Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


Major

Mislim da je to ipak neka starija macka kojoj si nesto ostao duzan ;)

UFF

Auto je vec poliran
vule ga polirao
necu farbati ali me nervira jer izgleda da je malo dublje

a jebes garazu ako treba svako jutro da idem kilometar pesaka do nje

zmiya


mareskin


Da nisi ti ne¹to guzio, pa maca u ekstazi malo zagrebala? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 11:19
Auto je vec poliran
vule ga polirao
necu farbati ali me nervira jer izgleda da je malo dublje

a jebes garazu ako treba svako jutro da idem kilometar pesaka do nje

Imao je drugar 90-ih neki ekstra luksuzan auto koji mu je stalno bio u gara¾i jer se pla¹io da ga ne ukradu. Po¹to ga je mrzelo da ide do gara¾e kada negde krene, sve vreme je vozio neki kr¹ od auta :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

pa koliku ¹apu ima ta macka,ovo bre koda ti je tigar skakao po haubi,tebi je to neko od komsija izgrebao...

AndreyRR

te ogrebotine nemaju veze sa mackom,nesto si zakazao kao CSI
secas li se onog juga crvenog........

UFF


zmiya

Pa kakve ima veze ¹to je u novembru poliran?

UFF

pa najbolje da ga poliram jednom mesecno dok ne skinem lak :D

Lazic

Citat: mareskin poslato 24 Avgust, 2012, 11:29
Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 11:19
Auto je vec poliran
vule ga polirao
necu farbati ali me nervira jer izgleda da je malo dublje

a jebes garazu ako treba svako jutro da idem kilometar pesaka do nje

Imao je drugar 90-ih neki ekstra luksuzan auto koji mu je stalno bio u gara¾i jer se pla¹io da ga ne ukradu. Po¹to ga je mrzelo da ide do gara¾e kada negde krene, sve vreme je vozio neki kr¹ od auta :)



Moj biv¹i gazda milioner imao tada slona, a cela porodica vozila raspalog juga... [facepalm] Slon je slu¾io samo za putovanja, i to samo na lokacije sa obezbaðenom gara¾om, iz koje ga ne bi vadio do povratka... [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

da ima u blizini moje zgrade odavno bi ja iznajmio garazu
ma qrac iznajmio prodao bi nesto i kupio je da imam ko covek gde da parkiram i radim
al qrac, nema

to je ujedno i jedini razlog zasto razmisljam o tome da se preselim u kuci (mada bi radije stan sa velikom garazom u prizemlju)

AndreyRR

ti stavi montaznu limenku i eto ti stan sa garazom u prizemlju

Lazic

@Uff:
snobu...:D Kao moj sada¹nji gazda, "mason" a la Bojsi...   [rofl] [rofl] [rofl]
Stan na Vraèaru u zgradi od 750.000... [facepalm]

UFF

pa brate u zgradi otpadne crep sa krova - boli me qrac
pokvari se lift -  zicvim na prizemlju boli me qrac
sjebe se interfon - boli me qrac
otpadne oluk - boli me qrac

a u stanu ima da uzmes kredit i opet neces moci sva sranja koja su se sjebala da popravis
rupa bez dna

CBRR1

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 13:37
pa brate u zgradi otpadne crep sa krova - boli me qrac
pokvari se lift -  zicvim na prizemlju boli me qrac
sjebe se interfon - boli me qrac
otpadne oluk - boli me qrac

a u stanu ima da uzmes kredit i opet neces moci sva sranja koja su se sjebala da popravis
rupa bez dna
mislis u kuci...

UFF

da jbg
naravno da ima i svoje prednosti ali meni nije neophodno da se u gacama setam po svom dvoristu ili da zidam rostilj..
mislim sto da ga zidam koji kurac kad je lakse da se jednostavno provozas kod nekog ko ga je vec ozidao ? :D

najedes se i odes kuci a on posle nek pere resetku, sudove itd

to ti je ono kako kad kupis auto ili motor od 10.000e a neko koga slabo ili skoro nikako ne poznajes kaze e aj da me vozis u 3 picke materine da obidjemo pola evrope da ja nesto pozavrsavam platicu ti gorivo
a to sto ti amortizujes svoje vozilo sto moras da kupis nove gume lanac lancanike plocice ulje sto on prelazi kilometrazu i gubi vrednost to nema veze nit se taj neko oseca odogovorim da ti za to ponudi nesto

Taraba

Sve ima svoje prednosti. U stanu mogu da te smaraju kom¹ije... da ti baba na prvom spratu polivajuæi cveæe usere prozore svaki jebeni dan, da ti kom¹ijin mali gleda filmove na otpanjenom 5.1 ozvuèenju ba¹ kad si ti mrtav umoran legao da spava¹ u 1h ujutru, da kom¹ija sa 4og sprata ima smrdljivog psa kog nije okupao od roðenja pre 11godina i koji se redovno upi¹a u holu prizemlja i ¹iri buve liftom, itd...
U kuæi si svoj na svome i odgovara¹ za svoje. Jeste skuplje, ali je komfor veæi.
Gara¾a je jo¹ jedan bonus kuæe... retko koji stan u beogradu ima svoju gara¾u.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 13:56
da jbg
naravno da ima i svoje prednosti ali meni nije neophodno da se u gacama setam po svom dvoristu ili da zidam rostilj..
mislim sto da ga zidam koji kurac kad je lakse da se jednostavno provozas kod nekog ko ga je vec ozidao ? :D
dvoriste ti je zakon,garaza,ali preduslov za to je kuca kao sto si rekao rupa bez dna...