ih je mnogo teze iskontrolisati nego u manjem mestu. Da ga ne bi popovi lopatali....

Kuca
Prednosti- Dvoriste, mir, bazen, letnjikovac, letnja kuhinja da u kuci ne bude jebeni pakao, garaze, mogu mirno da ostavim auto... Prednost moje kuce i mesta je sto imam izlaz na auto put i nbg sam veoma brzo, tj na drugoj strani grada, a i Avalskim sam realno za 20 min na slaviji laganim tempom....

mane- Jedna linija do Avalskog... Vec na avalskom 9... Udaljen si malo od grada i realno bez kola se tesko funkcionise, bar ja... Dzankoze upadaju da marnisu alat.. Kod mene ne, ali se desava... Nije mi blizu apoteka, ambulanta.. Tj jeste ako ides kolima 4 min :D Ali peske imas da giljas jedno 15 min...


ps UFFe, sad lepo ocisti temu kao sto si ocistio tvoju o bmw u :P

UFF

Pa ocisti je sam sto ja sve da radim :-)

dzimika

uff bi da zivi u stanu u zgradi ali da ne daje dinara za odrzavanje zgrade a po mogucstvu ni dinara da ulozi u stan :P
ja mogu da garantujem da u njegovoj zgradi ima vise kucica nego kod mene u ulici, mozda ista brojka, inace njega ne voli ni jedno kuce ali bas nijedno i zato svi laju kad on prodje :D

ja sam kao klinac ziveo u stanu i znam kako je, kuca koliko god da ima vise posla oko nje pruza mnogo veci komfor, ako nista drugo bar je skoro uvek veca nego stan u kome bi ziveo i uvek imas gde stvari da ostavis, jednostavno ne bih mogao da zivim u stanu posle brdo godina koje zivim u kuci

UFF

mogao bi ti sine i jos bi pevao samo ako bi te muka naterala  ;)

dzimika

radije bi ziveo u satoru nego u stanu :D bar ako ti se lokacija ne svidja samo spakujes i preneses na drugo mesto :D

Phoenix

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2012, 15:30
Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 15:07
samo se ti teshi,vishe djubra sam video oko tvoje zgrade nego u mojoj ulici celoj  [rofl]

tacno
ali bar nema govana i ne smrdi na svinje

vidi to nema ni kod mene al bar nisam opterecen kompleksom velegradjanina!
Zivi ti tu i uzivaj,podjednako uzivamo ti,ja i svi ostali jer su navikli na to gde su!
a za one iz kruga dvojke ti si iz pichkovaca koliko i ja za tebe ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mkt


Zverka

Citat: dzimika poslato 25 Avgust, 2012, 18:22
uff bi da zivi u stanu u zgradi ali da ne daje dinara za odrzavanje zgrade a po mogucstvu ni dinara da ulozi u stan :P

ovo mi deluje KO DA JE MAMIN SINCIC ...jos uvek  oko MAMINE SUNKNJICE :D
elem...zivela u  stanu ...  i NEKA FAAALAAA...
kuca je kuca...ILI TI "IPAK JE IPAK MOMCI"
JE IMA POSLA DOSTA VISE...al  brate mili...mogu da trtnem da me komsija ne cuje :D :D :D
ako ocem da se pojeee na sred dvorista ...a ne da " cekam da me dragi odvede u kosutnjak " jbg nekima je i to "DVORISTE"
buuuahahaha
de de ..da ne kenjamo vise...ok ...svako ima svoj ukus...AL
meni PRIJA VOZNJICA DO SLJAKE... taman razbistrim mozak.... lepo se razbudim... SVAKO JUTRO DODJEM NASMEJANA NA POSAO
a ne da ujedam zato sto eto tako ..NIKAD NE BI NI VOLELA DA MI JE POSAO NA PLJUC METAR...
muz radi u strogom centru grada... ON TI JE KLASIK BEOGRADJANIN...KOJI JE od kako zna za sebe u krugu vuka... zivi ..." PRDI RADI ITD"
I definitivno se slaze...al ...avaj...tu je i dete...
pa sladje mi je da je pustim ovde da se igra po igralistu ...i dvoristu ...nego da razmisljam dal ce da se nabode na koju iglu u peskicu iza zgrade....
UFFE sorry AL  BRATE  KENJAS KO FOKA :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Ovo je moj park i samo ja smem tu da se igram ;D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mareskin

Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 18:46
Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2012, 15:30
Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 15:07
samo se ti teshi,vishe djubra sam video oko tvoje zgrade nego u mojoj ulici celoj  [rofl]

tacno
ali bar nema govana i ne smrdi na svinje

vidi to nema ni kod mene al bar nisam opterecen kompleksom velegradjanina!
Zivi ti tu i uzivaj,podjednako uzivamo ti,ja i svi ostali jer su navikli na to gde su!
a za one iz kruga dvojke ti si iz pichkovaca koliko i ja za tebe ;)

