Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ja danas krenuo klinca da vozim na jahanje ,pa jedno dvoje nas umalo nisu ubili..,kad bolje razmislim i dobro je to!!  Prosjek da ne kazem!! Uopste ne gledaj,i guraju se na silu i napamet..,srecom su mi kocnice dobre!! Narod je pukao totalno!!
jin-jang

aæimo

Jo¹ onomad, ali nije preneo rts vest pa se nije ni desilo...

Gavrolini

Citat: aæimo poslato 18 Septembar, 2018, 20:03
To ti gospod Bog postavlja isku¹enja. Kada se bude¹ ispovedao, reci da si lagao da ti tenera ide 200 km/h.  P.S. pretpostavljam da si onim drugim motorom i¹ao ali svejedno sam morao...
Isao sam sa onim gadnim F-om. A i nisam na verskom postu :)

Lazic


UFF

Citat: aæimo poslato 18 Septembar, 2018, 20:03
To ti gospod Bog postavlja isku¹enja. Kada se bude¹ ispovedao, reci da si lagao da ti tenera ide 200 km/h.  P.S. pretpostavljam da si onim drugim motorom i¹ao ali svejedno sam morao...

[rofl]

Gašpar

Bex kurirska slu¾ba. Prokletinja prokleta, da Bog da im se svaki paket ikada izgubio i neko ih tu¾io da im uzme pare.

Ako je usluga danas za SUTRA, onda je to za SUTRA. NE ZA PREKSUTRA, MAMU VAM NENORMALNU. I OPU©TENO MI KA®U - DANAS NEÆEMO DOSTAVLJATI U VA©EM KRAJU.

ONDA MI DRUGI KA®E DOSTAVIÆEMO OKO 7.

I JA OD 09:00 DO SADA SEDIM KUÆI DA STOKA NE DOÐE, MAMU IM POKVARENU I BEZOBRAZNU, TU®IÆU IM I NAPLATITI SLOBODAN DAN KOJI SAM UTRO©IO NA ÈEKANJE DELOVA, BEZ KOJIH PITANJE DA LI STI®EM DA SASTAVIM MOTOR ZA TRKU.

NEMOJTE NIKADA NI©TA SLATI BEXOM. MOJA ISKRENA PREPORUKA.

MIGE

pa ti nemoj da se trkas  [rofl] [rofl] [rofl]
salim se...ja samo saradjujem sa post expresom i nikad problema  [thumb_up]


ЯЭВОЛУТИОН

trazis telefon kurira i nazoves ga gde da se nadjete....da ne cekam ja kuci seo dan, bolje da potrosim pola sata da se nadjemo.....kod mene AKS ima paket shop na vidikovcu pa kad mi nije frka javim da tamo ostave....zapravo zavisi do kurira,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Tako radim s Aksom i PostExpressom, ali bex. Oni nisu ni izvukli paket iz magacina. Debili.

eclipse4

Citat: Ga¹par poslato 19 Septembar, 2018, 21:38
Bex kurirska slu¾ba. Prokletinja prokleta, da Bog da im se svaki paket ikada izgubio i neko ih tu¾io da im uzme pare.

Ako je usluga danas za SUTRA, onda je to za SUTRA. NE ZA PREKSUTRA, MAMU VAM NENORMALNU. I OPU©TENO MI KA®U - DANAS NEÆEMO DOSTAVLJATI U VA©EM KRAJU.

ONDA MI DRUGI KA®E DOSTAVIÆEMO OKO 7.

I JA OD 09:00 DO SADA SEDIM KUÆI DA STOKA NE DOÐE, MAMU IM POKVARENU I BEZOBRAZNU, TU®IÆU IM I NAPLATITI SLOBODAN DAN KOJI SAM UTRO©IO NA ÈEKANJE DELOVA, BEZ KOJIH PITANJE DA LI STI®EM DA SASTAVIM MOTOR ZA TRKU.

NEMOJTE NIKADA NI©TA SLATI BEXOM. MOJA ISKRENA PREPORUKA.

bre ja sa njima nikad problem nisam imao i za svaku su saradnju,sto se mene tice sve preporuke.

a zakonski rok je ja mislim 3 dana,raspitaj se.

Slaninar

Isto - do sad sa Bexom ima prilièno pozitivna iskustva. Barem spram mojih merila. Danas se recimo ba¹ desila glupost - kurir pogre¹no prepisao neèitak broj i nije me nazvao. Zvali, da proverimo ¹to ne sti¾e paket. Utvrdili o èemu se radi i kao - OK, je li problem da dostavimo sutra. Rekoh nije. Kad oko 5 zove kurir - da li sam sluèajno na adresi. Jesam. Donosi èovek. Ka¾e - gu¾va je, ne bi da ostavlja posao do stura, danas je svakako zaglavio preko radnog vremena (do 4 koliko sam shvatio).

Inaèe, vi¹e puta se desilo da nisam kod kuæe, pa da hoæe javiti gde su i da se naðemo da njima "usput" preuzmem paket, po¹to im je centrala zabaèena, a ja nemam kola.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Citat: eclipse4 poslato 19 Septembar, 2018, 23:54
Citat: Ga¹par poslato 19 Septembar, 2018, 21:38
Bex kurirska slu¾ba. Prokletinja prokleta, da Bog da im se svaki paket ikada izgubio i neko ih tu¾io da im uzme pare.

