Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Jebem ti sranje, to kad krene nikad kraja, pukla ponovo pumpa goriva.




Ako se ne zapalim nista nisam uradio.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Pumpe u rezervoaru se hlade gorivom. Naspi pun rezervoar i nedaj da padne ispod pola i nece ti crkavati.

Glava Dole

Tacno je, ali to vazi za crkavanje same pumpe. Nije dobro voziti ispod trecine rezervoara, nisam siguran da li je to bese predlog ljudi/majstora ili cak pise i u korisnickom uputstvu vozila. Ali ovde nije to problem, naprso mu je ovaj tegla-poklopac...

viper

Pukla je opet na regulatoru pritiska kao i prosli put, jebo bosch ono sto na alfama crkava je sve napravio bosch.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m


Plazma Keks

mozes da ga vozis i na rezervi, pumpa mora da radi, hladi se gorivom koje TECE kroz nju.

viper

Plasticno govno.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Plazma Keks

jbg... da bi se ustedeo novac i tezina vozila, koristi se dosta plastike.
koliko bi bili teski automobili kada bi sve te gluposti bile od celika?

Lazic

U gejmobilu veæ godinama nemam nikad vi¹e od 5-6 litara... ;D Inaèe, burazeru baksuzu majkao motor na Saabu 95 iz 2002-ge, 2.0t... Oti¹ao da zameni ulje i da mu majstor opere karter, kad ono lo¹i le¾ajevi, aj kao njima je to mana, samo se zamene i teraj dalje... Cvrc, sa novima radilica blokira... I sad 400e za skidanje i vraæanje motora, plus radilica, plus ravnanje glave i dihtung( hoæe da proveri glavu i karike i hilzne)... Palio normalno, zvuèao normalno, nije tro¹io ulje, i¹ao kao vetar, jeb'o sliku ¹to ga je i èaèkao... Navodno pre¹ao oko 200.000... A pre 10ak dana pukao 150e na polovne bobine, i jo¹ ko zna koliko na sveæice, neka creva i ventile i gumice i majstora... [facepalm]

mali_zmaj

klasika...,meni od krive felne,odose i lefete,i lezaj,i lezaj poluosovine..,bolje da nisam dirao,i slusao ritmicno lupkanje!! al ne,bolest se odmah upalila...,i sta ..,mjenjaj shinko!!
jin-jang

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2018, 20:00
U gejmobilu veæ godinama nemam nikad vi¹e od 5-6 litara... ;D Inaèe, burazeru baksuzu majkao motor na Saabu 95 iz 2002-ge, 2.0t... Oti¹ao da zameni ulje i da mu majstor opere karter, kad ono lo¹i le¾ajevi, aj kao njima je to mana, samo se zamene i teraj dalje... Cvrc, sa novima radilica blokira... I sad 400e za skidanje i vraæanje motora, plus radilica, plus ravnanje glave i dihtung( hoæe da proveri glavu i karike i hilzne)... Palio normalno, zvuèao normalno, nije tro¹io ulje, i¹ao kao vetar, jeb'o sliku ¹to ga je i èaèkao... Navodno pre¹ao oko 200.000... A pre 10ak dana pukao 150e na polovne bobine, i jo¹ ko zna koliko na sveæice, neka creva i ventile i gumice i majstora... [facepalm]
slicno i kod mene. nekad usrecim auto pa ima malo vise od pola rezervoara. trenutno mi sluzi od kuce do faksa(5 min) jer sam lenj da idem prevozom, tako da mi i ne treba pun, gorivo sipam na 2 nedelje...
sto se lezajeva tice, to mu je majstor kriv.

Kostić

vipere kupi drugu pumpu od krpljenja nema vajde osim ako je ne krpi bora... al samo kad je pijan

viper

Nasao polovnu za 65 evra, sad cekam koliko je nova da mi javi kolega.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

@Bambi:
Misli¹ da je majstor ne¹to zajebao...? Meni èudno ¹to sam se vozio sa njim pre par dana, pa to je sve bilo u superlativima za Saaba... Pri tom stvarno nije bilo nikakvih sumnjivih zvukova iz agregata, kad mi reèe, bilo je, aaaa... ???

aæimo

E sad neka mu vuèiæ opravi auto ili neka mu da vauèer za novi 500L fly..    ;D


Lazic

Polovne bobine za gejmobil 30e, za Saaba 150... Agregat za gejmobil sa sve ugradnjom 250e, za njega 400 samo da izvadi i vrati motor... Pri tom, sumnjam da ga majstor malo radi, al' ne znam èoveka, mo¾da je ok... Al' 400e za ruke mi zvuèi mnogo...

Hurricane

Ne mnogo nego izuvanje..

Ali jbga hoce ljudi Saab da voze


@Viper

Prodaj to breee

Evo kolegi zveknuo menjac, 1000 eur i vise, a pre toga sredjivao svasta na njemu za jos 500, a alfa 159 izgleda u top stanju, eno skoro je poklonio samo da ode..
I presrecan je sada

Resi se bede


viper

Ali nemam pare da kupim drugi auto🤔

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 02:16
Polovne bobine za gejmobil 30e, za Saaba 150... Agregat za gejmobil sa sve ugradnjom 250e, za njega 400 samo da izvadi i vrati motor... Pri tom, sumnjam da ga majstor malo radi, al' ne znam èoveka, mo¾da je ok... Al' 400e za ruke mi zvuèi mnogo...
mi za motor te velicine (zavisi koliko ima da se sljaka), da dodjemo da izvadimo, odnesemo, popravimo i ugradimo naplatimo oko 500e, a ako je neka veci viljuskar (6-7t nosivosti), onda je i malo veca cena.
sad, ovde majstor ima svoju garazu, zajebava se u njoj i ne mora nigde da ide pa te odere jer je ovo saab a ono citroen... auto je auto, mozda taj saab ima malo vise kablova i creva, ali ti auto dodje na noge.

ako vec menjas lezajeve radilice, onda moras da meris i radilicu, a ako je to odokativno odradio, svaka mu cast.

Kostić

#25259
neko mi ogrebo farbu na braniku dabogda mu ¾ena umrla na kurcu najboljeg prijatelja...

meni je ivan iz miljakovaèke ¹ume naplatio 350 evra za radilicu le¾ajeve i ruke zajedno za alfu. ruke je raèunao 100 e, delove 250. ovaj ti o¹urio baticu ko pevca za supu :)