Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Skoro kolegu zove kurir, neki paket donosi i on mu kaze, zena je kuci ali ne moze da izadje zbog male dece, da se popne na prvi sprat i on kao da izadje ona, objasni on njemu ponovo, prekinu razgovor i cekao posle zenu da mu javi da li se popeo ili ne

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 16 Novembar, 2019, 00:50
Nije Turèin kriv ¹to je Tuèin, niti Nemac ¹to je Nemac, to je do kuænog vaspitanja, majka i otac su ih nauèili neèoveèstvu... Svakom olo¹u se treba naèestitati mile nove godine...

slazem se sa tobom ali ne potpuno iz kog razloga....kad biu uzeo neku prometnu ulicu u nemackoj na razmatranjena svakih 50 metara ces naci neko debelo tursko govno (i zene isto),kome ce holesterol na usi da izadje od dobrog zivota a koji prosijaci sa slikom necijeg deteta koje garant nije ni u krvnom srodstvu sa njim pritom pruzeci casu ka svakom ko prodje i moli i kumi (poznato...cigansko fermisanje)......,svabu jos nikad nisam video da to radi....svaba drzi kera pored njega,gitaru,saksofon ma i nije bitno sta....... i ne trazi brate nikom nista samo kaze "hvala" kad mu neko stavi novac.
dalje...vidis obogaljene ljude bez ruku,nogu,ociju kuraca palaca...ni jedan jedini nije svaba.....svaba prima svoju socijalnu pomoc i on je kuci ili gura kolica jednom rukom i bez obe noge al ne prosijaci.....a turcin brate i tu vidi korist iako prima istuu pomoc ko i taj svabo ali bi da unovci i to sto mu noge fale.

primer pre dve godine ja u austriji (tu imam stan isto) u vivariumstr. kod pratera...na glavnoj stanici (Praterstern) ,ne mogu se setim dal sam sa automata digo pare ili sam platio kartu uglavnom nema zive duse (ne bas bukvalno) tri narkomana nemci  (autstrijanci) leze dole na patosu,ja hodam,brojim pare,jedan od njih ustade pridje mi i kaze "dobro vece,ja se izvinjavam da li imate nesto sitno da mi date?" ja mu normalno kazem "ne!" on se covek vrati nazad i legne dole...negde bi ti iscupali ruku za koliko sam imao u ruku,negde bi te naboli al to nije tema....da je turcin bio umesto svabe,isao bi kilometar za tobom da kumi i moli  il bi vec zvao hasana da te saceka na cose....ja se posle vratio nazad i dam svakom po par evra.

al da se vratimo na postu nazad,narucim uv sijalice za biljcice (habanero...nemoj da neko stekne pogresnu sliku o biljkama :) ) prodje 10 dana nema poste nema pisma nema nista,okrenem postu javi se uredno Yıldırım Öztürk Aydın,pitam gde je paket kaze on meni "zao mi je to je paketic do 2kg i ne mogu da ga pratim" ja ga pitam,odakle znas da je paketic do 2 kila ako ne mozes da pratis? kaze on meni mogu da vidim koji je paket ali ne i gde je....i tu se mi koprcamo na telefon i ja njemu kazem "daj mi drugog operatera nisam zadovoljam razgovorom sa tobom i gde mogu pozvati da napravim zalbu na tvoj rad jer se razgovori snimaju pa samim tim mogu da cuju kad si mi rekao da ne mozes da pratis moj paket.on kaze meni,nema drugi sem mene....ja ga pitam da li me svesno lazes iako znas da se snima razgovor.....on se ispravi "ja vam kazem da nema trenutno niko sem mene.ja mu kazem da mi jos jednom ponovi svoje puno ime i prezime i da cu prekinuti vezu i nazvati opet da sa drugim pricam,on meni ponovo kaze kako je to to sto mi on rekao i da nema ko drugi da mi pomogne,ja njemu kazem ja zelim zapravo sa tvojim sefom d arazgovaram prebaci mi vezu....kaze ne moze ni to.e ako ne moze nacicu sam broj i spustim mu slusalicu reesen da izguglam drugi broj glavne poste odnosno drugi odsek.
u tom momentu meni zvoni telefon...na telefonu ni manje ni vise nego isti Huso.....kaze "uspeo sam da nadjem vas paket! nalazi se u pakshopu tamo i tamo"....ja ga pitam od kad je paket tamo on meni kaze vec 7 dana....ok kazem ja,ko je bio vozac jer ja imam kameru i on nije izasao na vrata nego je nakon krace pauze nastavio dalje,kaze ne sme da da informacije...ok ne moras sad cu te reko prijaviti za uznemiravanje i stvarno ga prijavim ali naravno u posti.....a vozac je turcin znam ga,a pakshop drzi opet turcin.....i sad kome nije jasno da pojasnim......posalju ti paket (ne amo tebi nego hiljade paketa ) turcin pokupi par komada i ostavi kod drugog turcina u pakshopu a treci turcin radi na zalbama i pokusava da nabedjuje ljude u razne gluposti.....dovoljno im je da svakog meseca nakupi u svakom kvartu po 20 paketa i eto ti para ......

lazicu,sad ne znam zasto sam ti ja sve ovo ispricao ali..... mislim da je do nacije iskreno a ne do vaspitanja :)

eclipse4

Citat: dzimika poslato 16 Novembar, 2019, 19:19
Skoro kolegu zove kurir, neki paket donosi i on mu kaze, zena je kuci ali ne moze da izadje zbog male dece, da se popne na prvi sprat i on kao da izadje ona, objasni on njemu ponovo, prekinu razgovor i cekao posle zenu da mu javi da li se popeo ili ne

e a mislim da sam jednom vec pisao ovde...stignu mi gume za auto i lik iz sitija ulazi u kombi i ladnu uzima i obara dole 3 ogromna televizora da bi mogao da uzme moje gume i baca gume na te televizore.....ja ga pitam sto to radi,nisu moji televizori al izgleda bez veze a on meni kaze "ko ga jebe ima garanciju nek ih vrati nazad ako ne rade" :)

aæimo

Eclipse, nije ti valjalo ovde u srb, ne valja u At, sad ti je i u nemaèkoj dopizdelo. Reklo bi se da nije ipak do tebe nego do ljudi oko tebe.

eclipse4

meni? brate meni valja gde god covek da me spusti.....pogresno ti nnesto tu tumacis  [rofl] [rofl]

megaidiot

nego izdajes li to kod pratera i ima li parking mesto?

eclipse4

ne izdajem.....a parGing ima.
imam i u simmering al ne izdajem ni tamo :)
ali na zalost ni jedan ni drugi nemaju najskuplji objektiv na svetu :(

de si ti?

aæimo

Citat: eclipse4 poslato 16 Novembar, 2019, 23:46
meni? brate meni valja gde god covek da me spusti.....pogresno ti nnesto tu tumacis  [rofl] [rofl]

Iskreno, nadao sam se da gre¹im.

megaidiot

ja sam na majdlingu odma pored setalista, lep kraj, samo nasi i turci, od austrijanaca tu zive samo socijalni slucajevi  [rofl]

Lazic

Habanero ka¾e¹... ;D





Sve bre kapiram, ali i dalje tvrdim da nacije i narodi ne postoje, samo kuæno vaspitanje... Velika bogata zemlja samo znaèi da æe vi¹e olo¹a da muljaju kako stignu... Igrom sluèaja takvo im je kuæno vaspitanje... ciganJsko... Krene¹ od Indije na ovamo, sve Cigani... Nego, i treba da ih jebe¹ kad god se pona¹aju kao Cigani... Da ne gre¹im du¹u, ciganJsko pona¹anje nije vezano 100% za Cigane, imam ih u kom¹iluku gomilu, vredni, radni, minimalno muljaju...

megaidiot

al brate da vidis ta kucna vaspitanja nekih naroda i narodnosti, pa jos kad moras da radis sa njima... i onda kad kazes sta vidis i nazoves stvari kako se zovu, jos ti kazu da si rasista  :violina:

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2019, 01:15
Habanero ka¾e¹... ;D





Sve bre kapiram, ali i dalje tvrdim da nacije i narodi ne postoje, samo kuæno vaspitanje... Velika bogata zemlja samo znaèi da æe vi¹e olo¹a da muljaju kako stignu... Igrom sluèaja takvo im je kuæno vaspitanje... ciganJsko... Krene¹ od Indije na ovamo, sve Cigani... Nego, i treba da ih jebe¹ kad god se pona¹aju kao Cigani... Da ne gre¹im du¹u, ciganJsko pona¹anje nije vezano 100% za Cigane, imam ih u kom¹iluku gomilu, vredni, radni, minimalno muljaju...

¹ta lav uradi kad se vrati iz Nemaèke?

turi dve cige na kapiju  ;D

mali_zmaj

jebem im mater,pa zadnju trku ne prenose,sem na 5,6,7... sport klubu kamere sa motora... jebem im sve!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

jevta


pajche

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2019, 15:35
jebem im mater,pa zadnju trku ne prenose,sem na 5,6,7... sport klubu kamere sa motora... jebem im sve!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble

Bilo na SKHD, mislim da si preskocio taj kanal dok si trazio gde je prenos

mali_zmaj

ma jok,imam ih deset komada....,al taj HD nema kod nas izgleda...,na tri komada bile kamere sa dva vozaèa,i na treæem iz helikoptera...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Ivicat

Ja obicno skinem torent i gledam kasnije (BT sport). Danas sam gledao na Sk a bolje da nisam. Koji su pacijenti oni voditelji....

jevta

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2019, 17:30
ma jok,imam ih deset komada....,al taj HD nema kod nas izgleda...,na tri komada bile kamere sa dva vozaèa,i na treæem iz helikoptera...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
obièno pre sk1

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 17 Novembar, 2019, 00:54
ja sam na majdlingu odma pored setalista, lep kraj, samo nasi i turci, od austrijanaca tu zive samo socijalni slucajevi  [rofl]

skokni do 10-og bicirka i reci mi sta si i kog video.....i koji je maternji jezik desetobicirkcana  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 17 Novembar, 2019, 02:04
al brate da vidis ta kucna vaspitanja nekih naroda i narodnosti, pa jos kad moras da radis sa njima... i onda kad kazes sta vidis i nazoves stvari kako se zovu, jos ti kazu da si rasista  :violina:

evo ti poruka koju sam dobio....brate ja nemam dlake na jeziku i puca mi kurac iskreno......ko sto sam i onima sto me tuzili za film poslao sliku skeniranog kurca (naravno nije moj al sam ga predstavio ko mog)......videli Jugoslovensko ime i prezime pa misle da sam tu trbuhom za kruhom i da ce me jebati za neke pisljive filmove.....ko one debile sto nemaju mozga pa jos izasli i u novine da se blamiraju koliko su glupi ispali na kraju....


cek poruka prvo :)