Glavni meni

Druzenje na jezeru Bagrdan Subota 28.04.2012

Započeo zVuk, 03 Mart, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: Plazma Keks poslato 03 Mart, 2012, 22:45
ne mozes ni ti zajedno sa njim. moramo svi zajedno, nije u redu da dugujemo vama.
ja ne pravim da mi neko duguje ,i nemo pare da pominjete vise i jebo vas fb.brinite za gorivo i dolazak.

DaChaS

Opa lepa tema svaka cast za poziv ...ako budem uspeo da se iskombinujem eto mene

Kengur

 [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]


ucestvovacemo svi sa parama, pare nisu problem...
Ako se do tada ne dokopam motora, pozajmicu od drugara za ovu prililku...

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Kengur

Kakva bre reg, 90% idu neregistrovani, ko jos dira grupe motora...

UFF

 [clapp]  za goranov poziv

i mislim da oni koji ce doci nece doci zbog mesa i piva
mislim imaju to i u bg
vise ce da potrose na gorivo nego sto ce da pojedu i popiju tako da je to samo dodatna motivacija za one koji su vec i bili prosli put

poziv je lep gest domacina koji treba ispostovati prisustvom  [cheers]

AndreyRR

au sto komplikujemo,covek je lepo zvao,ne trazi nista,svako ponese ono sto mu se pije,
za domacina 2 kg kafe i ratluk i idemo,samo jos za datum da se dogovrimo i uzivancija
svi srecni izadovoljni  ;D ;D

goranvojska

Citat: Kengur poslato 03 Mart, 2012, 23:37
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]


ucestvovacemo svi sa parama, pare nisu problem...
Ako se do tada ne dokopam motora, pozajmicu od drugara za ovu prililku...
vi ne citate sta pisem.

Kengur


UFF


goranvojska

Citat: AndreyRR poslato 03 Mart, 2012, 23:46
au sto komplikujemo,covek je lepo zvao,ne trazi nista,svako ponese ono sto mu se pije,
za domacina 2 kg kafe i ratluk i idemo,samo jos za datum da se dogovrimo i uzivancija
svi srecni izadovoljni  ;D ;D
i neznam stvarno sta komplikujete.pitanje je za vas same il dolazite ili ne.ostalo ne brinite reseno je.samo se sami organizujte odakle i kad krecete,kuda idete i ostalo,a kod mene je cilj.

goranvojska

moze braticu.to cenim.a ne mogu da ponudim nista konkretno.morate da se organizujete.

goranvojska

pa ako tamo nemate na jezero sigurno necete da nadjete.

UFF


goranvojska

bas tako.ako nista ne dovezes ostajes suva qrca.

Bishke

Citat: Kengur poslato 03 Mart, 2012, 23:41
Kakva bre reg, 90% idu neregistrovani, ko jos dira grupe motora...

U planu su i neke druge voznje,znamo da Manijake a posebno u grupi niko ne sme da dira ;)
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: goranvojska poslato 03 Mart, 2012, 23:58
bas tako.ako nista ne dovezes ostajes suva qrca.

pa nije se pokazalo tako
bar iz mog iskustva  :P

Kengur


UFF


AndreyRR