Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck


To sto su mediji javili da je priznao krivicu?

  Pa pisalo je nesto i posle toga - da ne priznaje krivicu - ali vi to niste citali ni culi. Okomili ste se na coveka, a ne znate sta se dogodilo.

  Verujete medijima?

  Verujte...

  Sta da vam kazem?

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

prpa_zr

dokon um ðavolje je igrali¹te.. ovo sam 100 puta ponovio do sada i ko zna koliko æu se puta ponavljati..

mislim da je potpuno besmisleno raspravljati se oko ovoga jer smo se svi upalili oko poloviènih informacija.. i tako sada imamo podeljena mi¹ljenja onih koji bi razapeli Oca Branislava i onih koji bi ga proglasili za sveca..

i posvaðasmo se oèas posla meðu sobom a  prièa nije jednostrana a svaka prièa gde je droga ukljuèena ne mo¾e biti jednostavna..

barem smo se svi slo¾ili da je droga ZLO

ЯЭВОЛУТИОН

Kako rece neko nekada, put do pakla je poplocan najboljim namerama....otac Brana jeimao samo to , najbolje namere....momak je umro od gusenja svojom povrackom, otac Brana se oceca krivim jer nije spasao taj mladi zivot....nije narkomacina umro od batina, vec gusenjem....Kako god otac Brana se bavio onim cime niko ne zeli da se bavi.....sad govore da je mesecno lecenje kostalo 350 evra...pa pop uzme te pare na pet vencanja i krstenja a ne radi sa stokom narkomanskom......Hajka je organizovana a ovo im je leglo ko 1 na 11...nazalost.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MISIRAC

Citat: revolution poslato 10 Avgust, 2012, 17:26
Kako rece neko nekada, put do pakla je poplocan najboljim namerama....otac Brana jeimao samo to , najbolje namere....momak je umro od gusenja svojom povrackom, otac Brana se oceca krivim jer nije spasao taj mladi zivot....nije narkomacina umro od batina, vec gusenjem....Kako god otac Brana se bavio onim cime niko ne zeli da se bavi.....sad govore da je mesecno lecenje kostalo 350 evra...pa pop uzme te pare na pet vencanja i krstenja a ne radi sa stokom narkomanskom......Hajka je organizovana a ovo im je leglo ko 1 na 11...nazalost.
ne bih komentariisao oko ovog sluèaja ni¹ta jel je pojedincima jako te¹ko objasniti , uostalom mediji Vam jasno objavljuju ¹ta i kako treba da mislite, elem ono ¹to se meni èini da provejava kroz temu je da Brana uzima enormne kolièine novca za svoje usluge a matematika je tako laka i prosta samo malo treba ukljuèiti vijugu i uzeti papir i olovku ( na koju smo izgleda zaboravili po¹to ima ko i to da radi za nas)
4 obroka x 100 dinara dnevno x 30 dana x 50 ¹tiæenika
iliti
4 x 100 x 30 x 50 = 600.000 dinara
samo da se jede lebac , srtuja voda ogrev lièna higijena to ni¹ta jel da ? eto Vam raèunice .
i onda se Branislav usra od para i to smo èuli jel da ? ( mislim da svi znamo gomilu koju ne znaju ¹ta æe sa na¹im parama )
i da Branislav vozi HD i to smo èuli jel da ? ( inaèe vozi Hondu )
mogu do sutra ovako , ako je ubio i  treba da odgovara, a ¹ta æemo ako nije a napravi¹e od njega Sotonu u ljudskom liku , ili ako je bio prinudjen da brani svoju nejaè od narkomaske napasti to se vidim niko nije upitao ? a sve je moguæe sa njima zar ne ?

izvini R ¹to sam quot-ovao tvoj post bio je poslednji :)
ostajte mi ¾ivi i zdravi i neka Vas Bog èuva a Branislava ostavite na miru dok se sve ne okonèa pa onda dajte svoj o sud o svemu .

VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

zmiya

Ko hoæe da sudi,neka sudi,mene samo interesuje ako znate,¹to i mi da ne znamo?
Ili neæete da ometate istragu,ako se èuje istina neæe tu¾ilac moæi da podigne optu¾nicu?

Pedja Varadero

Kao sto rekose moja braca Serbduck i Misirac,ostavite oca Branislava na miru i ako hocete verujte u sve sta vam novine i mediji poturaju,to vam ne moze niko zabraniti,ali nemojte napadati nekog koga ne poznajete i u sta se ne razumete

UFF


monsterbnt

Pa aj onda vi koji se razumete objasnite kako to svesteno lice leci batinama? Ok razumem ne volite narkomane, ne volim ni ja mnoge druge pa ako prebijem na ulici cigana ili hipstera ja cu u zatvor. Aj da recimo kazemo da ovde jos nije dokazana njegova krivica, za batinanje u crnoj reci je itekako dokazana njegova LICNA krivica pa jos nije osudjen za to....... Zajebi me tih glupih prica. Zakon je isti za sve. I za mene, i za vas, a vala i za ovog nazovi svestenika. Bas zbog takvih je crkva na tako ''divnom'' glasu..... Niko nije iz cista mira odlucio da ga opanjkava i pljuje po novinama.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Monster aj cuti bre nemoj da te puste na Miru

monsterbnt

#709
Pa ako je plava izmedju 20 i 25 i ima velike sise nemam nista protiv
Smrt SVIMA!!!!

