Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: UFF poslato 07 April, 2013, 03:43
gde ima jeftino pivo i cevapi?
Jesi li jeo cevape u Valteru u Straje Baje kad udjes iz Francuske s desne strane nekih 100m? Sarajevska skola, cak je i lepinja original. Sjajni su a nisu ni skupi.

misa-pei

@Slaninar

Ako neko doka¾e da ima Boga, ako se sam Bog pojavi i vikne "Ujaaa", vera gubi smisao. Ne veruje¹ u, recimo sto ili èa¹u, jer zna¹ da postoje. Su¹tina vere je da veruje¹ bez dokaza, da je oseti¹. Po samu crkvu bi bilo pogubno (taènije za sve religije i njihove institucije) da se pojavi Stvoritelj. Tu onda oni gube svaku ulogu. A mo¾da ih i priupita ¹ta su radili u Njegovo ime.
Država je najveći neprijatelj naroda

April

Citat: Boban_m poslato 07 April, 2013, 13:51
Citat: UFF poslato 07 April, 2013, 03:43
gde ima jeftino pivo i cevapi?
Jesi li jeo cevape u Valteru u Straje Baje kad udjes iz Francuske s desne strane nekih 100m? Sarajevska skola, cak je i lepinja original. Sjajni su a nisu ni skupi.

Pa u Sarajevu.  :P
Do you want to be right or do you want to be free?

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

po teoriji relativiteta vreme je relativno....mi ga merimo danima....neko drugom je to sekund....a isto je vreme....stripic je napravljen samo duhovito...ali odgovor se vec zna...dan traje i u rudniku i sunce nije uslov za dan...1 dan je 24 casa a to je vreme koje je potrebno zemlji da se okrene oko sebe....sledece pitanje.
definitvno ovi amerikanci su prilicno neobrazovani....a zele biti duhoviti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Fizièki dokaz teorije relativiteta su satovi u satelitima za gps, koji kasne jer se sateliti kreæu jako brzo, i da ih redovno ne ubrzavaju, gre¹ka u lociranju bi bila 11km na dan...:o

Plazma Keks

a kako znas da je dan ako je vreme relativno?

Slaninar

Kako zna¹ da je dan kada si u svemiru?  :)


Inaèe, èuo sam da je Bog planirao da stvara svet za jedan dan du¾e od 6 dana, ali se pla¹io da bi ga posle Srbi puno zajebavali ("Koliko ti je ono dana trebalo?").  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

i kako znas da ce zemlja da se okrene oko sunca ako nema sunca,  kazu da se zemlja vrti oko sunca, dok se zemlja okrene oko svoje ose, tada prodje jedan dan.
a nekada je crkva govorila da se svet vrti oko zemlje i da je zemlja ravna... znaci, da u tom slucaju ako nije bilo sunca nisu ni mogli da znaju da se nesto okrece oko zemlje i time ne bi mogli da mere vreme a kamoli da odrede kada je prosao jedan dan...

UFF


Lazic


Uncle Bob

A ja mislio da imam nebulozne misli Plazma i ostali Hvala vam. [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

pa to je odgovor na onu sliku...
a sta sve meni pada na pamet, to nikome nece ;D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

po teoriji relativiteta on je samo relativno naopak...jer sa druge tacke gledista su ostali naopaki, a on NORMALAN.....hocete jos koju horor pricu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 08 April, 2013, 21:58
po teoriji relativiteta on je samo relativno naopak...jer sa druge tacke gledista su ostali naopaki, a on NORMALAN.....hocete jos koju horor pricu...
[facepalm] hvala ali ipak ne hvala dana¹nji dan mi je bio dovoljno hororan ko upadne u meðu¾enske razmirice  dovoljno je najebao i bez tebe o ti zli Freza majstoru. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

ajde sad ako postavimo stvari na mesto:
-svakog meseca krvare a ne umru
-zakonom su zasticene
-imaju kandze i dugacak jezik
jesi ti bre normalan, sledeci put bezi...os da te usput raskomadaju :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF