Glavni meni

sta ce ove godine bolje da rodi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 15 Mart, 2012, 20:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: Borisa Motorisa poslato 16 Mart, 2012, 00:03
sam sam sebe sjebo  :'( :'( [veryangry] [veryangry] [sutirakamen] [sutirakamen] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [ljutko] [ljutko] [djavo] [prebicute]
oprosticemo ti ako ovog leta opalis neku snajku

Dragan_kineziolog

Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.
Tezak je zivot nas nindzi


misa-pei

Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuèe Kalesju, nisam za nju èuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

¹tampar

Citat: misa-pei poslato 16 Mart, 2012, 18:15
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuèe Kalesju, nisam za nju èuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D


©ta ,¹ta si èuo?......prièalo se ono za vreme rata ...sad ni¹ta niko ne prièa...

¹tampar

...ej,dobra tema...ako se po jutru dan poznaje najbolje æe roditi guze ...(proðe jutros jedna pored mene u nekim helankama...ma¹alah kako izgleda  :o :o :o  [balavi] [balavi] [balavi])

Dragan_kineziolog

Citat: misa-pei poslato 16 Mart, 2012, 18:15
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuèe Kalesju, nisam za nju èuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D

Doboj, Tuzla, Kalesija blizu, kad zapjevam zaboravim krizu ;D
Pade mi na pamet, mocno zvuci, Kalesija :D
Tezak je zivot nas nindzi

misa-pei

#27
Citat: štampar poslato 16 Mart, 2012, 19:21
Citat: misa-pei poslato 16 Mart, 2012, 18:15
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuče Kalesju, nisam za nju čuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D

Šta ,šta si čuo?......pričalo se ono za vreme rata ...sad ništa niko ne priča...

Imao sam neke momke u bateriji iz Kalesje. Ali, imena... Ko više da se seti :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Jefta

Аууу људи, браћо, другови ПА ОНО НИЈЕ НОРМАЛНО
Данас на 17 степени у граду је било БРДООООО девојака које су једва чекале да после дуге и тешке зиме обуку кратке сукње и шорцеве и уске мајце. Шта ли ће бити сутра на 21 степен.
Иначе омиљено место за блеју ми је на ади у време лета. Тамо не треба да иду ови са слабијим срцем :)

Иначе увек навијам за сисе, али изгледа да је девојкама лакше да обуку хеланке него деколтирану мајцу... Но добро треба се прилагодити променама :)

Србија стварно има најлепше девојке, а што су згоднееееее!!!! ЈАААООООООООО

UFF

sise su za klince a i nicemu ne sluze osim sto izgledaju lepo, plus ne mozes nista da im radis osim da ih gledas i malo mesis ako ih ima dovoljno
ass rulz

Lazza

Jebes i sise i dupe, koliko motora sam video danas  a ja ceo dan radim ne stigoh ni da doruckujem :(
I may be dumb, but I'm not stupid.

Kengur

Danas na autokomandi zamalo da napravim lancani kad sam snimio picokaru kako seta...  Ima rodjena dupe za sve pare ovog sveta...

Gašpar

Si joj rekao da dodje u nedelju kod tornja? ;D

Kengur

Zato sto je tip iza mene u bmw-u 5 poceo nesto da svira i glumi majmuna, a ja u kolima sa ''gorilom'' koji lomi kosti na dobar dan... :D
Jos kasnimo na bas za neko jebeno skijanje... :D  Tj na autobus, momak isao malo da se opusti,... :)

neuromasser

Za takve situacije treba imati gopro i slicne kamerice, ne ono blogovanje, vlogovanje, dragi dnevnice i tako dalje  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ja dans kasno otisao do pijace.....nekao mi guze prve napupile....sisici tek po koji....ali dupeta....ako ih vreme posluzi mislim da ce ove godine ipak dupeta ....mada i nogice se izvijaju...prosto ne mogu da se odlucim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 19:57
Citat: misa-pei poslato 16 Mart, 2012, 18:15
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuèe Kalesju, nisam za nju èuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D

Doboj, Tuzla, Kalesija blizu, kad zapjevam zaboravim krizu ;D
Pade mi na pamet, mocno zvuci, Kalesija :D
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 19:57
Citat: misa-pei poslato 16 Mart, 2012, 18:15
Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Mart, 2012, 13:44
Ima jedna u Kalesiji, kazu da ga presvuce ko i trosjed... Sad mogo bi se jos raspitati.

Gde izvuèe Kalesju, nisam za nju èuo od vojske ('83. godine) :D :D :D :D :D :D

Doboj, Tuzla, Kalesija blizu, kad zapjevam zaboravim krizu ;D
Pade mi na pamet, mocno zvuci, Kalesija :D
Ako se ne varam to beshe: Zvornik, Tuzla, Kalesija blizu, tuj se pjeva zaboravi krizu... Refren je: Alaj bi se shikicala al mi ne da nana...
Ne pitajte otkud znam :-D
A shto se teme tiche shta god rodilo - dobro rodilo :-D na opshte zadovoljstvo :-D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Boban_m

Sto ti je iskustvo. Skidam kapu Ostoja [klanjam_se]

Dragan_kineziolog

@ostoja
Ovu pjesmu pjevaju soferi kad idu u Tuzlu preko Doboja pa mi pade na pamet :D
Ali ova originalna verzija je naravno bolja ;D ;D ;D
A sto se mene tice, navijam za guzove sa sto vise mjesanja. Kad joj stavis klupko izmedju "pomenutih" na pocetku mosta, do kraja mosta da priglavke isplete ;)
Tezak je zivot nas nindzi

DaChaS

A joj ...danas na trcanju je bila neka cica u  belim helankama i tangama ....majko mila ......dize iz mrtvih