Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ninja66

Mene zezao senzor spoljasnje temperature, pa sauh zezao.

ЯЭВОЛУТИОН

taj agregat nema sauh.....zapravo ga nisam video na automobilskim motorima od devedesetih....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Hurricane poslato 11 Decembar, 2019, 12:01
ma Migac ima isti kao tvoj motor

vozim po gradu ali uglavnom kad nema guzvi, ne divljam osim ako me zurim ali ni ne pazim ni malo na potrosnju, koliko naglo ubrzavam itd, sa vremena na vreme mi dodje da saltam manuelno na volanu sve do blokade ili ubacim u S mode
potrosnju sam vise puta proveravao i po bordu i po pumpi od cepa do cepa a sipam uvek pun i uvek na shellu jer mi je blizu i cetvrtkom je popust na bolji benzin pa tad i punim

zakljucak?

vozio pazljivo ili divljao isti qrac uvek mi trosi 9

kao i sa hondom vozio je polako po gradu ili tockirao uvek trosi 7

Kostić

#26623
онај маре је направио своје ремек дело креативан је и аутентичан.


наш миша пеи и његов ирон арт су копија.

сви волите мишу и љиљу волите да журујете у њиховој кући и славите рођендан и тако то и сад је време да сви одете на бјб у онај топик и да питате човека зашто је ископирао мишу и то назвао својим

миша је културан господин човек и неће да коментарише и то је у реду и веома је пристојно али ја немам длаку на језику а надам се да ни ви немате длаку на језику па ако вам није тешко ко има налог тамо ајмо сад да га изволимо ( мишу јашта) и да покажемо оном господину уметнику да је плагијатор

не морате баш директно као ја али можете да напишете -јао како је ово лепо исто је као мишин ирон арт

Lazic

Citat: MIGE poslato 11 Decembar, 2019, 18:10
Citat: sremac poslato 11 Decembar, 2019, 17:17
jel posti¾e radnu temperaturu? mo¾da je oti¹ao termostat, pa ne mo¾e postiæi radnu i vi¹e tro¹i.
postize,naravno..nego..primetio sam da mi ovih dana  ujutru ne pali el.sauh nego  radi kao da je zagrejan...i ok radi, ne trese se...e sad,desavalo se da mi pali sauh kada ga ne vozim po 10 dana a napolju bude 15-16 u plusu...ko je ovd lud  [neampojma]
Moguæe da ti malo glavi ler motor...

ninja66

Citat: ninja66 poslato 11 Decembar, 2019, 18:35
Mene zezao senzor spoljasnje temperature, pa sauh zezao.
Senzor temperature, pa se ponasao kao hladan.

mrle

meni zaglavljen senzor spoljne temperature na 6 'C.
Ali me jebe grejanje u kolima, uglavnom je hladnjikavo. Motor i leti ne digne skalu ni do pola.

ЯЭВОЛУТИОН

termostat bato.....ni leti ni zimi nema grejanja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

e bre mige kod mene danas potrosnja nula na skoro 200 a imam jos pola obrtaljke fore da ga punim  [rofl]

sve sa sad vec polovnim protektiranim gumama  ;D

http://i.postimg.cc/Df4vKK5G/0-02-05-91e21ed188ebdc32dab47f3d798418f9ff2bfd048c9db83dc43257b4.jpg

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Нек једе говна ко је рекао да је почело глобално отопљавање
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Na FB stranici Dis-a izbacili ono "dal da rade nedeljom ili jok " i 12 000 komentara ima !

bacim oko i gledam sa pisu ljudi koje nebuloze i krenem da odgovaram idijotima ali se samokontrolisem pa stanem i zajebem sve to .

Mada digli mi pritisak samo sa par komentara mada i nije to lose i onako mi uvek nizak pritisak .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

A i oni su budale koga pitaju za misljenje...

viper

https://youtu.be/XpP6Z5gbNeQ

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gvozden

@Viper...
juce mi na autoputu BG-NS, vetar polomi brisac.Otkinuo ga u makaze, bukvalno kad da ga rukom drzim.
Odkad vozim nisam u jaci vetar uleteo, kamion ispred nas zamalo da se prevrne. Sreca pa je posle isao ceono u nas.

viper

Kaæ i Budisavi su pogoðeni a koliko vidim i sad se sprema opet olujni vetar.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mkt


Lazic

Pa gde sekirom na kablove... :o Kako lift? :D

mkt

ma brusilica
kazu elektricari majstorima da cepaju sve ok tu su samo cigle
ajko mila kad je pocelo da puca haahhaa pakao

Lazic