Glavni meni

Pravilna ishrana - preporuka

Započeo bucko, 04 Mart, 2012, 12:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

noam chomsky

Evo ja nudim kanticu od 5l ulja za filter vazduha...al da se slazes sa mnom...bez proveravanja, samo da klimas glavom
lepota prirode je refleksija lepote nauke

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Oktobar, 2013, 18:41
ja bi kopirao stavove od vodja, ali ove vodje sto znam nesto nisu solventni  u dovoljnoj meri....aj ja moram presadjene stavove da djubrim necim....a novac je djubre za stavove....prosto mutagen

morao sam da proèitam 3 puta, ali shvatih konaèno...

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] :-* :-* :-*

mrle

Pomoænica ministra trgovine Bojana Todoroviæ ka¾e da je pristupanje Srbije STO u zavr¹noj fazi i da bi èlanstvo u toj organizaciji poslalo pozitivan signal investitorima.

- Ostalo je da se izmene zakonska re¹enja u vezi sa GMO i da se promeni èlan u zakonima o akcizama i autorskom pravu.

http://www.kurir-info.rs/uvoz-gmo-uslov-za-ulazak-u-sto-clanak-1039317

pit

Znaci jebali smo jeza u ledja...samo Vlajko ima da prezivi.

mkt


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Odo' u ¹ta ¹tampa ¹tampa...:D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ivicat

Prosle nedelje draga kupila neki sir koji ranije nije kupovala i kaze da probam da li mi se svidja. S'obzirom da sam izbirljiv po tom pitanju i da mi se retko koji sir svidja, probam i stvarno mi odgovara. Prekljuce odemo zajedno u kupovinu i ja da pogledam deklaraciju, ona na bugarskom. Hm, iz Bugarske? Pitam prodavacicu da mi kaze nesto vise, ona tuc-muc. Sir je skoro duplo jeftiniji od slicnih. Kupimo mi taj sir i rek'o da pitam prijatelja gugla sta ima da kaze na kljucne reci 'sir iz Bugarske'. Kad ono skoro svi naslovi: Jeftin sir iz Bugarske je otrovan, ne kupujte jeftin sir sumnjivog kvaliteta, prodaju nam sir bez mleka, opasan sir svercovan iz Bugarske,... :o

Vlajko

Ako se dobro seæam stavljali smo taj èlanak ovde.. i Pit je ne¹to komentarisao na tu temu iz druge ruke.. ne prati¹ na èasu.. :P

To ¹to je ne¹to ukusno uop¹te ne mora da znaèi da su valjani sastojci unutra.. nego da ima pojaèivaè ukusa pa sve deluje kao da je pravo i bolje.. mo¾da, nisam probao.. ne jedem vi¹e ni koziji tu iz kraja..

Ovo je veæe sranje.. mnoogo  >:(

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:459237-Strucnjaci-GMO-ce-unistiti-srpski-agrar
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bih dozvolio uvoz i gmo hrane i njenu proivodnju......ali....da svako ko proizvodi gmo hranu ia na celu istetovirona GMO, sako ko uveze istu hranu GMO, svako ko je kupi a zna da je odifikovana, takodje GMO na celu....i svaki proizvod koji u sebi ima vise od 0,001 % GMO da bude u crvenoj kesi sa oznako GMO....svako nepostovanje ovih propisa da bude kaznjavano smrcu.....nabijanje na kolac bi bilo idealno, ali da se LBGT populacija ne bi ila povlascena, onda davljenje svienim kanapo na terazijama.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

#1251
     Posteno da kazem od skoro sam poceo da sumnjam da je Wucic americka picka ali sam sad da kazem uweren 100% . Omogucawanje hrwatima da uwoze cigarete po powlascenpj carinskoj stopi http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:459238-Milionska-steta-od-privilegovanog-uvoza-cigareta-iz-Hrvatske i niz drugi nebolozni poteza na nasu stetu.
Ewo i sad kad je u pitanju GMO nece da se oglasi garant..nego swe prepusta poltronima koji nemaju obraza i za pare ima i dusu djawolu da prodaju.

Ivicat

Pite, ne mogu da nadjem sta si pisao za sir iz Bugarske...

pit

Citat: Ivicat poslato 18 Oktobar, 2013, 10:35
Pite, ne mogu da nadjem sta si pisao za sir iz Bugarske...
Pa da to o nije sir od mleka nego neka mesavina bilnih masti sa ko zna kakvim dodacima za ukus i naravno posto je jeftiniji narod kupuje.

bucko


monsterbnt

Dok ne ustane kuka i motika....
Smrt SVIMA!!!!

WOLVERINE


   Moram nesto da pitam Vlajka..... izgleda da si ti negde na "OFFu" naisao na neki kamen mudrosti.... pa si se bas ono.... pravo zaradio...  [cheers] [cheers]



Citava ova pizdarija


E aj sad ti meni objasni neke stvari........na primer... post ja stalno..... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Odakle ti ideja da Sida nije zarazna bolest? [ludak] [doh]
Ili kako znas da klacijum iz mleka covek ne moze da aprsorbuje? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
Ili kako ti dobija kalcijum i odakle i u kojoj kolicin i da mi dokazes da covek moze da metabolizira taj kalcijum, kad vec kazes da ne moze onaj iz mleka......... e da i jos nesto me interesuje citao sam tamo negde a ti si autor....

