Glavni meni

CBR 600 RR `05-`06 ?

Započeo Gsx-r 1100, 03 Mart, 2012, 15:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gsx-r 1100

A da ti meni saljes novaca nazad ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

MotoManijak

A da se vi dogovarate preko pp-a ili preko telefona umesto da se ciganisete preko foruma?


Platio si skolu, sledeci put ne kupuj na nevidjeno, ako hoces da budes siguran da je to ono sto trazis

Gsx-r 1100

Kakvu skolu ?
Da ljudima ovde nemozes da verujes ili na koju ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Simon69

Izlupaste coveku minuse,nije ni trepnuo,a nije ni zgresio.Sad cete i meni.. [nono]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Gsx-r 1100

Burn Rubber Not Your Soul !!!

Brrka

Samo je pogresan pristup u pitanju.
Ako se desila greska ili propust to ne znaci da je neko nekoga zajebao.
Opet kazem ovo je nesto sto se za 15-20 minuta ispravlja i koliko je greska do mene toliko i nije jer sam ulivao prema drugom faru ali je priznajem kao svoju jer nisam trazio da mi se far posalje da ugradim u masku a sa druge strane covek me nije ni zvao pa nisam mogao ni da objasnim ni da napomenem o cemu se radi, samo mi je poslao podatke a svako ko me je ikada zvao zna o cemu se radi i da bi far trebao da se posalje za ugradnju nosaca sto uglavnom ljudi izbegavaju da ne bi doslo do ostecenja u transportu.
Na kraju krajeva kao sto sam napisao u prethodnom postu:
Citat: Brrka poslato 16 Mart, 2012, 00:33
Ali to nije razlog da kazes da sam te ja nesto zajebavao jer je to sitnica koja se ispravlja bukvalno u 15-20 minuta posla a ti mozes vec sutra da mi posaljes masku brzom postom i dobijes je nazad istog dana sa usrafljenim farom u nju i prepravljenim nosacima i problem resen.  [cheers]
Saljem ti podatke na PP za masku.

Gsx-r 1100

Ja tebi necu slati far far, sad da izazivam pa da se polomi nesto na faru zbog tvojih 15-20min posla to mi nepada na pamet.
Kao sto sam rekao nema ljutnje, ali ako meris ocima onda jebes posao.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Brrka

Lepo sam napisao nisam merio ocima vec prema drugom faru, da sam trebao da merim ocima sigurno ne bi uopste stavljao nista.

Brrka

I nema ljutnje ali jako mi je zao sto je tako ispalo.

Gsx-r 1100

I sta cemo sad ? Hoces mi vratiti novac ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

rtaku

Da, sakupicemo ti da ne kukas vise.

Gsx-r 1100

Ja kukam ?  [doh]
Boze moj boze.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Gsx-r 1100

Umesto da kaze dobro aj napravio sam gresku, ako hoces salji nazad pa dobijas pare nazad... ne on cuti i samo spominje da prepravi i pravi se blesav. Ko kuka brate ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

rtaku

Citat: Gsx-r 1100 poslato 17 Mart, 2012, 12:20
Ko kuka brate ?

Moli se clan gsx-r 1100 da skine program ccleaner i precisti racunar posto je izgleda doslo do zaraze pa racunar sam salje poruke.

Brrka

Napravio sam gresku, pa sta sad? Nije kraj sveta a nije sigurno ni prvi ni poslednji put kao i kod svih majstora. Ponudio sam ti da ti prepravim to i da dobijes masku nazad sa usfrafljenim farom sto mislim da je krajnje korektno i profesionalno sa moje strane, tebi to ne odgovara.
Ne vidim razlog zasto bi ja tebi vratio novac za nesto sto pasuje na motor, nije krivo i uvijeno vec je greska u sitnici, pogotovo posle svih prozivki kako sam te "zajebao" i kako sada "cutim i pravim se blesav"?
E sada javno da vide svi, niti cutim niti se pravim blesav, masku sam pravio po tvojoj narudzbini, ponudjena ti je opcija a ti kako hoces.
Svaki dalji komentar sa moje strane bio bi suvisan.

rtaku

Sta mu se pravdas, da nije cigan kupio bi novu a  ne  tu.

Simon69

Prijatelju moj "rtaku",licno poznam clana "Gsx-r 1100",mnogo si pogresio u proceni coveka,pratim i pitam se zasto si se uopste ubacio u pricu a nebih te ni prozvao da nisi srocio ovako bedan zadnji post.Varas se grdno za to sto si napisao.
Brkka,mogu li ja da pokusam da nadjem resenje? Moj predlog je da kad ti se javi musterija za masku,seti se ove i javi "Gsx-r"-u adresu kupca,on mu posalje,naplati koliko i ti njemu i mir u kuci.Posle toga prihvatam ja da platim pice kad se prvi put sretnemo.Moze li tako "Gsx-r 1100",moze li "Brrka"?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Gsx-r 1100

Priznajem nisam trebao reci da me zajebo. Nisam se setio da pitam dali je sam pravio ili je neka firma napravila, i to je moja greska. Ali Brrka nije sad u redu da kazes da si napravio Masku po mojoj naruzdbinu, rekao si da imas. Prodas masku a nisi je ni pregledao. Ok nikom nista pice naravno ide na moj racun Brrka ja sam poceo svadju.
Ja se izvinjavam, eto to od moje strane. Hvala tebi simone.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Brrka

Lepa rec i gvozdena vrata otvara  [klanjam_se] [thumb_up]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...