Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Gvozden

E Jerej, jel ti proshao ban za motor, mislim jesi mobilan!? U nedelju smo u BEceju na klopi i zez....eto ...
Era ima radnju tamo prodaje covek pljeske, nash coek bajker...mi idemo da cirkamo , zezamo se, posle Cola svira ( ko voli), Aj smiri strasti i sedi na sokocalo....
Eto nema minusa, nema svetogrdja, aj coek u narodne mase, da vish "kako je raspolozenje u narodu " ( cvorovic)

jerej

veoma rado bih se druzio, ali  jos uvek nemam motor..

Che

Citat: zmiya poslato 24 Avgust, 2012, 00:08
Pa jes vala,samo kod nas pop prodaje gume..

[nono] gresis sinko,
kod nas pop vozi motor stranca pa se cudi sto su mu ga oduzeli...


Gvozden

jbg iz najbolje namere, bez prica o gumama i lopati.... i prikolici iz O©.  :D

CHE,,,jbg to je ono iskushenje sto pricam....sam sebe da pitash dal mozesh da odolish ..
Bilo preveliko, nije odoleo, jbg kawe su takve...hehehe mavkaju nas sa slabom voljom, cvrsti kupuju honde.) i stromove, tdm've...jel sam mashio sta?. [rofl] [rofl] [rofl]

jerej

Citat: Che poslato 24 Avgust, 2012, 01:11
Citat: zmiya poslato 24 Avgust, 2012, 00:08
Pa jes vala,samo kod nas pop prodaje gume..

[nono] gresis sinko,
kod nas pop vozi motor stranca pa se cudi sto su mu ga oduzeli...

ovakav post moze da napise jedino jadan i zloban covek.. radujes se tudjoj nesreci, a to nije lepo.. :)

Gvozden


Che

Citat: Gvozden poslato 24 Avgust, 2012, 01:16
jbg iz najbolje namere, bez prica o gumama i lopati.... i prikolici iz O©.  :D

CHE,,,jbg to je ono iskushenje sto pricam....sam sebe da pitash dal mozesh da odolish ..
Bilo preveliko, nije odoleo, jbg kawe su takve...hehehe mavkaju nas sa slabom voljom, cvrsti kupuju honde.) i stromove, tdm've...jel sam mashio sta?. [rofl] [rofl] [rofl]

Ako sam te razumeo hteo si da kazes da je kawa djavolja rabota? :D

Che

Citat: jerej poslato 24 Avgust, 2012, 01:18
ovakav post moze da napise jedino jadan i zloban covek.. radujes se tudjoj nesreci, a to nije lepo.. :)

Ja nigde nisam napisao da se radujem sto je nekome oduzet motor, a to kako si ti shvatio govori vise o tebi ;)

Gvozden

hahaha jes Djavollja bogumi....

Eno ona moja ko Cristina iz filma.... Cas ispravna cas se namesta...al voli me ...

MILJAN

Citat: jerej poslato 24 Avgust, 2012, 00:21
a da li si se nekad ti ili bilo ko drugi zapitao da li su to zaista moje gume??
Evo na kupujem prodajem imam oglase pod mojim mailom i imenom i prodajem sve i svasta, od guma pa do poljoprivrednih masina. I sta sad? Da li pametnom coveku treba objasniti da te stvari nisu moje?  moj rodjeni brat ne ume i ne stize da postavlja svoje stvari na oglase. i uopste i da su moje gume, sta tebe ili bilo koga briga cime cu da se bavim u slobodno vreme?? sjasi malo sa te tastature i idi radi nesto lepo u zivotu, manje ces se nervirati.. ;)
:D aaaa jok ;) .... brine inspekciju da li je u pitanju prekr¹aj èlana 11. stav 1. i èlana 30. stav 1. Zakona o trgovini, a za koje sledi prekr¹ajna kazna u skladu sa "Члан 76.
Новчаном казном од 50.000,00 до 150.000,00 динара казниће се физичко лице ако:
1)   обавља промет робе/услуга, а нема својство трговца (чл. 11. и 30.);
.................................................................."
Ako lice frekventno prodaje robu( ogla¹ava se), onda mora da bude registrovano za obavljanje trgovinske delatnosti..Ako nije..jaiks  ;D ;D  :P :P :P
Nemoj se pla¹i¹, ja taj posao vi¹e ne radim ;)
Cave ab homine unius libri




Milomir27

pa da,narkomanija se tek juce pojavila niko nema pojma sta je to i kakve posledice nosi sa sobom
pa da,niko od nas nezna kakva je ova nasa drzava u kojoj NE vlada korupcija i selektivno primenjivanje zakona
pa da,svi smo mi ovce i sada treba da se naseda na price kako je on bio dobar covek i samo hteo da leci,srbska majka tereza.
posto ovde o njemu i pricamao,ajde da "ZABORAVIMO" zadnji njegov ispad,sta je sa lopatanjem??
kako to da su svi osudjeni SAMO on nije jos???
o njegovom finansijskom stanju i da ne pricamo,verovatno sam promasio profesiju,ipak je bolje i plemenitije biti pop nego kopati kanale za crkavicu

Uncle Bob

I ja se neslazem sa delom o crkvi gde je bila kad roditelji nisu mogli da ga izvedu na pravi put.Iskreno puca mi qrac za narkomane.A napisi se oèigledno nesvidjaju Jereju jer i on i Brana su u istoj firmi.A Pedja se druzio sa Branom.Pa ajde da saèekamo kraj istrage i procesa pa onda da komentari¹emo.Niko od nas nije bio prisutan da bi mogao da svedoèi ¹ta je se zaista desilo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden


CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 24 Avgust, 2012, 10:04
pa da,narkomanija se tek juce pojavila niko nema pojma sta je to i kakve posledice nosi sa sobom
pa da,niko od nas nezna kakva je ova nasa drzava u kojoj NE vlada korupcija i selektivno primenjivanje zakona
pa da,svi smo mi ovce i sada treba da se naseda na price kako je on bio dobar covek i samo hteo da leci,srbska majka tereza.
posto ovde o njemu i pricamao,ajde da "ZABORAVIMO" zadnji njegov ispad,sta je sa lopatanjem??
kako to da su svi osudjeni SAMO on nije jos???
o njegovom finansijskom stanju i da ne pricamo,verovatno sam promasio profesiju,ipak je bolje i plemenitije biti pop nego kopati kanale za crkavicu
idi bre tamo narani stoku i na njivu,sta bre ti trabunjas,sta lupas,al bre ovce na ispasu...cobane jedan barajevski....

zmiya

Ti seljaci su najveæi narkomani,sade vutru medj kukuruzom..