Reci mi kako ti je orgonski top i seksualna energija iz istog...... pomogla...... kad je bio sa mnogo mladjom i mnogo seksualno aktivnijom devojkom..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

  ili mozda da ti da njen komentar na orgonsku seksualnu energiju pa da prekopiram ovde.....

Vidi da ti kazem onako drugarski.......  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

  TI SI VLAJKO BIO KUL MOMAK DOK SI PRICAO o ateizmu, o skeptickom razmisljanju...bio si napredan u razmisljanju...sada si samo jedan u nizu mozgoispranih sektasa koji kao papagaj ponavlja "ucenja" tvojih ljubavnih gurua............ matori povuci rucnu postaces  [gej] [gej]...




monsterbnt

#1257
Ja pito slicne stvari al jos nisam dobio odgovor.....

Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2013, 10:16
Citat: Vlajko poslato 30 Avgust, 2013, 09:20

Ovde nema ni jednog.. ima poneki vegetarijanac ali ne progovara o tome pla¹eæi se va¹ih reakcija..


Klasican fazon vas ''prosvecenih''... Kao vi ste hrabri pa ce da se suprotstavljate celom svetu u ime onih koji se ''plase''......

Taj filmic je budalastina kao i vecina onog sto pricas.... Blebetanje, i izvrtanje cinjenica radi dizanja panike.... Stajsko djubrivo takodje ispusta gomilu otrova ali ne cujem da o tome pricas.... Opet moram da pomenem tvoj omiljeni bullshit.... Ljudi su jednostavno mega trolcine... Al evo primer vaseg klasicnog spinovanja, i panicnog prikazivanja informacija koje su inace skroz ok..... aj da ne radim po novinama preko 15 godina pa da ne znam kako se od misa pravi medved....

Dihydrogenmonoxide

I da... ja jos nijedan odgovor nisam dobio od tebe...... Nemoj misliti da cu prestati da postavljam pitanja ako ih ti ignorises i nastavljas da duvas u praznu tikvu....

1. Cime nadoknadjujes kalcijum
2. Cime nadoknadjujes B12
3. Cime menjas morfijum koji je neophodan kod nekih zahvata
4. Cime menjas penicilin koji je smanji smrtnost ljudi od obicnih infekcija za 100%
5. Kako alternativnom medicinom i RAW hranom resavas dezintegrisane diskuse i napuko prsljen
6. Ko ce od ''vas'' da objasni roditeljima u recimo etiopiji da je bolje da njihovo dete umre od gladi nego da ima gorusicu
7. Zasto doktorka koju velicas, i koja drzi predavanja kako ce sirova hrana sve da nas spasi, u startu ogradjuje sebe od svega i savetuje ljudima da idu kod lekara

Aj da se zadrzimo samo na ovome, jer ne verujem da i ove informacije posedujes a kamoli da si sposoban cinjenicno dokazati sve sto tvrdis.... Ponavljanje jedne iste gluposti ne pravi od nje cinjenicu.... Hitler i Gebels su mrtvi a sa njima je umrla i ta teorija....


Btw.... juce sam imao prilicno komicnu situaciju sa jednim od ovih vlajkovih.... Odem u pet shop da kupim hranu za macke.... kad isperd radnje neki lik pokusava nesto da mi kaze.... Vadim slusalice iz usiju i sta cujem....
-Dobar dan gospodine da li idete u pet shop?
-Da
-A sta imate?
-Imam 2 macke
-E odlicno, da li ste probali nasu ORGANSKU hranu za macke? Potpuno bez mesa i iskljucivo od cistih organskih sastojaka, izuzetno zdravo za vase zivotinje.
-Hrana za macke bez mesa?
-Da. Nikakvih zivotinjskih proizvoda nema u ovoj nasoj hrani
-Da li ti znas da su macke predatori i da ubijaju hranu koju jedu? Cak ubijaju i ono sto ne jedu.
-Covek je od macke napravio predatora da bi mu ubijala miseve i ostale, kako ih neki zovu ''stetocine''
-Da li ti cujes sebe sta pricas?
-Naucno je dokazano da domaca macka nije predator i da moze normalno da zivi na hrani bez mesa.
-Hm..... dobro... mrzi me da se objasnjavam sa tobom..... Koliko kosta ta vasa organska hrana?
-Kilogram je samo 2400 dinara, sto je malo za zdravlje vase zivotinje
-Moje zivotinje jedu odlicnu hranu za 1000 din po kilogramu, i izuzetno su zdrave hvala lepo, zurim.... (vracam slusalice u usi da ne slusam vise budalu)

Ulazin u pet sop, nailazim na lika koji ima kez od uva do uva
-Sto ne oteras ovu budalu ispred radnje?
-Sto da ga teram, sto on vise kenja ljudi sa vecim osmehom ulaze ovde

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit