Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazza

Bio danas u Louisu u Becu... Smorio se jer sam mislio da mogu da priustim sebi par stvari. Kupio sam ciradu. Fuck.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

eclipse4

gde si bio? sa u u1 na kagraner platz dole?
imas jos radnji za motore jebi ga....

Lazza

Na Kagraneru. Lepa radnjica majke mi. Izbor vrhunski. Samo sam nekako pod utiskom da su cene prejake i za njihov standard.  Ili smo mi jebeno navikli na nas kupujem prodajem i nismo gadljivi na polovno...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

eclipse4

mislim da su cene ok u odnosu na ostale mada svaka radnja ima svoje popuste....
imas jos ranji tamo za motore obidji ih sve....

Grof

http://www.gertmotors.at/onlineshop.php?kat_id=onlineshop ... meni deluje zanimljivo..... pitanje je samo ¹ta zaista imaju u radnji a ¹ta samo on line.

http://2radboerse.at/... kada si veæ u Beèu... a ima¹ i Hein Gericke

Ja kada sam bio sam se isto u Louisu oseæao kao posran... nekako mi je sve delovalo skupo.... tj ono ¹to mi se dopalo.... ili je to samo zato ¹to nisam imao jedno 1000e da potro¹im i ne¾alim posle  [neampojma]

Lazza

Grofe isti filing. No nema veze. Sta bi radili u zivotu kada bi ispunili sve svoje zelje 😃

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

eclipse4

2rad imas uglavnom motore...naravno na donji sprat imas i dosta opreme ali luis ima vise i povoljnije su cene (govorim o onoj pored shoping citija a ova u gradu je mala radnja....mada oce u tih par stvari da izadje dobar popust.
i gericke imas isto dve radnje....
imas i jamahu....
i jos dosta tih stnih nepoznatih radnji ali s onako...interesantnom opremom ako bas ne juris za,neznam kojim, novijim modelom ili markom
ja sam kacige i opremu kupio van beca.....

Hurricane

On topic:

To ¹to na tv èuh danas: svima koji slavite...
Inaèe na¹a tv..
©ta koji kurac mi koji slavimo...

Svi slavimo, ni ja nisam vernik pa slavim, cela Srbija slavi, ko da je bitno ¹ta, ako ni¹ta bar u inat, a u pm ko manjina treba da se oseæam, neæe moæi,  [srednjiprst]

Sve najbolje svima "koji slave" a ostali, poènite da slavite..

Andreja

... to ¹to mi je kapacitet ¹tapa vilju¹ke 537ml a do sad je iscurelo jedno sedam litara po parketu jer mi je semering crkao, svaki dan obri¹em baricu ispod, pitam se dokle æe. Pre nego ¹to neko dobaci, da, iz ¹tapa je ulje :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zVuk

Citat: Hurricane poslato 07 Januar, 2017, 16:05
On topic:

To ¹to na tv èuh danas: svima koji slavite...
Inaèe na¹a tv..
©ta koji kurac mi koji slavimo...

Svi slavimo, ni ja nisam vernik pa slavim, cela Srbija slavi, ko da je bitno ¹ta, ako ni¹ta bar u inat, a u pm ko manjina treba da se oseæam, neæe moæi,  [srednjiprst]

Sve najbolje svima "koji slave" a ostali, poènite da slavite..

....e nek si ziv i zdrav 100000 godina.....:D.....kako je tebe lako izbaciti iz takta.... :D.....iskljuci to tandrkalo od televizora....a inace nemam nameru da pocnem da slavim nesto u sta nikako nemogu da poverujem.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

..neam tv, ovo èuo kod mojih..


..Vuèe i ti meni isto, ne znam ni sam ne verujem, ali na Bo¾iæ tj 7. januara svake godine oæu da ne radim, pijem rakiju i jedem prase..

I hoæu svima isto..

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: Hurricane poslato 07 Januar, 2017, 17:33
..neam tv, ovo èuo kod mojih..


..Vuèe i ti meni isto, ne znam ni sam ne verujem, ali na Bo¾iæ tj 7. januara svake godine oæu da ne radim, pijem rakiju i jedem prase..

I hoæu svima isto..
[rofl] [rofl] [rofl] Brate moj...  :-* [srce] :-[

Slaninar

Citat: Hurricane poslato 07 Januar, 2017, 17:33
..neam tv, ovo èuo kod mojih..


..Vuèe i ti meni isto, ne znam ni sam ne verujem, ali na Bo¾iæ tj 7. januara svake godine oæu da ne radim, pijem rakiju i jedem prase..

I hoæu svima isto..

2101. æe biti 8. januara. ®iv bio!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


Kostić

izgubio sam sinoæ zadnje sedi¹te sa sve poklopcem negde u ¾arkovu ili u gradu. ako ga neko naðe rado æu da ga otkupim

Lazic


Boban_m

Izgleda da sam izgubio kljuc od auta. Jedini.

Hurricane

..ima¹ motor, boli te racku, razlog vi¹e da se vozi¹..

perlx