Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Danas mi umreo DR.mARTIN posle TRI  nedelje nosenja.Cizme su pocele da se cepaju a posle reklamacije ,prodavac ih je uzeo na posmatranje/analizu.U medjuvremenu nosim stare cizme koje sam planirao da bacim
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya


mareskin

Citat: El Jefe poslato 22 Avgust, 2012, 11:49
Danas mi umreo DR.mARTIN posle TRI  nedelje nosenja.Cizme su pocele da se cepaju a posle reklamacije ,prodavac ih je uzeo na posmatranje/analizu.U medjuvremenu nosim stare cizme koje sam planirao da bacim

Ja sam èuo da se martinkama vi¹e ne sme udarati direktno u vilicu, nego malo iskosa. Ovi novi modeli su lo¹ijeg kvaliteta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2012, 14:32
Citat: El Jefe poslato 22 Avgust, 2012, 11:49
Danas mi umreo DR.mARTIN posle TRI  nedelje nosenja.Cizme su pocele da se cepaju a posle reklamacije ,prodavac ih je uzeo na posmatranje/analizu.U medjuvremenu nosim stare cizme koje sam planirao da bacim

Ja sam èuo da se martinkama vi¹e ne sme udarati direktno u vilicu, nego malo iskosa. Ovi novi modeli su lo¹ijeg kvaliteta.
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin


Kada neko donese GPS navigaciju u servis kod mene i tra¾i da ukucamo adresu u Italiji jer sutra treba da putuju... Da, fakultetski obrazovani ljudi...
Za¹to takvi ljudi imaju pare da putuju u Italiju???
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

jbg jednostavno ih ne interesuje da se time bakcu kad ima ko zna... nema to veze sa diplomom... sto se ti zbog toga nerviras
You're just jealous cause voices are talking to me

zmiya

A u italiji æe da plate da im neko ukuca adresu kuæe..

easy

oterao bi ih u picku materinu
ovo sranje me sad izbacilo iz takta do jaja @#@#!#

mareskin

Citat: Alchemist poslato 22 Avgust, 2012, 16:01
jbg jednostavno ih ne interesuje da se time bakcu kad ima ko zna... nema to veze sa diplomom... sto se ti zbog toga nerviras

Izvini, ali neæu moæi da se slo¾im sa tobom.
Mladi ljudi, a softver na srpskom. Pi¹e Naði adresu, ima¹ spisak zemalja, ukuca¹ ime grada, ulicu (èak i to posle nekoliko slova izbaci spisak)...
Koliko prostije treba da bude? Da li je takav èovek sposoban da vozi auto i di¹e u isto vreme?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bokilic

iznervirali..juce mi dva debila od deteta skacuci po trambulini u igraonici istegnu nozni zglob detetu cerkici na nozi,sve je to posmatrao debil ustvari mentol od oca koji se smejao i kaze pusti  da se igraju nije strasno..ma nije tvom detetu nego mom,neprospavana noc,jurnjava po rendgenima itd,,ma boli njih k..tudje dete tudja briga...maloj otocena noga,jos dan dva ima da skakuce na jednoj nozi,sreca nije nista puklo,,debilni otac kad ga vidim ima da dobije preko picke ..u zurbi i brizi oko  malecke nisam stigao to da odradim,ali odradicu sa kamatom,,gleda covek i boli ga kurac..a ona njegova dva debilna deteta ko da su s lanca pustena,to sto su platili igraonicu nedaje im za pravo da ruse sve oko sebe..jebiga..nije mi sve jedno..one vaspitacice nemogu da smire debile,ma strasno,,roditelji su po nekad veliki debili,,,
brmmmm

Kengur

Ne kazu dzabe da sve ide iz kuce...

Deca ko deca su uvek nestasna, ali valjda su tu roditelji da malo povuku rucnu kad pocnu da preteruju...

Doduse, moja keva nije vukla rucnu, ali me zato lomila varjacom svaki jebeni dan...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Pa kad nije verovala caleto dok joj je pricao "Uzmi cekic, ili jos bolje macolu, ne pomaze to kretenu...'' :)

Phoenix

#2159
Citat: Alchemist poslato 22 Avgust, 2012, 16:01
jbg jednostavno ih ne interesuje da se time bakcu kad ima ko zna... nema to veze sa diplomom... sto se ti zbog toga nerviras

u pravu si da nema veze sa diplomom,samo mi jedna stvar bash nije jasna--- kako su koji kurac doshli do jebene diplome??P!!?P!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.