Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

sta znam jbg kupio bih da tamanim letece pacovcine ovuda, celo krov mi beo od perja i oluci usrani

cone

#141
Secam se da nije bilo srecnijeg klinca od mene kad mi komsija da vazdusnu i punu kutiju dijabola  [yahoo] jeste bilo retko kad, ali uvek sam se vratio sa nekim trofejom (vrabac, golub, kos)  :D
Ovde smo skoro bili na nekoj vikendici u viskansinu, i sta da radimo, aj da uzmemo neku glupu vazdusnu (kupuju se u marketu, tipa roda), ne treba dozvola, nista.. ispaljuje kuglice precnika 3.5mm mozda.. 30$ kosta, od plastike je, mozete misliti koja je sprdnja, ali je prilicno jaka i precizna, odlicna za gadjanje konzervi i slicno  ;D

Mada ja nisam mogao da odolim, pa sam je uzeo i na kratko se podsetio detinjstva, trazeci ptice po sumi :D

I trofej je tu :D





eclipse4

uffe pazi da ne postavis sliku ubijenih golubova kad budes krenuo u lov da namiris one zmijuge,banovacemo te sa sajta....pogle sta covek dobi zbog jedne malecke senice  [zena] [prebicute]

cone

Hahahahah a znao sam sta ce biti, ali nisam napisao  [rofl] pun q dusebriznika i moralista, a svi uredno jedu mesinu od raznih vrsta zivotinja koje su ubijene na mnogo vrutalnije nacine  :wtf:

Al mene boli patka, nek daju jos 100 minusa, ako vas to ispunjava, meni ce biti drago  :-* [srce]  [srednjiprst]

@eclipse4-ziveo buraz  [cheers]

balcan girl

ja sam ti skinula jedan minus jer ja brate jedeeem ne zajebavam se :D mada senice nisu za jelo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

to ti dodje kao:
dragi vegetarijanci ako se vec toliko brinete da spasavate  zivotinje,ZASTO ONDA JEDETE NJIHOVU HRANU???

Lazic

Jadna mala ptièica, u Haag bi ja tebe... ;D

cone

I svinja je zivotinja kao i svaka druga, ali mi je odgajimo da bi je zaklali sto bi rekli ko svinju, i onda je okrecemo iznad usijanog zara i placemo :D daj bre, pa zasto ljudi idu u lov? Sto, zivimo u praistoriji, pa moramo da ulovimo nesto da bi se prehranili i preziveli? :D ne, nego je zanimljivo sacekati i nadmudriti zivotinju, to je poenta.. sad sto se divlja svinja jede, a lisica ne, to je drugo :D

balcan girl

nekadaaa davnooo dok sam isla u lov (èitaj krivolov :D) ja sam se ponasala kao klasièno zensko i nisam lovila nista sto se ne jedeee :D meni je zao da upucam nesto a to mi nièemu ne sluzi :( znaèi sta se jede pa hellooooo a sta se ne jede ja plaèem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: cone poslato 01 Oktobar, 2015, 23:14
I svinja je zivotinja kao i svaka druga, ali mi je odgajimo da bi je zaklali sto bi rekli ko svinju, i onda je okrecemo iznad usijanog zara i placemo :D daj bre, pa zasto ljudi idu u lov? Sto, zivimo u praistoriji, pa moramo da ulovimo nesto da bi se prehranili i preziveli? :D ne, nego je zanimljivo sacekati i nadmudriti zivotinju, to je poenta.. sad sto se divlja svinja jede, a lisica ne, to je drugo :D

mislim,svaka ti cast kako si nadmudrio senicu.....i da znas ja sam ti dao plus samo zato sto je u pitanju americka senica a oni su na bombardovali...  [rofl]

da je kojim slucajem srpska....prikolicu minuseva bih ti doterao  :P

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:27
nekadaaa davnooo dok sam isla u lov (èitaj krivolov :D) ja sam se ponasala kao klasièno zensko i nisam lovila nista sto se ne jedeee :D meni je zao da upucam nesto a to mi nièemu ne sluzi :( znaèi sta se jede pa hellooooo a sta se ne jede ja plaèem :D :D :D

nekad davno sam bio u lov na stetocine,konkretno na sakale jer ih ima milion ovde......i zove me zena,pita gde sam ,kazem evo trenutno kod Srbova,a sta lovite? pita ona,reko sakale......(e sad sto bi reko njanja) vauuuuu,ajde srecno,ja sam lonac sa vodom vec stavila na sporet  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

eclipse jel prodajes pusku borisi ili sta? :D

Bori¹a

videcemo, u ponedeljak necu na posao i odoh u sup da vidim za dozvolu :D

eclipse4

Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2015, 23:45
eclipse jel prodajes pusku borisi ili sta? :D

kako borisa resi...nemogu coveku na silu uzeti novce ;)

