Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

Izbegavaj kolko mozes, to je do tebe. Ti radi svoj posao, oni ce svoj, sto duze vremena prodje bolje je..

Glava Dole

Citat: slave74 poslato 10 Septembar, 2017, 14:23
Izbegavaj kolko mozes, to je do tebe. Ti radi svoj posao, oni ce svoj, sto duze vremena prodje bolje je..



Ovoliko, dakle ipak jeste 2 godine apsolutna zastara ali od pravosnaznosti presude(ne samog ucinjenog prekrsaja kako ja kapiram).

Kostić

mogu da te pokupe na grani. mala da vozi samo u gaæama pred granicu i uz malo sreæe æe preðe¹ lako, a posle u ¹umu s partizanima ;D

Lazic

Citat: Hurricane poslato 10 Septembar, 2017, 13:25
...izgorela mi jedna noga do pola potkolenice jedino mesto gde se nisam namazao pre nego sto sam zaspao na suncu..

Teska opekotina, ne mogu da hodam..

Neki lek osim jogurta?

Edit:
Da dodam, ista tema, imam info iz domovine da su dolazili da me hapse, neke kazne nesto, da se ne vracam?
1. Jebem te glupa, kakvo crno spavanje na suncu... ??? :o
2. Ne sekiraj se, nisu te na¹li, javili sudu, sad æe sud da se èe¹ka pa da te zove opet... :D


@Kostiæ:
Mogu da ka pokupe na grani samo ako je manje od mesec do zastarevanja, mada ni to nije sigurno...

Kostić

onad mo¾e da sedi kuæi, mala otvori, nije tu oti¹o do tetke i bole ga brige. ne smeju dulaze ukuæu da vire jel u kupatilu

Lazic

Pa naravno... Mogu da ga duækaju du¹mani... ;D

Juèe sam registrovao auto, a poslednjih mesec dana mi dolazili 3 puta, pretili fiktivnom adresom, ali i za to mogu da ga duækaju jer keva ka¾e da ¾ivim tu.. ;D

Kostić

biæe puna zabela manijaka. samo da znate da je zimi mnogo ladno, èak i meni. nema ni grama toplote nego kontantno ladnoæa ;D

Hurricane

..ma ne krije mi se vise, vec sam mnogo puta izbegao i zajebao sistem, doduse i on mene, otici cu javiti se napraviti sporazum i platiti..

Ne mogu vise, suocim se, pobijem se s problemom i zavrsim, a u pm..

Jesam li napravio sranje iako sam bio svestan, jesam, e pa plati majmune..


Kostić

ako ima¹ vi¹ka para da plati¹ bole te proleæe. ja sam bar 20 godina plaæo svakakve kazne, dok sam imo dr¾avu, zemlju, dobro plaæen radnièki poso, a kazne bile male pa nisam oseæo po porodici i sve je bilo fest. od kako sam dobio srbiju na grbaèi i sru¹enu fabriku, bolesno velike kazne u odnosu na primanja radnika, sa neizmernim zadovoljstvom pru¾am srednji prst svim oblicima uniformisane mafije. pa nek spreme omèu za terazije, jaèi su. al nisu karakterniji, pa im ta jaèina nema efekta. jedinu kaznu koju sam platio je za parkiranje na trotoaru kad mi onaj oborio motor, 2500 dinara i osetilo se u tanjiru ukuæi sa jednim primanjem. radnièkim i nikako presednièko - proseènim.

bajdvej, srbija je rajska zemlja za siled¾ije. pre nekoliko i mo¾da koja godina vi¹e, drumska mafija je pisala kaznu sada¹njem presedniku za prekoraèenje brtine. vozio je 160 de je bilo valjda 50 il tako ne¹to. do¹lo do sudije i onda u januaru tj posle metar dana valjda, ako sam upamtio dobro, drumska mafija povuèe tu¾bu i nikem ni¹ta.

pa gospodo, drumska mafijo, aj budite mangupi pa povucite sve tu¾be protiv mene i sve presude. nem leða, nem pare, nem roðake.

i protiv laziæa ;D uragan popustio oslabio i pao za slobodu ;D

UFF

Citat: kosta66 poslato 10 Septembar, 2017, 20:12
2500 dinara i osetilo se u tanjiru ukuæi sa jednim primanjem. radnièkim i nikako presednièko - proseènim.

cijim primanjem?
i ko ga prima?

Lazic

Pa Kostiæ u zamenu za duvan i pivo... ;D


@Kostiæ:
Ne plaæam bre ni¹ta, osim pauka ako mi odnese auto...

@Uragan:
Ok ako si bio svestan, al' da sam bio svestan, ne bih vozio pijan po ledu... :o ;D U to ime se krijem jo¹ 42 dana... :D

Kostić

pi¹e u dosijeu o zeleni zube


ja plaæam sve kad imam dr¾avu i fabriku. ovako jok.

Hattrick


mali_zmaj

Moderni hipik.... kole,kosta-zvi¾da-pofalièko!!  (citat èeda-velja)
jin-jang

mkt

kaze doktor imam monogo masnu jetru
batali kokakolu pivo  [stop]

Lazic


Hurricane


mkt

svinjak samo cistak
al za pivo me bas potreslo

El Jefe

Пи ракију. Још нико није рекао да је ракија масна.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Sam sebe sam izbacio iz takta, NIKAD ne trljajte oko sa prstom s kojim ste malopre seckali ljutu papriku  :o :'( [glavazid]
I feel the need..... the need for speed !!!