Glavni meni

Honda CBR600 f4 '99 naked

Započeo SrpskiDzedaj011, 14 Mart, 2012, 18:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


UFF

Citat: Gaspar poslato 07 April, 2012, 11:50
Evo, ja cu da kazem da motor nije bitniji od dece  :D

Nemam svoju decu, ali razumem sta Mige hoce da kaze. Lepo je rekao - On je kao klinac svake godine video more, dakle njemu su njegovi roditelji to priustili svakog leta. Sad njega malo grize savest i hoce to da ispravi.
Inace, po nekoj mojoj statistici, najvise ljudi vozi motor dok se ne ozeni, pa onda naprave "kratku" pauzu od 15-20 godina, i ponovo kupe kad deca porastu  ;)

pa tebi jeste bitniji kad ga ni ne vozis  [rofl]


naravno da je bitniji ali nece deca dumru ako ne odu bas ove god na more
nek ih odvede na bazen
i sta si mige koji q cekao od 2007 pa do sad? sto ih nisi vodio?
ako nisi imao sa cim zamisli da nemas ni ove god, nece biti neka razlika u odnosu na prosle :D

MIGE

Citat: UFF poslato 07 April, 2012, 13:36
Citat: Gaspar poslato 07 April, 2012, 11:50
Evo, ja cu da kazem da motor nije bitniji od dece  :D

Nemam svoju decu, ali razumem sta Mige hoce da kaze. Lepo je rekao - On je kao klinac svake godine video more, dakle njemu su njegovi roditelji to priustili svakog leta. Sad njega malo grize savest i hoce to da ispravi.
Inace, po nekoj mojoj statistici, najvise ljudi vozi motor dok se ne ozeni, pa onda naprave "kratku" pauzu od 15-20 godina, i ponovo kupe kad deca porastu  ;)

pa tebi jeste bitniji kad ga ni ne vozis  [rofl]


naravno da je bitniji ali nece deca dumru ako ne odu bas ove god na more
nek ih odvede na bazen
i sta si mige koji q cekao od 2007 pa do sad? sto ih nisi vodio?
ako nisi imao sa cim zamisli da nemas ni ove god, nece biti neka razlika u odnosu na prosle :D
bila losa finansijska situacija...uff-e,svaka ti je ko u njegosa al si surov ovaj put  [rofl]

SrpskiDzedaj011

Ма да.... Сад ће избори па ће бити боље.... :)


I have to return some video tapes....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 07 April, 2012, 13:59
Citat: UFF poslato 07 April, 2012, 13:36
Citat: Gaspar poslato 07 April, 2012, 11:50
Evo, ja cu da kazem da motor nije bitniji od dece  :D

Nemam svoju decu, ali razumem sta Mige hoce da kaze. Lepo je rekao - On je kao klinac svake godine video more, dakle njemu su njegovi roditelji to priustili svakog leta. Sad njega malo grize savest i hoce to da ispravi.
Inace, po nekoj mojoj statistici, najvise ljudi vozi motor dok se ne ozeni, pa onda naprave "kratku" pauzu od 15-20 godina, i ponovo kupe kad deca porastu  ;)

pa tebi jeste bitniji kad ga ni ne vozis  [rofl]


naravno da je bitniji ali nece deca dumru ako ne odu bas ove god na more
nek ih odvede na bazen
i sta si mige koji q cekao od 2007 pa do sad? sto ih nisi vodio?
ako nisi imao sa cim zamisli da nemas ni ove god, nece biti neka razlika u odnosu na prosle :D
bila losa finansijska situacija...uff-e,svaka ti je ko u njegosa al si surov ovaj put  [rofl]
Ne slusaj ove sto decu ni numeju da oprave.....nisi ti dobio dete, vec je dete dobilo tebe.....ono jadno nije moglo da bira u koju ce kucu da se rodi.....Dobilo je na lutriji tebe, i sad je na tebi da mu omogucis ono sto mozes i da mu ostavis sto vise iza sebe....Nadam se da su tebi tvoji roditelji nesto obezbedili da ne kreces od nule....Bogatstvo se stice generacijama (kazu jevreji, a teoriju im pobise Srbi), i ako se satavi dve ili tri generacije koje sticu a ne rasipaju, onda je to bogata porodica.
Za decu je bitno da zbog zdravlja idu na more, a zdravlje je najbitnije.....jebo motor....moze se kupi za sitne pare sada....posle mora skupi neke pare pa cemo da nadjemo nesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

borkos

Citat: revolution poslato 07 April, 2012, 23:41
Citat: MIGE poslato 07 April, 2012, 13:59
Citat: UFF poslato 07 April, 2012, 13:36
Citat: Gaspar poslato 07 April, 2012, 11:50
Evo, ja cu da kazem da motor nije bitniji od dece  :D

Nemam svoju decu, ali razumem sta Mige hoce da kaze. Lepo je rekao - On je kao klinac svake godine video more, dakle njemu su njegovi roditelji to priustili svakog leta. Sad njega malo grize savest i hoce to da ispravi.
Inace, po nekoj mojoj statistici, najvise ljudi vozi motor dok se ne ozeni, pa onda naprave "kratku" pauzu od 15-20 godina, i ponovo kupe kad deca porastu  ;)

pa tebi jeste bitniji kad ga ni ne vozis  [rofl]


naravno da je bitniji ali nece deca dumru ako ne odu bas ove god na more
nek ih odvede na bazen
i sta si mige koji q cekao od 2007 pa do sad? sto ih nisi vodio?
ako nisi imao sa cim zamisli da nemas ni ove god, nece biti neka razlika u odnosu na prosle :D
bila losa finansijska situacija...uff-e,svaka ti je ko u njegosa al si surov ovaj put  [rofl]
Ne slusaj ove sto decu ni numeju da oprave.....nisi ti dobio dete, vec je dete dobilo tebe.....ono jadno nije moglo da bira u koju ce kucu da se rodi.....Dobilo je na lutriji tebe, i sad je na tebi da mu omogucis ono sto mozes i da mu ostavis sto vise iza sebe....Nadam se da su tebi tvoji roditelji nesto obezbedili da ne kreces od nule....Bogatstvo se stice generacijama (kazu jevreji, a teoriju im pobise Srbi), i ako se satavi dve ili tri generacije koje sticu a ne rasipaju, onda je to bogata porodica.
Za decu je bitno da zbog zdravlja idu na more, a zdravlje je najbitnije.....jebo motor....moze se kupi za sitne pare sada....posle mora skupi neke pare pa cemo da nadjemo nesto....

Bravo....  [thumb_up]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

SrpskiDzedaj011

У праву је човек....
I have to return some video tapes....

UFF

ako su sitne pare sto ga nije kupio do sad?

AndreyRR

zato sto ima samo krupne pare  ;D

MIGE


SrpskiDzedaj011

Актуелан јесте, јефтинији није....
I have to return some video tapes....

despic

ma kacim ja o kurac more ;)
samo mos neku polnu boles da navuces...
al ako je zbog dece, onda moze!
samo, napravi onda jos koje...
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 18 April, 2012, 16:29
ma kacim ja o kurac more ;)
samo mos neku polnu boles da navuces...
al ako je zbog dece, onda moze!
samo, napravi onda jos koje...
ma jok zbog mene....mene odvedes u kafanu i to je za mene extra provod BRE  :D

despic

al pazi, deca su ti mala...pitanje je dal ce se uopste secati da su bili na moru :P
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 18 April, 2012, 21:49
al pazi, deca su ti mala...pitanje je dal ce se uopste secati da su bili na moru :P
mudro zboris o vojvodo od koteza  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

SrpskiDzedaj011

Нешто зафркавају ова подешавања за цајгер око брзинометра....

Покушаћу средити то за викенд....
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Ево овако....

Нова цена је 1800е....


Са црном "Skorpion" кацигом величине "L" и два визира, црном "Streetfighter" јакном величине 52 и кожним "Streetfighter" рукавицама величине "L" - цена 2000е....
Опрема је као нова и не продаје се за сада посебно.... Мотоцикл је у одличном стању....
Све остало преко приватних порука или лично....

069/318-4-319
И то је то.

I have to return some video tapes....

Gile_ExtremeBoy

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

FANTOM

   MA iz mog ugla gledano totalno me boli uvo koliko je kilovata ....  Jer sta sad kad budem polagao posto imam 21 godinu dobicu za A2 i sta sad trebam motor koji imam vec dve godine od 600cc koji sam naravno vozio do sada bez dozvole ko gospodin [kralj] da prodam da bih kupio sta 125cc    ha ha smejurija ima da se vozim sve u 16 pa kad me zaustavi pandur i ako ima nameru da mi pise kaznu zato sto nemam odgovarajucu dozvolu sa slascu cu mu reci da mu bude deci za lekove [thumb_up]