UFF

ma nek minusiraju ako im prija
iskreno puca mi qrac i za narkomane i za popa i smesna mi ova rasprava
sta mi sad tu ima da palamudimo samo nek se i on i oni drze dalje od mene sve je ok

monsterbnt

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2012, 00:39
sta mi sad tu ima da palamudimo samo nek se i on i oni drze dalje od mene sve je ok

Popovi il narkomani?
Smrt SVIMA!!!!

Pedja Varadero

Citat: monsterbnt poslato 11 Avgust, 2012, 00:01
Pa aj onda vi koji se razumete objasnite kako to svesteno lice leci batinama? Ok razumem ne volite narkomane, ne volim ni ja mnoge druge pa ako prebijem na ulici cigana ili hipstera ja cu u zatvor. Aj da recimo kazemo da ovde jos nije dokazana njegova krivica, za batinanje u crnoj reci je itekako dokazana njegova LICNA krivica pa jos nije osudjen za to....... Zajebi me tih glupih prica. Zakon je isti za sve. I za mene, i za vas, a vala i za ovog nazovi svestenika. Bas zbog takvih je crkva na tako ''divnom'' glasu..... Niko nije iz cista mira odlucio da ga opanjkava i pljuje po novinama.

kazi kad i gde da se vidimo da ti objasnim neke stvari ili si ti neki sajber bajker koji ne silazi sa kompa,ne razumem takve ljude kojima lepo kazes da ne prozivaju coveka dok se ne dokaze nesto a on se mangupira i provocira,ako si za jedan konstruktivan razgovor javi se na pp, a ako nisi mani se corava posla.           MOLIM ADMINISTRATORE FORUMA DA NA VREME REAGUJU STO SE TICE OVE TEME DA NEBI OTISLO U POGRESNOM PRAVCU  A VEC JESTE

serbduck


  Monsterbnt - ne leci batinama.

  Narkomani se obicno ne drze pravila, zakona i discipline. U centru postoje pravila koja se moraju postovati ( potpisuju ih roditelji i sam sticenik ). Ukoliko se krse pravila - sledi kazna. Kazna je u zavisnosti od prekrsaja.
  Ima ljudi ( velika vecina bivsih sticenika )  koji nikad nisu ni samar zaradili, a ima i onih koji su dobili lopatu po guzici.

Ako sretnes nekoga ko je bio u zatvoru zbog nekog lakseg prekrsaja - pitaj zasto je dobio pendrek po ledjima ili po glavi... Dakle, ne da li je dobio - nego zasto je dobio - jer dobio je.
Na drzavne ustanove se niko ne zali - jer nema svrhe.

  Negde vezuju za krevete, negde za radijatore... razliciti vidovi kaznjavanja i svuda su batine - cak i u centrima koji se prikazuju kao alternativa centrima koje vodi Otac Branislav.

Nisam ti dao minus.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

bokilic

sta je bilo bilo je,..sad treba leciti posledice, ....
ljudsko bice,ili bar  ostatci..su umrli..ili ubijeni,dali je brana kriv sto je prouzrokovao to gusenje  ili je ovom to tako doslo da se udavi istraga ce pokazati,,
mada,,jedan narkic manje,dileri nesrecni,nema ko da im pazari robu,,tesko je,,kazu da je imao hepatitis,i onako iovako nebi jos dugo ziveo,,,,
ma djavola rabota je ta narkomanija...treba to u korenu saseci,,sve bi ja dilere u corku....
ma to treba tuci ne do smrti,ali ih treba umlatiti..pa nek se snifuju ako smeju....lepo reko moj pokjni otac,mrtav narkic dobar narkic :P
brmmmm

bokilic

p.s.
novinari svasta naglabaju i proverene i neproverene informacije,istina je doduse tu negde sta god da je u pitanju,samo prst gore prst dole....
e sad kolki je prst....
brmmmm

UFF

Citat: monsterbnt poslato 11 Avgust, 2012, 00:43
Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2012, 00:39
sta mi sad tu ima da palamudimo samo nek se i on i oni drze dalje od mene sve je ok

Popovi il narkomani?


