Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:18
veruj mi tolika mrznja koja izbija iz njega mora da ima nesto lièno a ne samo proèitano :D :D veruj mi na reè :D :D ili ga je neko tukao sto vozi motor ili mu neko jebao ribu :D takva kolièina besa je prosto neverovatna :D :D :D

Setio sam se svog starog teksta - mislim da sam na bjb-u to svojevremeno postovao.


Proseèan srpski bajker? Sudeæi po svojim dosada¹njim iskustvima proseèan srpski bajker je, osim ¹to bez da ga neko tera izaziva sudbinu vozeæi se na dva toèka i ¹to èesto preozbiljno shvata taj hobi, uglavnom dobar, dru¾eljubiv èovek s kojim je milina popiti pivo i isprièati se.
Ima 35 godina (od 20 do 50).

Ako mu se motor razlikuje od Va¹eg, zna nabrojati barem 10 razloga za¹to je njegov motor bolji.
Ako mu je motor isti kao va¹, zna barem 5 razloga za¹to je tip motora koji vozite bolji od "onih endura/trkalica/æopera (zavisno od tipa)".
Kada sipa novo ulje u ma¹inu, veæ posle par hiljada kilometara zna da li je to ulje dobro, ili lo¹e za njegov motor i kao takav svojim anga¾manom mogao bi kompanijama koje proizvode ulje u¹tedeti milione na testiranjima.

Gaji obiènim ljudima neshvatljiv strah od golfova 2, belih kombija i nepreglednih raskrsnica.
Misli da je sramota po¹tovati ogranièenje brzine (motorom, je li).
Ako ne zna dizati motor na zadnji, slo¾iæe se sa tvrdnjom mnogih TV i novinskih kampanja da je to "Opasna zabava nezrelih klinaca, nepotreban rizik radi dokazivanja...".
Po defaultu zna vi¹e o uljima, mehanici i elektrici na motoru od Vas. Ako sluèajno ne zna, onda ili spada u skupinu sretnika koji si mogu priu¹titi nov motor, ili je gej.  :)
Zna da je Givi isto ¹to i Kappa, samo skuplje, ali bi za sliène pare radije uzeo polovan Givi.  :)

Ako ne vozi Hondu, misli da je precenjena.
Ako ne vozi Kawasaki, misli da je to sranje marka.
Ako ne vozi Hyosung, siguran je da "Ne vredi dati te pare za malo boljeg kineza."
Nevezano za motor, svaki srpski bajker zna da je Harli izvikano amerièko sranje za pozere.  :)
Svaki motor koji proseèan srpski bajker prodaje kao polovan je u perfektnom stanju "samo menja¹ ulje, sedne¹ i vozi¹." Jedini izuzetak ovog pravila mo¾e biti "manji estetski nedostaci koji se lako srede, al' nemam vremena da to sad..."

Proseèan srpski bajker psuje vlast i policiju, ali iz potpuno neshvatljivih razloga voli svoju zemlju i promovi¹e je gde god i¹ao. Dobar je domaæin i drag gost.
Proseèan srpski bajker nije ¹ovinista i voli sve ljude, ali ne bi voleo da mu se æerka uda za cigana, hrvata, ili maðara.

Ako je o¾enjen, sigurno trpi zvocanje zbog motora.
Ako nije o¾enjen, sigurno ima devojku jer su bajkeri face i ribe se lo¾e na njih.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

slanino, reci to kejd¾erima sekta¹ima... motociklisti nisu bajkeri, mislim da je hefe ne¹to napiso o nekoj knjizi koju ima, ako sam dobro proèito juèe. reci to i pilotima. kad bi znao koliki su njihovi kurèevi... reci to ¹valerima... kuvarima... voæarima... vinogradarima... biciklistima... i izbaci to srpski. nisu srbi ceo svet :)

Andreja

Citat: Slaninar poslato 21 April, 2017, 10:18
Zna da je Givi isto ¹to i Kappa, samo skuplje, ali bi za sliène pare radije uzeo polovan Givi.  :)

[rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Bolje 30 godina stara trafika nego nov motor iz salona  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