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 01 Oktobar, 2015, 23:36
Citat: cone poslato 01 Oktobar, 2015, 23:14
I svinja je zivotinja kao i svaka druga, ali mi je odgajimo da bi je zaklali sto bi rekli ko svinju, i onda je okrecemo iznad usijanog zara i placemo :D daj bre, pa zasto ljudi idu u lov? Sto, zivimo u praistoriji, pa moramo da ulovimo nesto da bi se prehranili i preziveli? :D ne, nego je zanimljivo sacekati i nadmudriti zivotinju, to je poenta.. sad sto se divlja svinja jede, a lisica ne, to je drugo :D

mislim,svaka ti cast kako si nadmudrio senicu.....i da znas ja sam ti dao plus samo zato sto je u pitanju americka senica a oni su na bombardovali...  [rofl]

da je kojim slucajem srpska....prikolicu minuseva bih ti doterao  :P

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:27
nekadaaa davnooo dok sam isla u lov (èitaj krivolov :D) ja sam se ponasala kao klasièno zensko i nisam lovila nista sto se ne jedeee :D meni je zao da upucam nesto a to mi nièemu ne sluzi :( znaèi sta se jede pa hellooooo a sta se ne jede ja plaèem :D :D :D

nekad davno sam bio u lov na stetocine,konkretno na sakale jer ih ima milion ovde......i zove me zena,pita gde sam ,kazem evo trenutno kod Srbova,a sta lovite? pita ona,reko sakale......(e sad sto bi reko njanja) vauuuuu,ajde srecno,ja sam lonac sa vodom vec stavila na sporet  [rofl] [rofl] [rofl]
Ja bi probao i ¹akala... ;D Ako mi se ne svidi, ne svidi... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

i ja nekada kad sam isao u lov....sta se jebe jebe se a sta nije za jebanje ne diram.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2015, 19:43
Citat: eclipse4 poslato 01 Oktobar, 2015, 23:36
Citat: cone poslato 01 Oktobar, 2015, 23:14
I svinja je zivotinja kao i svaka druga, ali mi je odgajimo da bi je zaklali sto bi rekli ko svinju, i onda je okrecemo iznad usijanog zara i placemo :D daj bre, pa zasto ljudi idu u lov? Sto, zivimo u praistoriji, pa moramo da ulovimo nesto da bi se prehranili i preziveli? :D ne, nego je zanimljivo sacekati i nadmudriti zivotinju, to je poenta.. sad sto se divlja svinja jede, a lisica ne, to je drugo :D

mislim,svaka ti cast kako si nadmudrio senicu.....i da znas ja sam ti dao plus samo zato sto je u pitanju americka senica a oni su na bombardovali...  [rofl]

da je kojim slucajem srpska....prikolicu minuseva bih ti doterao  :P

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:27
nekadaaa davnooo dok sam isla u lov (èitaj krivolov :D) ja sam se ponasala kao klasièno zensko i nisam lovila nista sto se ne jedeee :D meni je zao da upucam nesto a to mi nièemu ne sluzi :( znaèi sta se jede pa hellooooo a sta se ne jede ja plaèem :D :D :D

nekad davno sam bio u lov na stetocine,konkretno na sakale jer ih ima milion ovde......i zove me zena,pita gde sam ,kazem evo trenutno kod Srbova,a sta lovite? pita ona,reko sakale......(e sad sto bi reko njanja) vauuuuu,ajde srecno,ja sam lonac sa vodom vec stavila na sporet  [rofl] [rofl] [rofl]
Ja bi probao i ¹akala... ;D Ako mi se ne svidi, ne svidi... ;D

Pa brate desi se da posle tri dana pijenja vise ne uspemo ni na ceku da se penjemo nego polegamo ko prasci u moj pikap podi.....sta mislis da bi nam mnogo trebalo da izjemo i sakala? Hehehe

Lazic

I to ¹to ka¾e¹... ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

lovci
skupina pijanaca koja se naoruzana seta po prirodi i puca u nesto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

btw
preporucujem svima koji vole lov da sledeci put krenu u lov sa lukom ili samostrelom....sami ili u paru....pa da vide sta je sportski lov.....a ne karabin sa optikom pa sa 150 metara tras.....vepar trci prema tebi a ti nategao luk i nisanis....sanse su na tvojoj strani....ali ne previse....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 22:41
btw
preporucujem svima koji vole lov da sledeci put krenu u lov sa lukom ili samostrelom....sami ili u paru....pa da vide sta je sportski lov.....a ne karabin sa optikom pa sa 150 metara tras.....vepar trci prema tebi a ti nategao luk i nisanis....sanse su na tvojoj strani....ali ne previse....
[nono]  [nono] To je u Srbiji zabranjeno! Gazde u lovaèkim udru¾enjima ka¾u da je tiho i ne pla¹i ¾ivotinje! Manje su im ¹anse! Lov lukom i strelom nije strogo zabranjen, ali nije ni dozvoljen. Prema Zakonu o lovstvu Srbije, ova vrsta lova je zabranjena, osim "lova na krupnu divljaè u ograðenim lovi¹tima do hiljadu hektara povr¹ine". A i zakonska je neureðeno nabavljanje i izdavanje dozvola za oru¾ja sa tetivom. Zakon o oru¾ju i municiji kao lovaèko oru¾je tretira iskljuèivo pu¹ke sa oluèenom i neoluèenom cevi, dok je oru¾je sa tetivom, odnosno luk ili samostrel, svrstano u kategoriju sportskog oru¾ja. Time je Zakon o oru¾ju i municiji zabranio ono ¹to Zakon o lovstvu striktno ne zabranjuje.  [ludak]  [dunce]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion