Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 18 Januar, 2017, 00:17
Koji auto?
Ostao bez ulja, vakum?

kako koj auto , pa tatin vidis sta kaze :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Citat: Hurricane poslato 18 Januar, 2017, 00:17
Koji auto?
Ostao bez ulja, vakum?

daewoo nubira,eno kod majstora,pukla neka cjevka,15 eura popravak..,zbog 15 eura sam mogao najebati..,ovaj snijeg i neoèi¹æeni parkinzi su mi kumovali..,al sad rje¹eno...
jin-jang

Andreja

Problem je ¹to je veæina u fazonu "ma ne mo¾e to meni da se desi" pa onda ne odr¾avaju vozilo preventivno, nego kad rikne ne¹to, ako ne ispadne sranje. Sve je to normalno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Ma moj stari ti je picajzla,ako iko odr¾ava,on odr¾ava,nek nema ¹ta da se jede,za auto se daje,no ovaj usrani neoèi¹æeni snijeg po parkinzima i kojekude...,potrgalo neku cjevèicu i iscurila koèiona teènost,(nije ulje,Ho¹tapler da nas ne utepa)!!  ;)
jin-jang

Andreja

Pa znaèi, nije do 15e nego zbog spleta lo¹ih okolnosti :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: Andreja poslato 18 Januar, 2017, 13:50
Problem je ¹to je veæina u fazonu "ma ne mo¾e to meni da se desi" pa onda ne odr¾avaju vozilo preventivno, nego kad rikne ne¹to, ako ne ispadne sranje. Sve je to normalno :)
Zna¹ kad bi preventivno menjao koèionu cev... ??? Bilo kakvu cev... :D

mali_zmaj

Èuj preventivno,pa nismo ©vabe sunce ti....
jin-jang

mkt

krenem danas sa sljake i ne rade mi kocnice
propada mii papucica do kraja i jedva malo da uvati ali bas bas malo
jedva se dovukoh do kuce uz pomoc rucne i lagane voznje
pojma nemam sta se desava, da li je moguce da zbog hladnoce se nesto ujebalo jbt pojma nemam kako cu do majstora

Glava Dole

U bre i tebi? I to u kako kratkom roku posle malog zmaja... a meni na yamahi pa proradila sama od sebe, verovatno se vazduh podigo i izasao od stajanja... tvrda sad ko kamen a propadala skoro u patos dok je radio motor... sve obrnuto jbte... kad pali i ide ne mogu da se zaustavim ocu dizginem, sad kad ne pali i nece da mrdne iz dvorista kocnica radi ko besna [glavazid]

A ti ako imas ulja onda glavni kocioni 99%... vrlo je moguce da su gumice zbog hladnoce, i mene je pocela da zeza sa prvim hladnim danima... ne voli guma zimu... airbox npr(nema veze sa kocnicama al poredjenja radi), mucim se da ga montiram, skacem po njemu... ma nema sanse nikako da upadnu sve prirubnice na sve karburatore... tvrda guma ko kamen... unesem ga u toplu sobu na 15-20min, guma pod prstima mekana ko dusa... probam onda, namestim ga za 10sekundi... isto tako i u cilindru gumice postanu nesto tvrdje nego na toplom vremenu i ako su vec pri kraju eto povoda za propustanje...

mkt

hahahah tek sad videh da je i njemu
pogledao sam u onu cantru za ulje i ona prazna
moguce da je isti simptom

Glava Dole

E ako je prazna onda ce pre biti neko crevo, spoj il tako nesto... trazi gde je mokro, tolika kolicina ulja mora da pokaze negde, ako ne pokaze sipas, krenes da ozracujes sistem pa onda gledas gde curi :)

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 18 Januar, 2017, 13:47
Citat: Hurricane poslato 18 Januar, 2017, 00:17
Koji auto?
Ostao bez ulja, vakum?

daewoo nubira,eno kod majstora,pukla neka cjevka,15 eura popravak..,zbog 15 eura sam mogao najebati..,ovaj snijeg i neoèi¹æeni parkinzi su mi kumovali..,al sad rje¹eno...
vozim nubiru 1.6 SX od 2008 me auto je 2002. jos je fabricko ulje za kocnice u njemu. da nisi zakacio crevo nikad ga ne bi ni menjo 😀mada nije mi jasno kako ti je to poslo za rukom, sve je lepo upakovano odozdo nista ne "visi". u zivotu nisam vozio auto koji trazi manje odrzavanje.

aæimo

Kako malisa deli savete svima redom a svoj problem ne zna da resi.  ;D

Sedi jedan.


Glava Dole

Kod majstora kuca bez vrata ;D

A sto kec, sta sam lose rekao? Kako bi ti provalio gde curi sem tako? :D Hocu cistu desetku :P

aæimo

Miketa da otvara haubu da trazi gde curi, jesi lood?

Za desetku, izlopatamo FZR-a u kombi sl nedelje, sednes samnom u isti i pravac krsten majstor u BG-u. Iskipujemo ostatke i vozim te do mikete da mu sredis kocnice. Onda Miketa snimi reklamu kao kontra uslugu krstenom majstoru i svima dobro.

Lazic

Tebe za ministra finansija kad ukinu pare... ;D :-*

Glava Dole

Nije da se samo otera, treba ga i vratiti... kao prvo... kao drugo rekoh da je majstor krajnja solucija, sladje mi je da se izmucim kolko treba i popravim sam... kad moji motori do sad nisu videli majstora necu da kvarim reputaciju ;D

A tebi se inace nisam zahvalio za ponudu u onoj temi jer su mi misli radile 300 na sat oko toga sto nece dupali, pa da iskoristim sad priliku... hvala ti puno u svakom slucaju, ja ne znam ko bi se normalan ponudio(i to 2 puta) da prevali 160-170km u jednom pravcu pa jos toliko nazad, majstor je a nudi dzabe i do bilo kog majstora, znaci kralj :D Da vec bude u tvom kombiju normalno da bi to bio ti i ne bi moglo dzabe, ali kazem da necu nijednog ako ne moram, od njih samo rado primam savete koji su dragoceni... a dok se ruke ne zaprljaju da se nauci mehanika kako treba ne moze... ne vredi... a sto se vise namucis bolje shvatis i bolje se ureze u pamcenje :D

Ostoja

@ Laziæ
Formira¹ ministarski tim, a?
A gde sam tu ja?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

A koga bi stavio za dzelata bas me zanima :D
I feel the need..... the need for speed !!!