Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Hattrick

Jos jedna tvrda gastarbajterska legenda ode u bullshit.  [rofl] [rofl] [rofl]
Aj ovi koji su tamo decenijama, oni su jos i realniji, ali ovi dvogodisnjaci, trogodisnjaci, koji su tamo po 2-3-5 godina, kad krenu da pricaju neke kule, gradove, price i legende, tacno proliv da dobijes.  [rofl]

Lazic

Hatrièe Srbija ti klièe... ;D





Nego, od monstruma æu da dobijem tikove, jeb'o te... :o !!! Ubio ga svinjski grip olo¹a...




®or¾

Laziæu to je to ¹to sam gledao live i to verovatno neæe ponoviti u vestima,jer se jasno i glasno èuje dr Simiæ kako mu govori " Neæemo ulaziti unutra,pozdraviæemo ih kroz staklo" i ovaj klipan ladno ulazi bez maske i seda pored malog Zlatka ,samo ¹to mu nije na glavu seo.Olo¹ te¹ki [samoubistvo]

milomir22

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
Da ne znam prilicno dobro sve te zapadne drzave pomislio bih da je Nemacka neka svemirska drzava u sazvezdju Vega, koliko ima neverovatnih legendi koje se ispredaju u vezi nje.  [rofl]
Znate sta ce se desiti ako ne plati i opet ode u Nemacku ?
- NISTA.
Ne postoji mehanizam policijskog ili carinskog privodjenja lica u monetarnim sporovima izmedju fizickih lica, ili privatnih firmi sa fizickim licima, a u vezi monetarnog potrazivanja.
- Postoji prva opcija, oni dokazu sudu da su vlasnici prava za Nemacku za taj film, dokazu sudu da si skidao film na nemackom, to jest film koji je namenjen nemackom trzistu za koji su oni nosioci prava. Sud se proglasi nenadleznim jer je adresa u Srbiji. Oni spakuju tuzbu u fijoku. Kraj.
- Druga opcija, oni pronalaze firmu u Srbiji, nosioca prava za taj film, ta firma preko domaceg advokata te tuzi pred domacim sudom, ti dokazujes da nisi skinuo film na srpskom, to jest film za koji su oni nosioci prava, tuzba otpada.
- Treca solucija, oni napisu jos 1 ili 2 pisma, vide da ne placas, predaju monetarno potrazivanje Nemackom privatnom izvrsitelju, on im vrati dopis da nemas nekretninu, auto, stan, racun, u Nemackoj, i da je inkompetentan za teritoriju Srbije. Oni taj papir predaju svom osiguranju, i osiguranje im plati 70% potrazene svote. Dosije se zatvara.
U svakom slucaju, opusti se, mogu da ti klackaju jajca, da si u Srbiji, ili da sutra odes u Nemacku. Kakva privodjenja na granici, kakva sranja, to samo u Srbiji postoji.


Zbog takvih smo i dobili zasebnu traku na pogranicnim prelazima u eu, ne kazem da treba da plati, vec da jajarenje koje se u nasem coveku duboko ukorenilo nijedan savremen i civilizovan zakon ne moze da nadjaca. A opet kad pogledam sta smo mi uradili njima, a sta oni nama, mi njih na sitno a oni nama djoku u bulju od pola metra i opet se tesimo da smo ispred eu i amera, a istina je mnoooogo drugacija i, nazalost po nas, bolnija.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Pa kad budemo mi otisli kod njih da izvedemo decu iz skolskih klupa i da ih streljamo ispred skole, mozda cemo moci da povucemo paralelu izmedju njihove civilizovanosti i naseg divljastva. Do tada mogu da mi se napasu muda.