Pa ovaj pop sto voli da bije i svi narkomani

Verujem da im klasicne metode lecenja ne pomazu previse i verujem da narkici imaju slabu toleranciju na bol (jer im je stalno lepo i prijatno kad su uradjeni pa im i surova realnost dodje na njihovoj skali bolna a zamisli tek batine kako dozivljavaju) pa ako su se roditelji i porodica slozili za ovu alternativnu metodu lecenja i ako ona ima efekta onda sto da ne, ja bi glasao da on nastavi tako da ih "leci" i nek slobodno sam bira sredstva i alate kao i dozu leka koji ce nad njima da primeni ali ako ga pretera ili narkoman ima slabo srce... jebiga pope ides u tvorzaaaaa i to odgovaras ko za celog/pravog coveka  (ko kad zgazis gluvu i coravu babu koja je prelazila van pesackog pa robijas za nekog ko bi vec sutra umro od starosti)
rizik profesije koji je sigurno i sam prihvatio cim je time poceo da se bavi

a da li je on lekar ili mucitelj to je u oku posmatraca i nije na meni da o tome sudim


Pedja druze kako mislis da odreagujemo?

Cenzurom? nema toga
Zakljucavanjem teme? nema ni toga clanovi izglasali

monsterbnt

Citat: serbduck poslato 11 Avgust, 2012, 00:47

 Monsterbnt - ne leci batinama.

 Narkomani se obicno ne drze pravila, zakona i discipline. U centru postoje pravila koja se moraju postovati ( potpisuju ih roditelji i sam sticenik ). Ukoliko se krse pravila - sledi kazna. Kazna je u zavisnosti od prekrsaja.
 Ima ljudi ( velika vecina bivsih sticenika )  koji nikad nisu ni samar zaradili, a ima i onih koji su dobili lopatu po guzici.

Ako sretnes nekoga ko je bio u zatvoru zbog nekog lakseg prekrsaja - pitaj zasto je dobio pendrek po ledjima ili po glavi... Dakle, ne da li je dobio - nego zasto je dobio - jer dobio je.
Na drzavne ustanove se niko ne zali - jer nema svrhe.

 Negde vezuju za krevete, negde za radijatore... razliciti vidovi kaznjavanja i svuda su batine - cak i u centrima koji se prikazuju kao alternativa centrima koje vodi Otac Branislav.

Nisam ti dao minus.

Jebes minus to je samo sprdanje. ;)

Daleko je taj branislav od onoga sto svesteno lice treba da bude. Jebe mi se za narkomane, al niko ne moze da prebije nekog na smrt i da se vadi kako je to radio za njegovo dobro. To je samo vrhunac licemerja koje je obicno vezano za katolicku crkvu i inkviziciju. Jedna od bozjih zapovesti je ne ubi ako se dobro secam (nisam vernik pa mozda i gresim). A da je lecio batinam itekako jeste, i to je dokazano, za to mu se sudilo, al kao i mnogim drugima u ovoj propaloj drzavi koji su iznad zakona, presude jos nema........

A narkomanija se ne leci....... To se SPRECAVA u porodici. Vecini porodica je lakse da odjebu tog svog narkomana i da ga posalju u neki ''centar za lecenje'', bila to drajzerova ili crna reka....... Muko moja predji na drugoga....
Smrt SVIMA!!!!

serbduck


  Eto sam si napisao - ", al niko ne moze da prebije nekog na smrt i da se vadi kako je to radio za njegovo dobro."

  To i jeste poenta ove price. Nije taj nesretnik prebijen na smrt - nego je uzrok smrti nesto drugo. To ce tek izaci na videlo. Ima puno serija na TV-u o forenzicarima, ali u praksi ( pogotovu kod nas ) je malo toga. Istraga traje, a da je onako kako su mediji prikazali u startu - vec bi sve odavno bilo gotovo.

  Sa drugim delom tvog posta se slazem. Ono ( namerno pisem ono jer sam imao prilike da vidim...) sto dodje kod Oca Branislava je otpisano i od roditelja i od drzave i od Drajzerove...od svih. Jedino on prihvata te izgubljene slucajeve i ima uspeha u njihovom lecenju.

  Porodica je ta koja usmerava decu. Svi drugi samo doradjuju.




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gvozden

Mozda te batine imaju leka, ali za narkomana je jedino promena sredine lek... A to je skoro nemoguce... Ovako te metode srednjeg veka....u eri televizije i interneta....to kao "Hostel" jbte.
Slusham sta trabunjate i anatemishete..... nije cudo sto nam kako nam je... Covek se uvek plasio nepoznatog, mraka. A droga je mrak za sve, za porodicu za drushtvo....
NEko odlepi od alkohola pa se ne strelja Rubin i Navip rukovodstvo, neko (svi) se navuku na cigarete pa se ne strelja kolektiv Diva i sl... Al bi svi streljali nesretnika koji je na stranputici...
Ljudi kojima je slomljena volja za zivotom, to su ti nesretnici..... Onom ko me je najpotrebnija pomoc prvi je odbija...bilo i bice...Cudi me da JErej nema koju rec...sad bi bilo prigodno da cujemo nesto o oprostu i iskushenjima o kojima sam pricao.....
Nit osudjujem Branu nit ga branim kazem samo to je teska muka i nema joj leka sem totalne apstinencije i izolacije. A da droge nije bilo ne bi umlatio nesretnika ( ko god da ga je umlatio).....
Mnogo je tu novca u igri, vera mi se cini ovde na margini.....