Ako je usluga danas za SUTRA, onda je to za SUTRA. NE ZA PREKSUTRA, MAMU VAM NENORMALNU. I OPU©TENO MI KA®U - DANAS NEÆEMO DOSTAVLJATI U VA©EM KRAJU.

ONDA MI DRUGI KA®E DOSTAVIÆEMO OKO 7.

I JA OD 09:00 DO SADA SEDIM KUÆI DA STOKA NE DOÐE, MAMU IM POKVARENU I BEZOBRAZNU, TU®IÆU IM I NAPLATITI SLOBODAN DAN KOJI SAM UTRO©IO NA ÈEKANJE DELOVA, BEZ KOJIH PITANJE DA LI STI®EM DA SASTAVIM MOTOR ZA TRKU.

NEMOJTE NIKADA NI©TA SLATI BEXOM. MOJA ISKRENA PREPORUKA.

bre ja sa njima nikad problem nisam imao i za svaku su saradnju,sto se mene tice sve preporuke.

a zakonski rok je ja mislim 3 dana,raspitaj se.

Za uslugu koja se zove "danas za sutra" ne mo¾e zakonski rok biti tri dana, nego MORA stiæi sutra, tj danas.

Evo mog sluèaja, tj deo maila koji sam im poslao

Dakle, kao ¹to ovde stoji, paket je preuzet 18.09.2018. godine i treba biti dostavljen 19.09.2018. godine u periodu od 08:00 do 16:00, ali sada, kada ja ovo pi¹em - 19.09.2018. u 22:48 ovog paketa i dalje nema.

Kako samo platio uslugu DANAS ZA SUTRA, donosno 18.09. za 19.09. bio sam prinuðen da uzmem slobodan dan, zbog kog sam ostao kod kuæe da saèekam va¹u po¹iljku. Kako po¹iljka nije stigla, do 14:00, re¹io sam da vas pozovem.

14:08 - Trjanje poziva 3 minuta i 50 sekundi, niko se nije javio
14:28 - Trjanje poziva 4 minuta i 15 sekundi. Radnica call centra mi je sasvim lagodnim tonom saop¹tila da moj paket neæe biti isporuèen danas, jer imate tehnièkih pote¹koæa. Nisam dobio informaciju kada ste to planirali da mi saop¹tite. Prebaèen sam na slu¾bu za reklamacije, niko se ne jalvja.
14:34 37 sekundi pozica - Niko se ne javlja na reklamacijama.
14:39 1 minut i 17 sekundi, niko se ne javlja na reklamacijama.
14:41 7 minuta i 23 sekunde, razgovor sa operaterom, a zatim i èekanje na reklamacije, niko se ne javlja.
Konaèno, nakon 9 minuta i 44 sekunde, koliko sam èekao da se radnice centra za reklamacije jave u 14:56, dobio sam informaciju da æe moj paket biti isporuèen do kraja dana, jer neki paketi sti¾u i do 21:00.


bogdan

radim u po¹ti a sa aksom saradjujem svakodnevno , sve zavisi do kurira , fina komunikacija i malo bak¹i¹a sve re¹ava

Kostić

zakonski rok èuvanja bez da se vrati po¹iljaocu je tri dana. isporuka mora da stigne sutradan zato se i zove danas za sutra. aks i beks su ista firma. najvi¹e je do brkanja adresa. meni èesto odnesu negde na drugi kraj grada jer ne èitaju ¹ta pi¹e nego rade mahinalno pa mi donesu sutradan. distanceri putovali 4 dana dok nisu stigli gde treba aksom...

El Jefe

Citat: bogdan poslato 20 Septembar, 2018, 08:08
radim u po¹ti a sa aksom saradjujem svakodnevno , sve zavisi do kurira , fina komunikacija i malo bak¹i¹a sve re¹ava
Неће моћи. Не плаћам ја фину комуникацију која зависи од курира и мало бакшиша, него брзу и професионалну ускугу. Фину комуникацију и бакшиш користим када пакет шаљем аутобусом.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Sat 46 otkako je po¹iljka poslata, usluga "danas za sutra". Kad im ka¾em da neæu da platim, jer usluga nije izvr¹ena, oni vièu mora da se plati. Pa mora i usluga da se izvr¹i.

viper

Jebem im sve po spisku vec koji put nemamo vode.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


®or¾

Citat: viper poslato 20 Septembar, 2018, 12:47
Jebem im sve po spisku vec koji put nemamo vode.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
Ja ni struje ni vode,stiglo pre sat vremena,opet je bilo prvo sranje sa strujom,tako da je vabrika vode,dobila po pièci ko' pre par meseci.Jbg kod mene jo¹ tanko curi,treba vremena da stigne i do Kaæa,¹ta æe¹ sajber vreme,a na¹ diletant od gradonaèelnika raskopo ceo grad treæi put u poslednjih pet godina,a nije u stanju da fabrici vode obezbedi moderne agregate i predupredi ovakva sranja!