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
Da ne znam prilicno dobro sve te zapadne drzave pomislio bih da je Nemacka neka svemirska drzava u sazvezdju Vega, koliko ima neverovatnih legendi koje se ispredaju u vezi nje.  [rofl]
Znate sta ce se desiti ako ne plati i opet ode u Nemacku ?
- NISTA.

tako bi trebalo biti 101%.......samo ja jesam u nemacku (il se ovde vise ne zna ko pije ko placa citaj ko koga citira  [rofl] )


Ne postoji mehanizam policijskog ili carinskog privodjenja lica u monetarnim sporovima izmedju fizickih lica, ili privatnih firmi sa fizickim licima, a u vezi monetarnog potrazivanja.
- Postoji prva opcija, oni dokazu sudu da su vlasnici prava za Nemacku za taj film, dokazu sudu da si skidao film na nemackom[/quote]

film nije na nemackom  ;D ta necu gledati nemacki dedpul....

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
to jest film koji je namenjen nemackom trzistu za koji su oni nosioci prava.

film gledan preko popkorna,odakle ti ja znam odakle taj popkorn povuko film ???

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
Sud se proglasi nenadleznim jer je adresa u Srbiji. Oni spakuju tuzbu u fijoku. Kraj.

koja adresa,cija adresa u srbiji???

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
- Druga opcija, oni pronalaze firmu u Srbiji, nosioca prava za taj film, ta firma preko domaceg advokata te tuzi pred domacim sudom, ti dokazujes da nisi skinuo film na srpskom, to jest film za koji su oni nosioci prava, tuzba otpada.

i dalje ne kapriam kakve veze ima srbija sa ovim? a film je na engleskom nema veze nit sa nemackim nit s arapskim :)

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
- Treca solucija, oni napisu jos 1 ili 2 pisma, vide da ne placas, predaju monetarno potrazivanje Nemackom privatnom izvrsitelju, on im vrati dopis da nemas nekretninu, auto, stan, racun, u Nemackoj, i da je inkompetentan za teritoriju Srbije.

ali ja to imam

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
Oni taj papir predaju svom osiguranju, i osiguranje im plati 70% potrazene svote. Dosije se zatvara.
U svakom slucaju, opusti se, mogu da ti klackaju jajca, da si u Srbiji, ili da sutra odes u Nemacku. Kakva privodjenja na granici, kakva sranja, to samo u Srbiji postoji.

ma vec im je advokat poslao pismo danas tako da je otprilike to to......pisacu sta se dalje desava :)

milomir22

#26107
To je vec skroz leva tema, posto sam slucajno iz grada u kojem su ta ista deca streljana i posto sam pohadjao istu skolu iz koje su ta deca izvedena, znam ponesto o tome. Narod koji se uzvisio prateci ludaka ne mogu da postujem i daleko od toga da ih velicam, ali toga ne bi bilo da mi prvi nismo jeli govna sa prletom i tihim i cetnicima koji su vise pobili svog naroda nego okupatora. Opet naglasavam, nema opravdanja za svabe.

Dalje, ti isti nemci su platili posteno poslednje zrno kukuruza koje su uzeli dok su nas ruski oslobodioci poharali i pokarali sve zensko sto je ostalo nezasticeno.

Trece, danas sam otisao da zavrsim nesto u jebenu upravu prihoda i nacekao se dva sata dok su zaposleni sprovodili svoje surake, tetke, ujne, kurce-palce, popizdeo sam lepo i najebao im se majke najmilije svima i ko vise zaposli taj olos u drzavnim upravama.

Nema veze jedno s drugim, ali svabe su kao ljudi 0, stipsetine i stekare, ali 1000 puta bolje zive od nas (mislim na materijalno) i ko god misli da nije tako ocigledno nije izasao iz svog dvorista. Drugar se skoro vratio iz belgije i prvo sto je rekao bilo je "u kakvoj septickoj jami mi zivimo".

A o civilizaciji par reci, u jednom prolazu u malenom gradu na granici francuske i belgije, sestra je videla skup klavir koji stoji "na izvolte" i na kom deca, uredno cekaju svoj red da sviraju. Gradska uprava je tu stavila klavir koji nicim nije obezbedila, nema cak ni nocnog cuvara i to tu stoji godinama da deca sviraju. Sta mislis sta bi bilo sa klavirom u prolazu na zelenjaku npr?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

Citat: zVuk poslato 19 Februar, 2019, 15:13
Citat: eclipse4 poslato 19 Februar, 2019, 13:47
Citat: zVuk poslato 19 Februar, 2019, 11:07
Citat: eclipse4 poslato 19 Februar, 2019, 00:51


angazovala keva advokata,sprema dokumentaciju,videcemo sta ce biti...pa pre cu njemu da dam i 1000 nego ovim dripcima!


a ovde koliko vidim film jer skinut samo 25 sekundi!



ono kad ukrades nesto, pa nazivas dripcima one ciju si stvar ukrao....

Ko ti kad na yt naucis foru za taj jojo pa onda pred drugarima ponavljas sta si od drugog video a jos ga prodas i kao svoju foru i palamudis 90% tvog performansa tudje fore, 5% tvoje fore i 5% ti propadne nesto.




nije isto...jer na te fore, kao i na fore u basketu, fudbalu, sahu ili bilo kom drugom sportu niko ne polaze autorska prava, a onaj ko se bavi tim sportom zna tacno koja je cija fora i te fore dele ljudi koji su ih izmislili, odnosno ako ih nisu izmislili, kazu cija je fora, sto znaci da tu kradje nema...poredis babe i zabe...

pa tako i ovde vidis.....niko od nas ne deli autorska prava na taj film a zna se tacno ciji je film i ko glumi i ko snimao,i oni koji su snimili film dele taj film sa drugim oni posle koji su uzeli taj film podele taj film sa nama sirotinjom...sto znaci da tu kradje nema,oni traze da se plati a eto ja im nista nisam ukrao,samo sam gledao od drugih...kapiras... i od mene ce dobiti kad bude skinuto potrazenje,skeniran kurac i odmah cu im zatim poslati mail sa izvinjenjem da sam pogresio email adresu.

ti si se svih filmova i crtaca naplacao u zivotu,pa ces sada ti nekom da solis pamet kako krade.ako si toliko posten odes tamo u politicare,fale nam posteni :)

i oni su nama palili zito a ja cu njima da placam za film ???

Hattrick

Ma Batice nema sta taj uzviseni civilizovani Nemac da trazi sa puskom u ruci i metkom u cevi, na 2.000km od svoje kuce. Nema sta on da ispravlja krive Drine u tudjoj kuci, i da on neciju decu izvodi iz skolskih klupa, poredja ih, i sasuje im kursume u glave. I za razliku od onoga sto su pokusali da nas uce, to nije radio samo SS i Gestapo, vec i te kako i Wermacht i Folksdojceri i svi ostali. Elem, to sto imaju "pare" to je jedna stvar, a to da im pridaju neke bozanske licne i moralne osobine zbog toga, to je nesto vec sasvim drugo.

@ Eclipse
Ako si sa stalnim prebivalistem u Nemackoj, i imas racun/nekretnine, auto tamo, to jest na dohvat si ruke Nemackim izvrsiteljima monetarnih potrazivanja, nemas mnogo opcija osim da im trazis dokaze da si ti gledao taj film, a ne neko drugi preko otkljucanog wifija, posto se ti ne razumes u informatiku, i nisi ni znao da to moze da se zakljuca. I svakako da se uveris u legalnost njihovih potrazivanja prema Nemackim zakonima.

eclipse4

upravo im je to poslao advokat,sa pitanjem gde se nalazi obavestenje i na koji nacin sam ja upozoren pre gledanja firma da je to ilegalno.

milomir22

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 21:39
Ma Batice nema sta taj uzviseni civilizovani Nemac da trazi sa puskom u ruci i metkom u cevi, na 2.000km od svoje kuce. Nema sta on da ispravlja krive Drine u tudjoj kuci, i da on neciju decu izvodi iz skolskih klupa, poredja ih, i sasuje im kursume u glave. I za razliku od onoga sto su pokusali da nas uce, to nije radio samo SS i Gestapo, vec i te kako i Wermacht i Folksdojceri i svi ostali. Elem, to sto imaju "pare" to je jedna stvar, a to da im pridaju neke bozanske licne i moralne osobine zbog toga, to je nesto vec sasvim drugo.



Pa da bi oni tako ziveli, moraju drugi da najebu, to ti je isto s Amerima, ratuju svuda i u svakoj corbi su mirodjija, ali jbg velika sila se ogleda u tome sto se namece osvajanjem. Ranije se to radilo metkom, danas politikom, ranije su nas trebili ratovima, danas emigracijom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick


Lazic

Citat: ®or¾ poslato 19 Februar, 2019, 20:48
Laziæu to je to ¹to sam gledao live i to verovatno neæe ponoviti u vestima,jer se jasno i glasno èuje dr Simiæ kako mu govori " Neæemo ulaziti unutra,pozdraviæemo ih kroz staklo" i ovaj klipan ladno ulazi bez maske i seda pored malog Zlatka ,samo ¹to mu nije na glavu seo.Olo¹ te¹ki [samoubistvo]
Nazvati ga olo¹om bi bila èista uvreda za onog Petra...




Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 21:16
Pa kad budemo mi otisli kod njih da izvedemo decu iz skolskih klupa i da ih streljamo ispred skole, mozda cemo moci da povucemo paralelu izmedju njihove civilizovanosti i naseg divljastva. Do tada mogu da mi se napasu muda.
Jeb'o im ja pas mater svima redom...





Citat: milomir22 poslato 19 Februar, 2019, 21:33
A o civilizaciji par reci, u jednom prolazu u malenom gradu na granici francuske i belgije, sestra je videla skup klavir koji stoji "na izvolte" i na kom deca, uredno cekaju svoj red da sviraju. Gradska uprava je tu stavila klavir koji nicim nije obezbedila, nema cak ni nocnog cuvara i to tu stoji godinama da deca sviraju. Sta mislis sta bi bilo sa klavirom u prolazu na zelenjaku npr?
Francuzi svetli primer civilizovanosti kroz istoriju, Belgijanci dr¾ali decu u zoo vrtovima u 20-om veku... Ne ka¾em da nisu evoluirali na bolje do danas, ali ne verujem im ni¹ta...

Boban_m

To sto su ih drzali u ZOO je manji problem u odnosu na onaj koji su belgijanci napravili tamo odakle su ih doveli. Leopold II ih pobio u Kongu krajem 19og i pocetkom 20og vijeka izmedju 10 i 20 miliona, broj je tesko ustanoviti. Belgija ni belgijanci se nikad nisu zvanicno izvinili za to.

ЯЭВОЛУТИОН

@cizal
nisu evoluirali, samo glume evoluciju.....kao seljaci koji prodaju njive i dosele se u grad, pa odjednom postanu nobles.....smonka, frizura i odelo,,,i lepa kola...mercedes...i stan u centru....a onda neka svadba pa prorade pundravci....podvriskuji i vrte rukama na sotu ko da su ih siptari pravili....
gledao sam te francuze i belgijance na sta lice kad se raspojasaju.....napiju se na zabavi i popadaju pod stolove...posle mi jadni primitivni balkanci polupijani moramo zene i cerke da im opsluzujemo...mislim usluzujemo....grci su za njih civilizacija i to ozbiljna.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Grci su za sve bili ozbiljna civilizacija... Danas pale sopstvenu zemlju zbog graðevinskih dozvola...


