Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

опа порасла плата не једеш више виршле сад се наручује биг мама а ако ако ваља се јел знате ви кад сам ја дошо код змаја док је живео горе код шер бокса и каже дебели имам само виршле оћеш оћу што да нећу а он у кујни нека кисела масна прљава шерпа седи онако дебео у мајци на бретеле и сере ко фока како оном мотору који је тад имао фале мајстори каже иди види ти шта му фали ја сео обишо круг и реко му не фали му ништа и дебели мени каже глуп си једи виршле а гле данас наручује клопу пиша по тротоару мува рибе хе хе

DebeliZmaj

virsle krkam i danas, volim, kao i alpsku ...
skidam kapu ako tebi kocio kako treba meni nije .. :D
a za serpu seres da je bila prljava ... jos si i supu
kukao da ti se jede :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Pa naravno da je kosti od 50 kila kocio, a tebi od 150 nije. Logièno je majku mu

milomir22

+ uticaj aerodinamike, zaobljenost linija,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 26 Jul, 2020, 10:38
Pa naravno da je kosti od 50 kila kocio, a tebi od 150 nije. Logièno je majku mu

pa to i ja kazem, posle zamene diskova i plocica lepo je kocio :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Kostiæ poslato 26 Jul, 2020, 03:32
опа порасла плата не једеш више виршле сад се наручује биг мама а ако ако ваља се јел знате ви кад сам ја дошо код змаја док је живео горе код шер бокса и каже дебели имам само виршле оћеш оћу што да нећу а он у кујни нека кисела масна прљава шерпа седи онако дебео у мајци на бретеле и сере ко фока како оном мотору који је тад имао фале мајстори каже иди види ти шта му фали ја сео обишо круг и реко му не фали му ништа и дебели мени каже глуп си једи виршле а гле данас наручује клопу пиша по тротоару мува рибе хе хе

Ko nije jeo pr¾eno iz masne prljave ¹erpe ne zna ¹ta je ukus. Meni biv¹a bacila moju omiljenu ¹erpu u smeæe. Ja odem i iskopam je, operem i vratim na policu. Ona poludela kad je videla.
A lepo sam joj reko da nikad lep¹i krompiriæi nisu bili nego iz te ¹erpe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Cek bratic , moras ovim beogradjanima prvo da kazes sta je “przeno” ...

El Jefe

Разлика између пржења и печења се некада учила у школи. Дакле каквог утицаја данас има одакле је ко?
Друштво за заштиту од животиња

Darko

Przenje i przeno nije isto...
Upravo se o tome j radi. 😏

El Jefe

Колега штоно рекла она баба од 90. година, да ме јебете не би знао шта сте хтели да кажете овим последњим. Пржење је поступак, пржено је оно што се добије пржењем
Друштво за заштиту од животиња

Darko

Vidis da ne znas :)
Tehnicki si u pravu , ali mareskin-ovo “przeno” nije ono sto ti mislis...

Zato sam mu i rekao da objasni :) nista zlonamerno :)

Kostić

јужњак ако си мислио на прженије ниси се лепо одразио а јеси знамо

Kostić

Citat: mareskin poslato 27 Jul, 2020, 12:19
Citat: Kostiæ poslato 26 Jul, 2020, 03:32
опа порасла плата не једеш више виршле сад се наручује биг мама а ако ако ваља се јел знате ви кад сам ја дошо код змаја док је живео горе код шер бокса и каже дебели имам само виршле оћеш оћу што да нећу а он у кујни нека кисела масна прљава шерпа седи онако дебео у мајци на бретеле и сере ко фока како оном мотору који је тад имао фале мајстори каже иди види ти шта му фали ја сео обишо круг и реко му не фали му ништа и дебели мени каже глуп си једи виршле а гле данас наручује клопу пиша по тротоару мува рибе хе хе

Ko nije jeo pr¾eno iz masne prljave ¹erpe ne zna ¹ta je ukus. Meni biv¹a bacila moju omiljenu ¹erpu u smeæe. Ja odem i iskopam je, operem i vratim na policu. Ona poludela kad je videla.
A lepo sam joj reko da nikad lep¹i krompiriæi nisu bili nego iz te ¹erpe.

никад имам и ја моју кад је бивша хтела да је баци добила је ногу у дупе ти ћеш мени старо уље да побацаш курво и никад је не переш ако редовно користиш па и да ужегне само да се не уквари

Kostić

Citat: Ga¹par poslato 26 Jul, 2020, 10:38
Pa naravno da je kosti od 50 kila kocio, a tebi od 150 nije. Logièno je majku mu

не зна он како се кочи без кочница

Darko

Citat: Kostiæ poslato 27 Jul, 2020, 15:13
јужњак ако си мислио на прженије ниси се лепо одразио а јеси знамо

Nemoj da skrnavis. Pr¾eno je pr¾eno , ne pr¾enije

Glava Dole



Jel sam uspeo da razresim te vase dileme? :)

Darko

jok bratac... nEje to to

eee moji vi... nemate pojima ...pr¾eno je sve sto se ispr¾i , ali "pr¾eno" je stara¹



DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#26919
даре брате не срамоти се рекао сам прженије и тако јесте и то на слици је прженије satara¹ je a nije pravi se malo drugaèije u su¹tini sve je to satara¹ ако не знате о чему причате изгуглајте деловаћете паметнији

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%BF%D1%80%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B5

еј даре зашто се белмуж зове белмуж ај ти си са истока требао би да знаш ми баограђани смо глупаћи и виршламени ко змај нам наш предобри