Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2018, 11:29
Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2018, 11:00
©ta mi fali? :P

mozga malo? :D
Sva¹ta, koliko god se trudio da ga ubijem duvanom, alkoholom, drogama i masnom hranom, i dalje ga imam previ¹e, taèno da popizdi¹... ;D







Citat: Hurricane poslato 03 Septembar, 2018, 11:57


p.s. da se neko ne napravi pametan pa ka¾e nemoj da pu¹i¹ i re¹eno


[srednjiprst]


JEBEM, PIJEM, PU©IM, DROGIRAM SE, DAKLE POSTOJIM, TAÈKA!






Mihajlo, prestani da pu¹i¹... :P




Citat: Lone Wolf poslato 03 Septembar, 2018, 12:03
А уз то је и шверцовано и илегално.
Још један плус.
Moj èovek...  [srce] :-[ Ni¹ta lep¹e nego kad ka¾em pu¹aèu da me pakla ko¹ta 40 dinara, pa nek smrdi koliko god hoæe... :D

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2018, 22:47
Bio neki smotan maèor... :(

Ova na¹a nas je par puta o'ladila kad smo je videli kako se ¹eta po simsu... Posle batina je to prestala da radi...
maèak od roðenja ima slabije jedno oko,a bio radoznao ubi bo¾e..,znaèi ubila ga radoznalost,i vjerovatno lo¹e ocjenio zbog tog oka na kojeg ne vidi,a i ki¹a padala,a klupica na prozoru mermer.... èitav taj dan smo ga tjerali da se ne penje...,kolegica oti¹la na sekund iz sobe,on odmah naskoèio,i samo proklizao..,¹teta,a skroz je bio interesantan,i razigran!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

®or¾


balcan girl

 [ljutko] [ljutko] alergijski konjuktivitis  [veryangry] [veryangry] :'( :'( ionako sam æorava jos mi ovo falilo uhhhhhhhh
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pazi se ranjiva si sada, da te ne prvaeri neki djilkos...kaze da je lepi princ iz bajke pa te iskoristi.....odbijaj sve slicne predloge dok ne progledas....
ne boj se, sta ti bog ne ovom svetu uzme na onom ti da..na onom svetu....nesto se mislim...kakva ces ti reba da budes na onom svetu...ali od metar pedeset

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

eto i posle se pita odakle je mali glava dole milos naucio da nepostuje i podjebava clanove foruma ccc

mareskin

Citat: UFF poslato 04 Septembar, 2018, 10:18
eto i posle se pita odakle je mali glava dole milos naucio da nepostuje i podjebava clanove foruma ccc

Ali nije isto kad podjebava lep i visok, i nizak i crn (mada ja jo¹ nisam izgubio nadu) :D :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: UFF poslato 04 Septembar, 2018, 10:18
eto i posle se pita odakle je mali glava dole milos naucio da nepostuje i podjebava clanove foruma ccc

U¾asni, matori æelavi drko¹i koji prvo daju primer, pa onda napadaju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


balcan girl

pazi sad to nikako ne moze da bude isto jer ja i æelavi se znamo lièno :D kad se budemo ja i mali iz èaèka upoznali lièno to æe veæ da bude drugaèije :D drugo æelavi nekako uvek ima taj neki insekAt koji ga nikad ne vara kad treba da me pozove :D a i sanja me :D :D  :-* :-* :-* [srce] [srce] [srce] samo nikako da ustanovimo kad me sanja dal tad ima noæne more  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mareskin ti znas da jedino ti kad me zagrlis meni se otkopèa brus  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Septembar, 2018, 14:12
...
mareskin ti znas da jedino ti kad me zagrlis meni se otkopča brus  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znam, znam... to me i održava :-*
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

Jel to neki poluautmatski brus, poslednja rec tehnike? :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 04 Septembar, 2018, 14:12
kad me zagrlis meni se otkopèa brus

Kad bih bio superjunak, trazio bih upravo ovaj superpower. :D

mali_zmaj

jin-jang

Hattrick

A kad nadogradis lika, skida bruseve pogledom.  :)

Lazic


balcan girl

Prosto neverovatno al istinito :) nadjemo se ja i uff u jagodini sa neskezom i mareskinom na parkingu :) tu bude bla bla truc :) izgrlim se ja sa mareskinom sednem u kola kod uffa i na prvoj krivini skontam da mi je brus otkopcan ispod majice :) skupljam sise po krivinima  sta ti je faca jeboteee  sve samo spada sa riba u mareskinovoj blizini
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole



hakLeri mi se nameracili na nalog.... malo pre cujem obavestenje da li sam to ja bla truc... a nije prvi put, aj da proverim... djoku sam to ja.... jesam samo 3 puta od 33...

Lazic


Glava Dole

Svetski covek :D Japan, amerika, malezija... nema sta nisam obisao... rucam negde dole u kini a zube cackam u karolini [rofl]