@Boban:
Znam sve, al' ovo postoji snimljeno... A Holanðani, a Englezi, a Japanci, a Staljin... Ne treba praviti okrugle planete, raja pobrljavi od vrtenja u krug...

nesic1

civilizovan nemac, civilizovan francuz, civilizovan englez, kako to? zato sto su izgradjeni i sve je tamo lepo? da nemaju zakone bili bi gori od nas, i to sto su izgradjeni za to da zahvale kolonijama koje su ih izgradile i koje su oni pljackali bez pardona, a u srbiji nemas takve gradjevine jer srbi nisu imali kolonije koje bi pljackali i koje bi ih izgradjivale za dzabe

Jecko

Citat: milomir22 poslato 19 Februar, 2019, 21:11
Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2019, 16:07
Da ne znam prilicno dobro sve te zapadne drzave pomislio bih da je Nemacka neka svemirska drzava u sazvezdju Vega, koliko ima neverovatnih legendi koje se ispredaju u vezi nje.  [rofl]
Znate sta ce se desiti ako ne plati i opet ode u Nemacku ?
- NISTA.
Ne postoji mehanizam policijskog ili carinskog privodjenja lica u monetarnim sporovima izmedju fizickih lica, ili privatnih firmi sa fizickim licima, a u vezi monetarnog potrazivanja.
- Postoji prva opcija, oni dokazu sudu da su vlasnici prava za Nemacku za taj film, dokazu sudu da si skidao film na nemackom, to jest film koji je namenjen nemackom trzistu za koji su oni nosioci prava. Sud se proglasi nenadleznim jer je adresa u Srbiji. Oni spakuju tuzbu u fijoku. Kraj.
- Druga opcija, oni pronalaze firmu u Srbiji, nosioca prava za taj film, ta firma preko domaceg advokata te tuzi pred domacim sudom, ti dokazujes da nisi skinuo film na srpskom, to jest film za koji su oni nosioci prava, tuzba otpada.
- Treca solucija, oni napisu jos 1 ili 2 pisma, vide da ne placas, predaju monetarno potrazivanje Nemackom privatnom izvrsitelju, on im vrati dopis da nemas nekretninu, auto, stan, racun, u Nemackoj, i da je inkompetentan za teritoriju Srbije. Oni taj papir predaju svom osiguranju, i osiguranje im plati 70% potrazene svote. Dosije se zatvara.
U svakom slucaju, opusti se, mogu da ti klackaju jajca, da si u Srbiji, ili da sutra odes u Nemacku. Kakva privodjenja na granici, kakva sranja, to samo u Srbiji postoji.


Zbog takvih smo i dobili zasebnu traku na pogranicnim prelazima u eu, ne kazem da treba da plati, vec da jajarenje koje se u nasem coveku duboko ukorenilo nijedan savremen i civilizovan zakon ne moze da nadjaca. A opet kad pogledam sta smo mi uradili njima, a sta oni nama, mi njih na sitno a oni nama djoku u bulju od pola metra i opet se tesimo da smo ispred eu i amera, a istina je mnoooogo drugacija i, nazalost po nas, bolnija.

Moram da se slozim sa Milomirom, i ovde je slicna situacija, jako puno kompanija je imalo jako losa iskustva sa nama Srbima bas zbog tog naseg nacina razmisljanja da svaki sistem moze da se zajebe...

A to sta je bilo pre 10,20,30,40 godina - sta god mi uradili proslost se nece promeniti/... da se svi vezujemo za proslost, svaki Japanac bi trebao da pljune (to je minimum) svakog Amera za Hirosimu....

Ivicat

Pa naravno da treba da ih pljunu. Jok, treba da se ljube sa njima. Proslost se nece promeniti. Ali ne treba da se zaboravi. Ili oprosti.
To ti je isto kao sa muzem koji lema svoju zenu. Koliko god ona oprastala i trudila se da zaboravi, to nece promeniti cinjenicu da ce se batine ponoviti. :D