Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

gospodine Sasa niste bili na roditeljskom sastanku

niste me obavestili.

jesmo,samo nam je receno da roditelje obavestimo elektronskim putem ne telefonski.

ja nisam dobio nikakav elektronski poziv za roditeljski,da li ste sigurni da niste pogresili broj strujomera ili banderu?

ne zajsta smo vas obavestili putem fajsbuka.

molim??? putem fejsbuka uciteljica obavestava roditelja da dodje detetu na roditeljski??? jel vama fejsbuk zvuci kao normalan elektronski poziv?

pa sta da radimo tako je rekao direktor.

ja fejsbuk nemam,proverite koga ste zvali na roditeljski preko fejsbuka,a mene sledeci put obavestite  telefonski,mailom ili preko deteta a direktorki ivanki porucite da napravi par nova selfija u toplesu na fejsbuk,mozda i otvorim nalog....ali prenesite molim vas moju molbu....u svakom se slucaju vise razume u selfije nego u elektronske puteve....

jebo ti 21.vek


UFF

 :wtf: poziv na roditeljski preko fejsa?  [rofl]  [ludak]

Lazic


Bori¹a

daj da vidimo ivanku

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Lazic


mali_zmaj

Paaaa ako je dobra baba,zgodna..,mladolika.... ha ha ha ha hahaaa   [rofl] [rofl] [rofl]
jin-jang

Lazic

Imam drugaricu koja sa 45 godina izgleda kao avion, neke od mojih ¹kolskih takoðe, iz Borkove perspektive babe... ;D

Kostić

¹to ja volim te klinke od èetri banke pa na gore, al ne mogu da doðem na red od babojebaca ;D

ako ti drugarica izleda ko ovaj avion, d¾aba ti poso ;D


eclipse4

A sto su mlade uciteljice u skoli brate....svaki dan cu ici majke mi...kurvarluk na kvadrat da ne poverujete

Lazic

Citat: kosta66 poslato 04 Septembar, 2017, 23:09
¹to ja volim te klinke od èetri banke pa na gore, al ne mogu da doðem na red od babojebaca ;D

ako ti drugarica izleda ko ovaj avion, d¾aba ti poso ;D


Ima¹ link od profila... :D

Kostić

ako ne ume da skuva ajvar i ne lju¹ti beli luk, kurcu ne vredi ;D

UFF

kosta ako je dobra kurcu vredi sigurno i bez te dve sposobnosti

Lazic

Te neæe udate, te neæe obrazovane, te neæe bogate... ;D

Kostić


UFF


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Major

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2017, 23:06
Imam drugaricu koja sa 45 godina izgleda kao avion, neke od mojih ¹kolskih takoðe, iz Borkove perspektive babe... ;D

Bez slika kao da ih nemas
:P


:D

:D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2017, 23:06
Imam drugaricu koja sa 45 godina izgleda kao avion, neke od mojih ¹kolskih takoðe, iz Borkove perspektive babe... ;D

pa i ja sam deda [rofl]

friziderdzija

ocuvana baba u devojke spada...aj da napravimo temu za 'vake slucajeve...npr...ko je jebo stariju...specijalno za babojebce...itd