Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko


eclipse4

Citat: jerej poslato 21 Mart, 2012, 20:26
Citat: losmi poslato 21 Mart, 2012, 14:13
bila bi fora kad je uzmes okacis je preko ledja i na ktm i kroz grad,show bi napravio :D :D :D

U septembru prosle godine neki Svaba je u Becu gadjao prolaznike vazdusnom puskom iz kola u pokretu. Onom ko im pomogne da ga uhvati, policija je davala 20000 hiljada evra za nagradu.  :o ;D ;D

svaba pao ;)

eclipse4

ufe ne davaj minus bez veze,ne moze da se povrati

moram ceo post da izbrisem

eclipse4

kasno je i ne mogu sve da pratim od pocetka ali ako se aktivira tema opet,bicu prisutan na casu.

za sada jedino sto mogu da kazem je da ukoliko zelite kvalitet,izdrzljivost,preciznost i sta god bi ste jos hteli od puske,onda je to DIANA,pa bar dva prazna mesta i onda mogu da ih nabrojim dalje.e sada pre nego sto kupis pusku trebas da se pitas za sta ce ti puska i onda,polako dolazis do pravog izbora ;)
tu sam na raspolaganju pa pitajte ;)

UFF

moze da se povrati, upravo povraceno
sledeci put pazi kad citiras ili koristi dugme pregledaj

djolefer

Bogami ja imam staru tj iz 80 i neke CZ..  Upucana bas dobro al mislim da mi je nesti oslabilo.. Nece vise ni staklenu flasu sa 2 metra da probije.. Pre je kidala
:D

eclipse4

evo je moja puskavica ;)



[attachment deleted by admin]

eclipse4

Citat: baha poslato 21 Mart, 2012, 14:55
Citat: nesic1 poslato 21 Mart, 2012, 13:50
Stric ima vazdusnu, legalnu naravno, i burazer stavio optiku, na 200m busi vrapce i golube provereno, najbolje da pitas nekog ko se razume da ti kaze sta da gledas da se ne zeznes, kundak joj je slican kao ova sa zadnje slike a metalni deo kao ona sa prve slike

Mislim da si lepo reko na kraju da pita nekog ko se razume.....a tvoj stric onda nema vazdusnu pusku.. ja mislim da je to crna strela....ako ne znas kolko su 200m....to je jednostavno,uzmi dva fudbalska igralista i na kraju postavi ne goluba nego(RODU) i ako je bude pogodio...ja je jedem sa sve kljun.. [ludak_sa_puskom].. [neslusam]. [glavazid]

RWS Diana 350 Magnum .177 180 yards long range shooting.wmv

pogledaj ostecenje na limenci.......
slabo si ti koristio vazdusne puske ;)

AIRGUN SHOOTING ON DISTANCE 200 METERS (218 yards)!

ova je pcp

Gvozden

Ima i ludjih... 200M je pogodak i po...i za pravu pushku...
evo ovo je stara reklama ima puuno snimaka na YT , a pre dve godine izashla nova serija poboljsanih verzija.... ni vazdushare nisu ko pre...( zal za mladost!?)
FX airguns challenge 2007

m.mitar

Ovo sto gledate jesu vazdusne puske,veceg kalibra 5,52mm ali sa gasnim patronama.Amerikanci ih koriste za unistavanje stetocina.Inace to obicna vazdusna puska koja koristi dijabole 4,5 mm, pa makar i Diana sa magnum oprugom ,koja se obicno i dobija uz tu pusku nema sanse da uradi!Obicno koriste kugle a ne dijabole u tim puskama sa  patronima sa gasom [hello]

eclipse4

dal mislis da on stvarno gadja tako bez naslona?...brate reklama je reklama.

sto je puska jaca veci je i trzaj samim tim i malko nepreciznija ako se puca iz ruke,pcp puske skoro da nemaju trzaj zato su preciznije nista vise,inace ni one nemaju vecu izlaznu brzinu od hiljadu sto i nesto.....dok recimo neke vazdusne imaju i preko 1250fps,sa pba dijabolama ide jos nekih 30% vise.

djolefer

ja moju jucr rastavio,otisao kod coveka koji proizvodi opruge i uzeo kao sto on kaze original za nju.. ja je ubacio.sklopio kad ono ona ne moze da se nategne,izvadim je i vidim da je neznatno deblja zica od moje stare i da ne moze da se sabije koliko treba da bi okidac zakljucao... inace bila je duza opruga  od moje nekih 3-4 cm sto sam ja i mislio da je normalno..  posle tog jednig natezanja ja je izvadim i uporedim sa mojom starom originalnom i gle cuda,nova je kraca od stare za 4-5 cm. znaci jebo novu oprugu ako ona nije u kvalitetu..
:D

eclipse4

mala privreda cini cuda ;)

mirno

Meni je majstor iz UTVA PANÈEVO namotao za rusku veliku vazdusnu oprugu od klavirske zice, motao je izmedju dve bukove æuskije sa proraèunom (koliko se vraæa posle otpustanja) i ta opruge je tukla bolje nego originalna i trajala je 5-6 godina, dok je nisam zamenio.
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Damnmoto

jel prodaje neko neku za vrapce hitno svu mi tresnju pojedose...hitno

mkt

ma bacaj bombe bole te...

Damnmoto


monsterbnt

Dovuci macku. Jeftinija je od vazdusare, efikasnija za tamanjenje tako malih meta, i nece te hapse ako te komsije izdrukaju (a sigurno ce da te izdrukaju)
Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

reseno sistim na njig co2 i to im je dovoljno

monsterbnt

Kad su u pitanju vrapci macke su interesantnije za slikanje
Smrt SVIMA!!!!