El Jefe

windows screen capturecertificity.com
Могао је неко да нас пријави због илегалног окупљања у Тителу.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:18
veruj mi tolika mrznja koja izbija iz njega mora da ima nesto lièno a ne samo proèitano :D :D veruj mi na reè :D :D ili ga je neko tukao sto vozi motor ili mu neko jebao ribu :D takva kolièina besa je prosto neverovatna :D :D :D

Èekaj, èekaj... kako mu se be¹e zove ¾enska???
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 April, 2017, 16:37
Ti jeb'o nisi... :)

Iz fundamenta obrati pa¾nju na izra¾avanje u Ireninom prisustvu :D
I prilièno sam siguran da nisam... mada mi je ne¹to poznat :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

FT1P na registraciji. Morao da menjam saobracajnu jer mi nije pre 3-4 godine kada sam ga prvi put registrovao upisan odnos tezina/snaga.... 4 godine stoji 0 i tek sad im to kao "obavezno" iako imam punu A kategoriju.

serbduck

Ista prica i kod mene. Kazu da moraju po zakonu to da menjaju. Seru - samo da otmu jos koji dinar.
Inace izbaci me iz takta ovaj komentator na SK...Markez, Markez pa Markez...
Jeste covek vrhunski vozac i tu nema spora, al ovaj komentator ga bukvalno obozava. Valjda drzi njegovu sliku u novcaniku.
Kaze vako:
- caroban
- perfektan
- izuzetan
- nenadmasan
...ne mogu svega ni da se setim. Ostali vozaci su kao slucajno tu. Za bas svakog vozaca on ima savet sta i kako bi trebao da radi....oni nemaju pojma. Ne mogu da iskljucim ton - mrzim gluve televizore. Gori od njega su samo hrvatski komentatori.
Ako neko zna neki drugi kanal gde se moze pratiti MOTO GP nek javi.

                            [samoubistvo]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Hurricane

..ni¹ta to nije veruj mi kako taj isti komentator pi¹ka na Hamiltona u F1

Samo ¹to nije plakao kad je Rozberg uzeo titulu pro¹le godine..


DebeliZmaj

slaninar ..
gde nadje beli kombi ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole


Ivicat

Citat: serbduck poslato 21 April, 2017, 23:20
...
Inace izbaci me iz takta ovaj komentator na SK...Markez, Markez pa Markez...
Jeste covek vrhunski vozac i tu nema spora, al ovaj komentator ga bukvalno obozava. Valjda drzi njegovu sliku u novcaniku.
Kaze vako:
- caroban
- perfektan
- izuzetan
- nenadmasan
...ne mogu svega ni da se setim. Ostali vozaci su kao slucajno tu. Za bas svakog vozaca on ima savet sta i kako bi trebao da radi....oni nemaju pojma. Ne mogu da iskljucim ton - mrzim gluve televizore. Gori od njega su samo hrvatski komentatori.
Ako neko zna neki drugi kanal gde se moze pratiti MOTO GP nek javi.

                            [samoubistvo]



Cini mi se da je neko vec napisao nesto slicno sa istom poentom. Samo sto se nije odnosilo na SK vec na sire narodne mase i na Rosija :D

Kostić

jedan od tih komentatora je nikad seo na motor i kad je doca ne¹to muljo sa njima, i¹li zajedno, prva slika tog ¹to sve zna u tanèin, na mom plavobelom gikseru. mi ga terali da proba, sav se treso dok je sedeo na njemu i nije smeo, upla¹io ga akrap il onaj bubijev evil trip na viziru... ne mogu da se setim kako se zove, al je poznat. ¹ta da mu ka¾e¹, osim da æuti¹, slu¹a¹ ga i nasmeje¹ se u sebi :)

misa-pei

Kole, ti kao ne zan¹ koliko ima teoretièara. U svemu. (I onda ona izvadi pièku...)
Država je najveći neprijatelj naroda


Kostić

jednom prilikom, pre tog susreta, neko je od tih, mo¾da ba¹ taj a mislim da jeste, sa naveæim odu¹evljenjem prokomentarisao, kako trkaè, rosi be¹e, izlazi iz boksa, vozeæi trkaèki motor jednom rukom 120 na sat. tad sam iskljuèio ton. jes da je gluv tv ba¹ gadan, ko ¹to neko reèe, al aj, znam kako zvuèe motori pa sam zami¹ljo. jeftinije mi bilo, nego da ¹utnem televizor ;D

Lazic