Glavni meni

'Ce pasujem ili ne...

Započeo MiæaSM, 22 Mart, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MiæaSM

Imam jedno pitanje.. posto vidim da vecina ovde vozi "visoke" motore pa bi ja da pitam da li bi ja mogao da vozim Suzuki DRZ 400 SM k7 .. Moja visina: 190cm     Tezina: 75-76kg.. pa sad me kopka da li bi mogao lagano da vozim .. da se zaustavim itd.. hvala u napred.  [neampojma]

Nadalina

Bre, sa 190 moz` da vozis sve - osim era! :D :D :D
Dzukela u podznaku

MiæaSM

ozb? posto mi nesto sumnjivo sve  :D

monsterbnt

Ti to nas kao maaaaaloooo.......onako...... :P
ako sam ja mogo KLX koji je vislji sa 175 da vozim.......
Smrt SVIMA!!!!

MiæaSM

ma de bi ja vas :D :P dobro je da ne moram da se klatim na semaforu :))

Tamanitu

A sta ako ima kratke noge?

Tamanitu


MiæaSM

Ja ne bi rekao :D ma docicu na jedan moto skup pa ce mo videti :) :P

monsterbnt

a i sta ce ti bre suzuki

KAWA RULZ!!!!

:P
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Tamanitu, na tu visinu - teeeesko da ima kratke noge! :D
A, opet, i da su kratke, na 1,9o - sigurno su dovoljno duge za skoro svaki motor! :D :D :D
Dzukela u podznaku

MiæaSM

Ok slazem se da je Kawa dobra ali za moju A2 kategoriju u koju spada sve do 35kw tesko da bi se nasao neki SM.. a DRZ400SM ima 27kw tako da bi mi odgovarao. Meni su r-ovi previse mali motori.. drugar ima hondu cbr 1100xx ona mi jedva odgovara po visini ali po tezini nikako.. :D

prpa_zr

Citat: MiæaSM poslato 22 Mart, 2012, 00:41
Ok slazem se da je Kawa dobra ali za moju A2 kategoriju u koju spada sve do 35kw tesko da bi se nasao neki SM.. a DRZ400SM ima 27kw tako da bi mi odgovarao. Meni su r-ovi previse mali motori.. drugar ima hondu cbr 1100xx ona mi jedva odgovara po visini ali po tezini nikako.. :D

jes' ti bato probao tog XX-a ili si samo sedeo na njemu?

ja imam 2 m i taj XX mi je taman.. (oh kako bih voleo jedan)

MiæaSM

Ma de da probam to cudo to negde kada budem imao malo vise iskustva .. XX je zver... on je kupio od nekog coveka koji je opet kupio u Americi.. erion izduvi .. oko 200hp ( mozda 197-8 ) on ga vozio 309 .. ide kao blesav!

prpa_zr

Citat: MiæaSM poslato 22 Mart, 2012, 00:53
Ma de da probam to cudo to negde kada budem imao malo vise iskustva .. XX je zver... on je kupio od nekog coveka koji je opet kupio u Americi.. erion izduvi .. oko 200hp ( mozda 197-8 ) on ga vozio 309 .. ide kao blesav!

dobro, dobro .. sla¾em se da je zver.. ne ba¹ 200 ks ali jeste  ludo i brzo ali nipo¹to nije malo.. u stvari za visoke vozaèe mo¾da jedan od najudobnijih..

MiæaSM

Aha.. pa dobro on je prvo vozio Kymco Xciting 300R 2010 (sa kojim sam je ja navozaoooooooo iha) pa je onda kupio XX-a i njemu savrseno lezi jer ima i visinu od 2 pet..

nano

200hp agregat iz sbk?  [thumb_up]

Pop

Citat: Nadalina poslato 22 Mart, 2012, 00:14
Bre, sa 190 moz` da vozis sve - osim era! :D :D :D
Moze i R-a !

"Грме танки џефердари..."


Taraba

DRZ je mali motor. Mene brine da ti ne bude premali. Ovo je screenshot iz simulatora ergonomije... možeš da proveriš kako ćeš izgledati na bilo kom motoru.
http://cycle-ergo.com/


http://i.imgur.com/yzDCU.png
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MiæaSM


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?