Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pedja Varadero

evo napokon prodje i taj 24-casovni ban koji je trajao 10 dana.Prvo sam mislio da iznapusavam pojedince i da sam izbrisem profil,ali kad bolje razmislim zasto bi to uradio i bio gori od takvih "pametnih" likova,a usput manje video i dopisivao sa meni dragim osobama,elem od kad sam banovan citam ponovo komentare nekih "pametnih" i zakljucujem da je pojedincima lakse uterati u venu (da ne kazem u du.. ) nego u glavu,nazalost tek sad mi je jasno i da medju moto manijacima ima manijaka u pravom smislu reci(moto je daleko),sajber bajkera,slihtara,a i nazalost pajdomana i varioca (travara) pa me i ne cude njihovi glupi komentari (sto rece CBR1 to vazi i za sve ove koji daju minuse i kriju se kao neki misevi) Provokatore,novinare pa i novinarske fotografe necu vise da komentarisem jer su mizerni,jos samo nisu Sarica pomenuli da se krio u centru sa 20 tona koke ha ha.

Balcan girl.....Irena...........Hvala puno i na pozdravima i na komentaru ti si moja sestra zauvek kiss

ha ha pravda za narkomane i pedere

balcan girl

 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
pedja zna se ko je vozio 30km na h da bi mene sproveo sa kosova  :-* :-* :-* :-*
al si ipak pojeo prasinu u muzlji :D
women ruleeeezzzzzzzzzz  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Pedja Varadero

Citat: balcan girl poslato 23 Avgust, 2012, 21:56
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
pedja zna se ko je vozio 30km na h da bi mene sproveo sa kosova  :-* :-* :-* :-*
al si ipak pojeo prasinu u muzlji :D
women ruleeeezzzzzzzzzz  :-*

auuu ala ste nas otresli u Muzlji za medalju xe xe nema veze bilo je super :)



zmiya

Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki

Ne znam za¹to mene citira¹,a ne znam ¹ta ti je ovo paki..Minus ti nisam dao,ako te to zanima..
A ¹ta i da jesam,jebali vas minusi,samo o njima raspravljate..Stavite na glasanje pa ukinite ako vam se ne svidja..

MILJAN

Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki

Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D  
Cave ab homine unius libri

CBRR1

Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2012, 22:47
Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki

Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D 
reci im tebra,reci!!!!!!!!!!!

Plazma Keks

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 22:50
Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2012, 22:47
Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki

Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D 
reci im tebra,reci!!!!!!!!!!!
varas andreu... srce ces joj slomiti

goranvojska

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 22:50
Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2012, 22:47
Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki

Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D  
reci im tebra,reci!!!!!!!!!!!
znaju oni i da im se i ne kaze.

Pedja Varadero

Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2012, 22:47
Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki



Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D 

evo tek sad video da i ja mogu da dam plus pa ti vracam xe xe,ma brate boli i mene uvo za minuse,eto rekao si ono sto sam ja propustio da kazem u pravom smislu reci PICKICE,ali kao sto kazes ovde se lepo i mozes nasmejati raznim budalastinama xe xe

CBRR1

Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 23:03
Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2012, 22:47
Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 22:24
Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=auP-MbJtAl4&feature=player_embedded#!

hvala na minusu, ajmo sledeci paki



Ja ti dadoh plus...da promenim monotoniju...Elem, mene boli tuki za minuse.  Sajber onanista i rektalnih planinara ima na svakom forumu...To su ti pièkice, koje smo maltretirali od osnovne ¹kole kada se ume¹aju onde gde im nije mesto, jer su kr¾ljavi,smotani, ru¾ni..Udarali im klempe,skidali ribe.. Jebi ga, taj isfrustrirani kr¾ljavko se jednog dana,dokopao motora, odmah mu porastao virtuelni tuki a posle se dokopao i tastature i foruma pa ima"moæ" da kaki u noæ tj. daje minuse i onani¹e po forumu...Ali... Ima foruma dosta..Kada mi se èita pogledam po 4-5 foruma  i to je to.. POla sata zezanja..Ako mi se ne èita, boli me za forum jer imam obaveza.. Ali ovaj forum je ubedljivo najsme¹niji...Uvek me zabavi do suza... Ima frivolnih jedno 10% i jako su aktivni..Ima i tupavih... [facepalm]   Oni su najzanimljiviji..:D U svakom sluèaju zabava da suza,zaista.. :D 

