Glavni meni

Zastitne folije

Započeo ra$a, 17 Mart, 2012, 11:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

jel imate nekog prijatelja drugara koji lepi autofoliju,da prelepim auto..?

CBRR1

#21
i da stavim u ovoj temi,jel znate nekoga ko ima ml dzipa na otpadu,trebaju mi podkrila...99/2004god model

Major


CBRR1

 [rofl] [rofl] [rofl] bolje te nasao  [rofl] [rofl]

Joker

 [ludak] [ludak]
Na trenutak sam pomislio da sam ja lud... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Brate, sta se sa tobom desava...?


:D

CBRR1

ko je lud,gde je lud.?  [dunce]

CBRR1


Kengur

Tebe ne znam, ali moguce da ni ti nisi u vinkli kao ovaj Joker... :D

CBRR1

mene nije babica samarala kada sam se rodio da zaplacem,nego me je bacila sa drugog sprata,tako da...lud,to je stanje kada sam normalan..  [rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Citat: Kengur poslato 23 April, 2012, 14:26
Tebe ne znam, ali moguce da ni ti nisi u vinkli kao ovaj Joker... :D


Andjeli1 - dziberu
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


GSXR1000

Sto bi lepio auto folijom,malo mi to seljacki brate realno...

Kengur

Jeste ako je carbon u pitanju, ili bela folija na golfu 2...

Ali prelepiti ga recimo u crvenu nije.

UFF


CBRR1

Citat: GSXR1000 poslato 23 April, 2012, 14:46
Sto bi lepio auto folijom,malo mi to seljacki brate realno...
pa ja sam seljak jbt,nudim ti traktore vec danima,kako to nisi skapirao!!!!!!!!!!!!a sta ti imas protiv seljaka? Radooooooooosaaavvveeeeeeeee dolaz ovamo neki GSXR1000 ne vole sesljake,kaze da smo mi seljaci... [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

CBRR1

moj ML je bordoboja al ga pucam u lobe sa sjaj crnim krovom...tt mi je carbon folija krov hauba i ostalo belo,i izgleda bolesno,naravno za nas seljake..

CBRR1

i sta bi sa maistorom za foliju,ovde tema krene sa prodajom jabuka,a zavrsi sa time kako je tamo neki mirko nekada davno jahao konja,bre sve sami  [ludak] [ludak] [ludak]

GSXR1000

Sta ti je cbrr1 nisam rekao da si ti seljak,procitaj da li sam te negde nazvao seljakom.
Nazvao sam seljackim cin koji hoces da odradis.To ne znaci da si ti seljak.Mozda ti je na trenutak sinula seljacka ideja ali ti opet nisi seljak.Mozda imas predispozicije da budes seljak ali opet nisi seljak (jos). itd.

AndreyRR

gde si naso ovu nevaspitanu