Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Nisam nikada bio ne¹to posebno ksenofobièan ali ovo je pucanj u sopstvenu nogu,pa jel on i kamarila stvarno misle,da æe na takav naèin veèito vladati?Sve ide ka Tarabiæa prièi,svi Srbi ispod jedne ¹ljive.Jedina olak¹avajuæa okolnost je to ¹to te migrante za sada boli Paja da ostanu u Srbiji.Kao i uvek sami sebi pravimo,potencijalno ozbiljne probleme.Bata Kole,savaka ti je na mestu [cheers]

Lazic

Realno ne bih se ni ja zadr¾avao vi¹e ovde, ali jebi ga...

lord_oblivion

Koja zemlja u okru¾enju je jo¹ potpisala to sranje za klimatske migrante?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


Kostić

na internetu cene od 3000 do 3500 auuuuuu. kurac tehnièki nek pi¹u kazne. pa da pièkousti izmisli srbi odma cene gore

Lazic



mkt

Citat: Kostiæ poslato 15 Decembar, 2018, 14:51
na internetu cene od 3000 do 3500 auuuuuu. kurac tehnièki nek pi¹u kazne. pa da pièkousti izmisli srbi odma cene gore
Drugar radi na tehn. i kaze 4soma a verovatno posle nove god 5

Grof

#25788
 Vas dvojica sa cenema tehnièkog ste kao:

https://www.youtube.com/watch?v=5r54F-iM7MU#

A iznerviralo me ¹to posle NG moram da platim registraciju za prokletog Fiat Ulyesse 35000 a kao sam ga uzeo jer mu rega nija katastrofalno velika a vozim ga tek ponekad (jednom u tri nedelje èisto da ne ripi akumulator) .......   [samoubistvo]

mareskin

Citat: mkt poslato 15 Decembar, 2018, 23:03
Citat: Kostiæ poslato 15 Decembar, 2018, 14:51
na internetu cene od 3000 do 3500 auuuuuu. kurac tehnièki nek pi¹u kazne. pa da pièkousti izmisli srbi odma cene gore
Drugar radi na tehn. i kaze 4soma a verovatno posle nove god 5

Kod nas je veæ neko vreme 5000 na jednom tehnièkom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Morala dr¾ava da im kompenzuje manji obim posla... Naravno preko na¹ih leða... Kao da nam vladaju ©iptari i Hrvati... Oh wait...

Gavrolini

Cena tehnickog zavisi iskljucivo od firme koja radi isto. U sapcu jos uvek ima mesta gde naplacuju 1500 ali ima gde je i 3500. Koliko ja znam ne postoji nikakav zakon koji odredjuje nejnizu cenu tehnickig pregleda nego vlasnici istih pokusavaju da iskoriste priliku pa i oni uz drzavu malo ogule sirotinju

Lazic

Realno su izgubili 50% posla, ako ne i vi¹e... Mo¾da D¾oker i Lo¹mi znaju preciznije...

dzimika

Nisu oni izgubili, sada nema registracije u nekom lokalu bez da odes na tehnicki i slicno, moras da se pojavis, a izgubili su one koji voze kola koja realno ni ne trebaju da se registruju jer su krsevi
Brdo puta sam rekao, za gluposti je idiotski da vracaju, ali za los trap, kocnice, gume, signalizaciju, vracao bih svakog

aæimo

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2018, 16:31
Morala dr¾ava da im kompenzuje manji obim posla... Naravno preko na¹ih leða... Kao da nam vladaju ©iptari i Hrvati... Oh wait...

Zabole dr¾avu ðoka za njih. Skinuli su im sa 25% provizije na 5%.

Glava Dole

...iz cega se namece zakljucak da drzavnici rade za osiguranja... u nekom dilu su sa njima 100%, ko zna ko se sve na konto toga tu omastio preko ledja gradjana... inace ne vidim zasto bi ih inace bolelo uvo za to koliko ide tehnickom a koliko ostaje lopovima...

Slaninar

Hteli smo kapitalizam. Ko misli da je lo¹e naplaæivati skupo, mo¾e odmah kod ¹efa da ode i tra¾i manju platu - za¹to bi svoje znanje/vreme naplaæivao skuplje, je li?

Pederski jeste - svugde je to pederski. Dok je postojala "opasnost od komunizma", dr¾ali su puno bolje uslove, da radnici budu zadovoljni, da nikom ne padne na pamet da ne¹to menja. Sad komunizma vi¹e nema, tako da nema razloga da ne deru ljudima ko¾u s leða.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

ma jok,ne bi oni uzimali pintu nea samse!! politicari...,ma nikad!!  
jin-jang

Kostić

#25798
pojavio se ti ili ne vozio kr¹ ili nov platiæe¹ tehnièki. sad odjednom treba na 6 meseci za starije od kolko godina a takvih je trièetvrt srbije plus klasièno srpsko bratoumlje sa 1200 na 5000

eto para

ja bi postreljao sve one koji redovno jedu govna kako sirotinja ne treba da vozi svoje stare kr¹eve i sve bi ih poslao na front u prve borbene linije da se siti najedu govana i odjebu od sirotinje i njenih kr¹eva

na sirotog i zec di¾e kurac a zeèeva ko govana zato vam je i trula ova va¹a usranija od zemlje i ako bog da malo sreæe da se sve vrati na ¾ir i koru leba i dizumre jer za bolje nije

to naravno neæe da pogodi sirotinju jer ona ionako pre¾iva i jedva opstaje u svetu mudraca pa neæe da bude ¹teta

nego di¾e se evropa polako protiv

Kostić

e sad, ako im je dr¾ava uzela meso iz tanjira a ostavila im samo leba ono im je bar omoguæila da povrate neko meso u tanjir time ¹to je osmislila ¹estomeseèni tehnièki za vozila starija od kolko godina i na taj naèin im pomogla

prema tome cena sa 1200 na 5000 je gud baj tehnièki gud baj registracija gud baj bratjo srbi. nek vas ¹iptar orobi amer zarobi rus pojebe i nemac potruje