Glavni meni

MM Duksevi

Započeo UFF, 09 Mart, 2012, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Ja prvi ne uplacujem... Nego nosim na ruke... :P

goranvojska

ja uplacujem daleko mi da nosim na ruke.

Major

Ja cu uplatiti za duks, danas ili sutra.

Znaci +1 sa kapuljacom, da pise MotoManijaci i nick Major.


AndreyRR

pitao sam stampara da donesem svoj duks rekao je da mogu
tako da cu izbeci gasine i uffove peripetije i malverzacije

UFF

to je piraterija!
sopa i pipa ce da te  [prebicute]

AndreyRR


Aussweis

Ja odustajem s'obzirom da se ne zna kada æe biti.. Bolje da je bila neka varijanta, tipa, neka se prijavi prvih 10 i vi¹e i uplati do odreðenog datuma i da se zavr¹i sve lepo za odreðeni rok i na vreme. Ostali koji se premi¹ljaju tada otpadnu pa neka idu u drugom ili treæem krugu. Ovako svi èekamo dok poslednji ne uplati.. Ako ba¹ mora 50 ili ni¹ta, onda jbg-a.
Bez ljutnje u svakom sluèaju..
Sve ima cenu ili čast!

Joker

Mene na spisak za L komada 1. Sa kapuljacom....
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR

Sto si ljakse jel smo se lepo dogovorili da idemo zajedno
sa nasim duksevima kod coveka,da ja placam zbog kornjace

Joker

Ijjjaaoooo jestee...  [doh] [doh]

Nista onda, idemo ja i Andrey da radimo MM u privatnoj reziji, samo da nadjem neki duks! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Hocu i ja sa vama, kod ogov Gaspara ce biti taman do zime ;D

AndreyRR

prvo obrisi minuse pa mozda i krenes sa nama  ;D ;D ;D

Gašpar

Evo ti jedan obrisan, i to ti je mnogo  :P :P :P

Joker

Ce da bude i drugi samo da mi dodju...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR


UFF

Citat: Aussweis poslato 03 April, 2012, 21:23
Ja odustajem s'obzirom da se ne zna kada æe biti.. Bolje da je bila neka varijanta, tipa, neka se prijavi prvih 10 i vi¹e i uplati do odreðenog datuma i da se zavr¹i sve lepo za odreðeni rok i na vreme. Ostali koji se premi¹ljaju tada otpadnu pa neka idu u drugom ili treæem krugu. Ovako svi èekamo dok poslednji ne uplati.. Ako ba¹ mora 50 ili ni¹ta, onda jbg-a.
Bez ljutnje u svakom sluèaju..

radimo dukseve (prvu turu) cim prvih 10 clanova uplati

ko bude u sledecih 10 ili poslednjih 10 taj ce da ceka pa vi sad vidite kako vam odgovara :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Aussweis

Citat: UFF poslato 03 April, 2012, 23:20
Citat: Aussweis poslato 03 April, 2012, 21:23
Ja odustajem s'obzirom da se ne zna kada æe biti.. Bolje da je bila neka varijanta, tipa, neka se prijavi prvih 10 i vi¹e i uplati do odreðenog datuma i da se zavr¹i sve lepo za odreðeni rok i na vreme. Ostali koji se premi¹ljaju tada otpadnu pa neka idu u drugom ili treæem krugu. Ovako svi èekamo dok poslednji ne uplati.. Ako ba¹ mora 50 ili ni¹ta, onda jbg-a.
Bez ljutnje u svakom sluèaju..

radimo dukseve (prvu turu) cim prvih 10 clanova uplati

ko bude u sledecih 10 ili poslednjih 10 taj ce da ceka pa vi sad vidite kako vam odgovara :)
Kada bi uplatio sutra, koji bi bio po redu, ako sam u prvoj turi?
Sve ima cenu ili čast!

Gašpar

Drugi.

Joker je juèe potvrdio da uzima, a njemu verujem kao sebi. Major Soul je isto rekao da æe uplatiti, tako da bi bio drugi ili treæi.

Jbg, zakasnio si za pol poziciju  ;D ;D ;D

Major

Major ce da uplati sutra.. danas su me razguzili od posla, morao sam malopre opet da se vracam u ofis :(