Ja sam stanovao u krugu dvojke kad sam ¾iveo u BG ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Mene iznervira pijani, propali roker koji nas je danas smarao od 18 do 20 dok smo name¹tali sound na sceni u centru grada- Nema kvadrofonije na otvorenom prostoru..Monitor drnda, jedan kanal ne radi a ovaj se popeo i davi..  [djavo]  Mator i svi ga znamo ali ubi kako je dosadan...  [doh]  Grli, davi, balavi, hvata mi vrat gitare dok sviram..  [glavazid]  I tako... bi-¹ta-bi...
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 26 Avgust, 2012, 05:09
Mene iznervira pijani, propali roker koji nas je danas smarao od 18 do 20 dok smo name¹tali sound na sceni u centru grada- Nema kvadrofonije na otvorenom prostoru..Monitor drnda, jedan kanal ne radi a ovaj se popeo i davi..  [djavo]  Mator i svi ga znamo ali ubi kako je dosadan...  [doh]  Grli, davi, balavi, hvata mi vrat gitare dok sviram..  [glavazid]  I tako... bi-¹ta-bi...
Be¹ drzavu kad inspektor mora da tezgari. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Pa i ministar tezgari, može i inspektor :)

UFF

Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 18:46
Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2012, 15:30
Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 15:07
samo se ti teshi,vishe djubra sam video oko tvoje zgrade nego u mojoj ulici celoj  [rofl]

tacno
ali bar nema govana i ne smrdi na svinje

vidi to nema ni kod mene al bar nisam opterecen kompleksom velegradjanina!

posto si mene citirao jel to kazes da ja jesam?
a ako nisam cemu onda taj komentar?
naravno da ne mozes da budes opterecen kad ni ne zivis ovde
i koliko vidim na forumu sve neki doktori i svi postavljaju dijagnoze
a zverka naravno nadrkana ko i uvek i samo kenja i napusava redom  [blahblah]

Zverka

NISAM  NADRKANA...daleko  bilo ... gledam  realno ...ko  majka maleckog  zgebceta koje treba da se igra ... u peskicu  pa sad gledam  dal  mi  bolje iza zgrade...de  igala imas vise no peska...ili ..u dvorstu
REALNO... polako doces i ti u taj  perijod...
jbg  meni je malo buke  brzine i tih sranja mnogo ...
ako  ocem  takav zivot  ja  sam  za  15tak  min u centru...  
pa mi se smuci ... u svakom slucaju  z a max 10 minuta  bi pobegla  glavom  bez  obzira...
ne kenjam  ja  za  tebe...uopsteno ... jbg  imam kola...imam motor...SVE MI BLIZU ...(iako kola ne vozim)  i  najsladje mi je sto sam tu gde jesam... bez zajebancije...
mir tisina...bude me pticice a ne ko u gradu ...SIRENA ILI povratnici sa splavova  POLU KOMIRANI ..koji arlaucu ulicom...ili skacu po kolima...i  trude se ko ce biti glasniji....jebo ti taj  zivot
malo je  vremena da bi " uzivala " u tim sranjima...meni je tisina ipak malo lepsa i prijatnija
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

ma nisam ja u centru nema kod mene sirena i tih sranja i naravno da je bolje da dete odrasta u kuci na periferiji nego na betnu kod konja
samo kazem da bi u kuci ziveo jedino ako je negde odakle se moze brzo stici do grada

npr na plave horizonte sam isao prvi put kad je dr.pop pravio kotlic i et tamo bi ziveo. treba mi kolima 5 minuta do auto puta a 10 do centra a opet je zabaceno i nema saobracaja ni buke a ulice su siroke (ne ko kod dzimike gde ne mozes da se mimoidjes ili pakriras koliko je usko, ja tamo udario auto koji mi izleteo a njemu drugi auto pregazio transalpa) i kuce uredno poredjane (a tamo kod njega zidao ko kako hoce i i opsti je haos)

zmiya

Tamo mo¾e¹ da kupi¹ samo plac ako proda¹ stan.. 13000 ar..

Zverka

Citat: zmiya poslato 27 Avgust, 2012, 12:48
Tamo mo¾e¹ da kupi¹ samo plac ako proda¹ stan.. 13000 ar..
ti mislis da je  u banovcima nesto jeftinije... :D :D :D
jedino sto  imamo  problem sa avionima... kad krenu u zajebanciju ...SVE OSTALO ... BANJAAA
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: zmiya poslato 27 Avgust, 2012, 12:48
Tamo mo¾e¹ da kupi¹ samo plac ako proda¹ stan.. 13000 ar..

pa ko me jebe kad nisam hteo da se bavim politikom i dobijem na poklon