Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Major


ranko

Ok ubacio je mob u jaknu ali poenta je u tome sto je mob u flasi od ovog 2paca ... vidite kad ga rtaci zovu na vopi ?

e sad ili je Pac s njim u semi ili bem ga... kako god mene slabo sta odusevi... mozda ona sto vrti dupetom sa granda a i to odusevljenje mi kratko traje... brz sam :)

Major


mrle

podr¹ka ocu Brani u ovim te¹kim trenucima sa moje strane

Che

#466
Citat: mrle poslato 07 Avgust, 2012, 11:39
podr¹ka ocu Brani u ovim te¹kim trenucima sa moje strane


Podrska?  [ludak]
Opet mu neko namesta?

Uncle Bob

Koliko god nevoleo urkomane mislim da niko nikom nema pravo da oduzme zivot a pogotovo pravoslavni svestenik.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Podrska majmunicini koju je trebalo odavno strpati u zatvor!?!?!? Pa sad ce da dobije sto je odavno zasluzio. Ima u zatvoru da mu nabiju lopatu u bulju!!! Bas me zanima ko mu sad ''namesta'''....
Smrt SVIMA!!!!

Che

Lopata je izgleda prevazidjena, sad je presao na metalne sipke ;)

serbduck


  Sacekajte epilog ove bombasticne vesti... Moje informacije su daleko od ovoga sto se trenutno objavljuje u medijima.

   
Citat: monsterbnt poslato 07 Avgust, 2012, 11:49
Podrska majmunicini koju je trebalo odavno strpati u zatvor!?!?!? Pa sad ce da dobije sto je odavno zasluzio. Ima u zatvoru da mu nabiju lopatu u bulju!!! Bas me zanima ko mu sad ''namesta'''....

   Ti bi mu tako sudio...Sta je u tom slucaju razlika tebe i njega ( ako je on takav - a ja znam da nije )?



   

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Che

Nadam se da ce epilog da bude bolji nego posle lopatanja...
Posto je prosli put prosao jeftino.

mrle

Citat: serbduck poslato 07 Avgust, 2012, 12:14

  Sacekajte epilog ove bombasticne vesti... Moje informacije su daleko od ovoga sto se trenutno objavljuje u medijima.

   

zanima me i druga strana ovog dogaðaja. Muka mi je vi¹e od novinara koji samo ¾ele da imaju naslov za naslovnu stranicu, a istina je totalno iskrivljena.

@ostali
Ne ka¾em da je otac Brana u pravu, ali iskustvo mi govori da nikada ne verujem prvim naslovima u novinama.
Zato sam i napisao da ima moju podr¹ku.

monsterbnt

Citat: serbduck poslato 07 Avgust, 2012, 12:14
Ti bi mu tako sudio...Sta je u tom slucaju razlika tebe i njega ( ako je on takav - a ja znam da nije )?

Ne bi mu ja sudio uopste. Samo ce dobiti nazad ono sto je drugima tako svesrdno delio. Karma je bas cudna stvar koja te uvek doceka. A inace je bas divan covek.......pravo svesteno lice......
I ovo nema veze sa novinarskim senzacionalizmom. Prosli put je proso jeftino jer ga je stitio onaj pedofil pahomije......zanima me ko ce sad da ga zastiti....
Smrt SVIMA!!!!

serbduck


  Istina je da je sticenik centra preminuo, ali na koji nacin - to se jos ne zna. Koliko znam u toku je uvidjaj...sacekajte ili nemojte - vas izbor.

Citat: Che poslato 07 Avgust, 2012, 12:18
Nadam se da ce epilog da bude bolji nego posle lopatanja...
Posto je prosli put prosao jeftino.

  I ti znas sta je skupo a sta jeftino - al na tudjim ledjima... lepo. Otkud ti pravo da sudis? Bio si tu i video si sve, pa znas?

Citat: monsterbnt poslato 07 Avgust, 2012, 12:25
Citat: serbduck poslato 07 Avgust, 2012, 12:14
Ti bi mu tako sudio...Sta je u tom slucaju razlika tebe i njega ( ako je on takav - a ja znam da nije )?

Ne bi mu ja sudio uopste. Samo ce dobiti nazad ono sto je drugima tako svesrdno delio. Karma je bas cudna stvar koja te uvek doceka. A inace je bas divan covek.......pravo svesteno lice......
I ovo nema veze sa novinarskim senzacionalizmom. Prosli put je proso jeftino jer ga je stitio onaj pedofil pahomije......zanima me ko ce sad da ga zastiti....

  Koliko znas toliko i pricas.

Da se razumemo - ubistvo je neoprostivo i tu nema price. Ako je ubio - kriv je i nek mu se sudi...ako nije - nije. Aj da sacekamo ...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

monsterbnt

Ma da.......onaj video na kome se vidi kako premlacuje klince......to mu je namesteno i to u stvari nije on nego njegov zli brat blizanac, i to su amerikanci napravili da bi mu napakostili......
Samo me zanima kako nijedan drugi centar za lecenje narkomana u okviru SPC nije imao takvih ''problema''......
Smrt SVIMA!!!!

Che

Citat: serbduck poslato 07 Avgust, 2012, 12:36
Bio si tu i video si sve, pa znas?

Video jesam

Treatment of drug addicts (Serbia)

Mozda sam naivan pa sam poverovao u snimak kako on licno batina ...

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck


A i da vam napokon objasnim o cemu se radi...

   Covek koji dobija po guzici je uneo drogu u centar s namerom da je proda, a covek koji ga mlati po guzici nije Branislav Peranovic, vec covek koji takodje zivi u centru.

  Oni se lece, pokusavaju da se otrgnu od droge, a ovaj strucnjak je donese...mos misliti  [doh]...

  Jos pitanja?

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Raja

Nesudite unapred nikome,znace se sve.Pa svakodnevno smo svedoci svakakvih novinarskih budalastina.Nekad je novinar bio faca ovi sad nisu normalni.Njima je samo vest na naslovnoj strani vazna i sta je natasa beklavac i jelena  karleusa rekle,dali su ruckale,kako su danas pajkile...