evo tek sad video da i ja mogu da dam plus pa ti vracam xe xe,ma brate boli i mene uvo za minuse,eto rekao si ono sto sam ja propustio da kazem u pravom smislu reci PICKICE,ali kao sto kazes ovde se lepo i mozes nasmejati raznim budalastinama xe xe
ma videces i sam,ja sam se bunio i onda svatis,da su pickice..a vecina su legende...

Plazma Keks

uglavnom su to suprotsavljena misljenja.. svi ste vi pickice, ne smete bajsem do bagrdana

jerej

slazem se sa vama u gornjim postovima jer i mene takodje nerviraju ti sto udaraju minuse i sto se kriju iza tastature, a i jako je bedno suditi o nekome koga nisi ni upoznao uzivo.. Nazalost da se zakljuciti da u ovoj temi pisu sitni narkomancici i pojedine fakultetski obrazovane osobe, pa se ja necu vise nervirati izjavama pojedinaca, jer je uopste smesno i ulaziti u raspravu sa takvima... Pojedinci me u ovoj temi krpe, a onda mi salju poruke na pp i oslovljavaju sa "druze" i kupuju od mene gume.. pa to samo kod nas ima..  ;D ;D

zmiya

Pa jes vala,samo kod nas pop prodaje gume..

jerej

a da li si se nekad ti ili bilo ko drugi zapitao da li su to zaista moje gume??
Evo na kupujem prodajem imam oglase pod mojim mailom i imenom i prodajem sve i svasta, od guma pa do poljoprivrednih masina. I sta sad? Da li pametnom coveku treba objasniti da te stvari nisu moje?  moj rodjeni brat ne ume i ne stize da postavlja svoje stvari na oglase. i uopste i da su moje gume, sta tebe ili bilo koga briga cime cu da se bavim u slobodno vreme?? sjasi malo sa te tastature i idi radi nesto lepo u zivotu, manje ces se nervirati.. ;)

Gašpar

Citat: Pedja Varadero poslato 23 Avgust, 2012, 21:33
evo napokon prodje i taj 24-casovni ban koji je trajao 10 dana.Prvo sam mislio da iznapusavam pojedince i da sam izbrisem profil,ali kad bolje razmislim zasto bi to uradio i bio gori od takvih "pametnih" likova,a usput manje video i dopisivao sa meni dragim osobama,elem od kad sam banovan citam ponovo komentare nekih "pametnih" i zakljucujem da je pojedincima lakse uterati u venu (da ne kazem u du.. ) nego u glavu,nazalost tek sad mi je jasno i da medju moto manijacima ima manijaka u pravom smislu reci(moto je daleko),sajber bajkera,slihtara,a i nazalost pajdomana i varioca (travara) pa me i ne cude njihovi glupi komentari (sto rece CBR1 to vazi i za sve ove koji daju minuse i kriju se kao neki misevi) Provokatore,novinare pa i novinarske fotografe necu vise da komentarisem jer su mizerni,jos samo nisu Sarica pomenuli da se krio u centru sa 20 tona koke ha ha.

Balcan girl.....Irena...........Hvala puno i na pozdravima i na komentaru ti si moja sestra zauvek kiss

ha ha pravda za narkomane i pedere

Kao ¹to sam veæ rekao, stvarno ne znam kako je do¹lo do gre¹ke, te ti se izvinjavam [cheers]

mkt


jerej

aj malo se manite tih minusa, stvarno ste poceli da smarate. lepo ko sta ima da mi kaze moze javno, moze i na pp, a sa minusima se ponasate ko kukavice..