Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

pa nisu oni bogati jer trose nego sto gledaju sve gde mogu da ustede :P

milomir22

Poenta kupovine na sajmu je sto na 1 mestu imas gomilu modela u istom cenovnom rangu koje mozes da uporedis i da se odlucis.

Sajamski popust je vrlo diskutabilan, ali ako kola na sajmu nisu jeftinija, nisu ni skuplja nego inace.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: milomir22 poslato 29 Mart, 2019, 17:26
Citat: mareskin poslato 29 Mart, 2019, 16:38
Citat: Biker-Boy poslato 28 Mart, 2019, 20:11
Ciganija... iskenjam im se na sajmovanje ako nemozes sesti na motor, koja je svrha sajma??  [ludak]  [neampojma]  [doh]
Sto ne stave one zastitne providne folije na kriticna mesta


Realno nama sajmovi i ne trebaju. Onaj ko ima novca za najskuplje modele nije ih ni kupio na sajmu. Onaj ko nema ne treba ni da ih gleda.
Koliko ljudi znate da kupuju nove automobile, e ti ljudi su izuzetak. Veæina ne mo¾e sebi da priu¹ti ¾ivot i novi auto u isto vreme.
Zato ni sajam ne mo¾e biti kao u bogatijim zemljama gde realno izlagaèi imaju i moguænost da ne¹to i prodaju zahvaljujuæi izlaganju.
Ne treba da se pravimo da ne znamo u kakvoj zemlji ¾ivimo.


Nisi u pravu, gledano iz mog ugla, brat i moji roditelji su na sajmu 2009. kupili nova kola, on aurisa, mi 206 sedan. Prosle godine je drugi brat kupio novog malog stroma, mesec dana posle sajma, ali je na sajmu odlucio koji ce motor da kupi. Samo, tada je na suzukijevom standu pola sata zagledao i sedeo na stromu.



Malo sam karikirao po¹to se lako zaboravi da smo siroma¹na zemlja.
2009-e sam i ja zamalo kupio novu luksuznu limuzinu, ali mi je drago ¹to nisam. Bacio bih pare.

Poenta svega je da kada budemo bogatije dru¹tvo imaæe vi¹e ponude i moæi æe vi¹e da se sedi i proba vozila. Do tada moramo da budemo svesni realnosti.

Koliko smo mala zemlja govori kada sam na jednom velikom tenderu uèestvovao (i na kraju dobio) ispalo je da u celoj zemlji ima samo 3 komada odreðene robe, a trebalo nam je 4 :D Ja u tom trenutku imam 2 komada. Fali mi 2.
Po¹to sam zvao uvoznika koji nema, zvao neke druge firme koje su imale na stanju, onda naðem kod njih 1 komad, ali me tada zovnu od uvoznika da ka¾u na¹li smo ti 1 komad. Ja se obradujem po¹to mi taman 2 komada jo¹ fali. Na kraju je ispalo da mi oni nude taj jedan koji sam ja veæ na¹ao kod firme koja je kupila od uvoznika pa ih oni zvali da im vrate da bi prodali meni :D
Na kraju je taj jedan komad morao da se naknadno uveze. ©ta god da sam napisao umoran sam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Citat: mrle poslato 29 Mart, 2019, 17:29
Pi¹anje po sirotinji


Na ovo zaboravih da odgovorim, u vreme kada su moji kupovali auto (mart 2009.) cene polovnjaka nisu bile kao danas da za 2-2 i po hiljade evra kupis auto koji ce da te sluzi kao Bog. Jok, tada (mozda godinu dana pre-2008.) je tetka uvezla polovnu astru g 2002. dizel iz nemacke i sve ukupno ju je izaslo 8 i po hiljada evropskih, moji su se vodili logikom da se doda jos 500 evra i da se kupi nov auto-benzinac.

Mogu da pisam samo sam po sebi, posto me od klot sirotinje deli to sto svi familijarno radimo kao crnci.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

ima jedan sjajan skec sa oajtonovcima ....bogatasi o tome kako su sticali radom od malena...

http://www.youtube.com/watch?v=Oxcyty6zpa0#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Problem mi je bio samo prvi milion, posle je islo lako [rofl].
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle

Milomire, a i ne zove¹ tako, a i nije ti 22, ja te samo onako... podjebavao

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole


El Jefe

Штоно рекла она Србијанка, да простите. То ти је курац, рече она, у мом крају су ћевапи већи.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle


bucko


Lazic

Taj mi gazi po nervima od 1992-ge... :o ;D



Nije samo danas, svaki dan od èetvrtka... Neki jebeni virus... Aj ¹to je proleæe, aj ¹to sam se cele zime provlaèio, nego ¹to me davi k'o zmija ¾abu, popizdeh...

UFF


El Jefe

Смањи пиво, повећај ракију.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Probao, probao... Jok, isti ðavo... Mislim, lak¹e mi je dok sam pijan...

Glava Dole

jbna aluminijumska kapica ventila... odem do pumpe i posto mi zadnja bila malo sumnjiva rekoh da je proverim... kad ono zapekla, samo sto sam cimnuo malo jace krene blago da sisti... naprso ventil [veryangry] Sad moram da skidam tocak, nosim kod vuklanicera... morace da se skida komplet guma i zameni ventil... sreca u nesreci je da imam vulkanizera na 200m od stana... te alu sam dobio sa motorom i lete direkt u kantu, nikad vise neko moje vozilo nece videti alu kapicu...