Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

ne mora da se èeka, ima drugih naèina...

znaèi, treba mi info, gde je ocarinjen, koja ¹pedicija i koji je poziv na broj na toj uplatnici...

Gavrolini

Kazu u agenciji da je najlakse da izvadi u supu. Stvarno se nadam da necu cekati jebena dva meseca. Backa palanka je u putanju. Malo je mesto kontam da nije kao u bg.

Gavrolini

Imamo uplatnicu ali traze dekleraciju

Hurricane

ok,

naæi ¹peditera koji je carinio, on u svom programu ima tu deklaraciju, to niko ne bri¹e a i deklaracije koje su prosleðene elektronski carini ne mogu da se bri¹u

u programu, od¹tampa je, napi¹e drugi deo poziva na broj gore u desnom uglu, ode na carinu i lupi peèat iskopira i po¹alje ti...

ili jednostavno po¹to je Baèka palanka u pitanju zamoli ¹efa smene da uðe u arhivu, naðe deklaraciju i slika je telefonom i po¹alje ti

Gavrolini

Cekaj to je jednostavnija varijanta od toga da vlasnik ode u sup i izvadi kopiju? Da trazim ko je spediter, ko je sef smene...ej covece.

Hattrick

Cekaj, cela ta jebada samo zbog nultog tehnickog, gde samo uporedjuju brojeve rama i motora sa brojevima na papirima ?

dzimika

Jeste jer ovi iz SUP-a su jako brzi inace, pre ces sve ovo saznati sto ti je hurican rekao nego sto ces dobiti iz supa

Gavrolini

Sacekacu prvo da ode covek u sup i pita. Ako bude stvarno dva meseca onda cemo jutiti tako. Mada ne znam kako ja da saznam koji spediter je to radio.

Glava Dole


El Jefe

A од Бачке Паланке и Раковице нема горих места за исправљање таквих ствари. Ово из личног искуства.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

u rakovici peglao pre cetri meseca....uz urgenciju 2 meseca....verovatno bez nje nikad....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Nasao sam nekog carinika probace da iskopa predmet po pozivu na broj sa uplatnice. Problem je sto je carina duzna da cuva predmet 3 godine a proslo je skoro 5 pa je pitanje da li je jos kod njih

K0le

Citat: El Jefe poslato 22 Januar, 2019, 20:21
A од Бачке Паланке и Раковице нема горих места за исправљање таквих ствари. Ово из личног искуства.

ovo potvrðujem i potpisujem . B. Palanka mi je op¹tina, redovno sranja oko dokumenata svih vrsta a ne samo registracije. A jednom prilikom sam kupio motor i iz Rakovice... mrtva trka
lm, Gavro ako mogu ¹ta da pomognem - vièi

Gavrolini

Buraz jedino ako znas nekog tu u supu ili na carini

mkt

gavro, da li si probao na nekom drugom tehnickom

Gavrolini

Da. Ista situacija svuda. Nije do tehnickog vec je sistem takav da moraj da priloze dokaz da je motor ocarinjen pre zakona o nultom tehnickom

UFF

a Mihajlo radi na carini i neces da ga poslusas
zajebi 4um zovi ga na mob daj mu broj tog predmeta i reci mu ZAVRSI MI ovo
pa onda kad bude gotovo lepo se javis u temi i kazes kad okrecemo prase kod mene za otvaranje sezone :D

Gavrolini

A brate gde ja znam gde ko radi. Ne znam ni gde ja vise radim i kad i koliko. Sad cu krakonju da cimam

UFF

 [rofl]

posalji mu pp ako se ne javi

ispao mu mob preksinoc i pregazio ga neko kolima

po treci put  [rofl]