Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ima dosta malih naselja sa zgradama na samo 2 sprata i par stanova u kojima svako ima garazu u prizemlju
ili kao na nbg u blokovima red zgrada pa red garaza
tako nesto bi mi odgovaralo jer ako imam svoju kucu i dvoriste bio bi gori od fenixa sa detaljima i sve pare bi sjebao u sredjivanje istog

zmiya


Plazma Keks

zamisli da skrenes toliko sa mozgom da pocnes u svom dvoristu da lajes na prolaznike...

Zverka

KO ZNA KOJA  MACA mu  zagrebala  HAUBU ...a on  na  jadne  4tvorozne napo...oma... BICE UFFE DA NISI NEKU ODRADIO kako valja...
:D :D :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

mareskin


Meni je kuæa zakon. Odvrnem muziku, ¹etam se go po terasi, malo u prizemlje, malo na sprat, dve gara¾e, mesto za buduæi bazen itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

e kurca,a sta ces kad ti se pokvari lift propisaju oluci urusi krov

UFF

Citat: Zverka poslato 24 Avgust, 2012, 14:19
KO ZNA KOJA  MACA mu  zagrebala  HAUBU ...a on  na  jadne  4tvorozne napo...oma... BICE UFFE DA NISI NEKU ODRADIO kako valja...
:D :D :D

nije istina

Gašpar

Kuća jeste zakon što se slobode tiče, ali oko kuće bukvalno uvek ima nešto da se radi i da se ulaže.

Inače, zgrada 6 stanova i 6 garaža je po meni best buy - imaš slobodu, bez puno opterećenja.

zmiya

A ¹ta to ima¹ na kuæi da popravalje¹ ¹to nema¹ u stanu? jednom u 20 godina promeni¹ oluke i po neki crep svake godine..
Prozore,cevi,kanalizaciju,struju ima¹ na oba mesta..

UFF

dobro zmijo i andrey pametni aj nek se jave ovde oni koji duze vreme zive u kuci i nek kazu koje su sve troskove i ulaganja imali a onda nek kazu oni koji zive u stanu
ono sto je gaspar napisao je po meni najbolji izbor + male su sanse da ce od tih par komsija bas neki seronja da bude

AndreyRR

evo dodji kod mene pa mi ukloni budj sa plafona,a na prvom sam spratu,
kucu kad gradis ne stedis,pa sednes i uzivas

zmiya

Dobro Uffe glupi,¾ivim 34 godine u kuæi,jeli dovoljno?

UFF

jbg andrey kupio si mator stan :)

ne zmiyo nije dovoljno ti bi se jebo za dinar tako da siurno nisi nista ni ulagao :D

AndreyRR

ne nego mnogo kenjas kao foka,sve se bojim da bi bio gadljiv da imas kucu

zmiya

Menjali smo samo oluke,i to samo horizontale..Ajde lepo mi reci ¹ta treba da se menja..

Milomir27

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 15:03
dobro zmijo i andrey pametni aj nek se jave ovde oni koji duze vreme zive u kuci i nek kazu koje su sve troskove i ulaganja imali a onda nek kazu oni koji zive u stanu
ono sto je gaspar napisao je po meni najbolji izbor + male su sanse da ce od tih par komsija bas neki seronja da bude
ceo zivot zivim u kuci,jer bo nisam imao srece da dobijem stan na poklon od drzave
svoje imati je uvek skuplje nego ziveti u necijem
sta ti pametnjakovic mislis da jednoga dana nece da ti dodje racun za fasadu,lift(boli ga bas kurac sto si ti na prvom spratu),odrzavanje travnjaka,oluke itd itd
to sto trenutno nemas troskove ne znaci da neces da imas
mozes da se vozis na bicikli a mozes da vozis i motor,isto ti uporedjenje

zmiya

U stanu sam plaæao svakoga meseca 800 din za odr¾avanje zgrade i zajednièku struju..Plus mi je godinu i ne¹to dana bio za 2000 veæi infostan,dal zbog popravke lifta ili krova..

AndreyRR


Milomir27

ma pusti ga sere a nema pojma o cemu prica

UFF

pa naravno da bi pre ziveo u kuci jbt
ali kad bi ta kuca bila nege u gradu a ne u pickovcu
ne mora cak ni u gradu ali da mogu od nje brzo da stignem do grada