Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


prpa_zr

daleko od toga da ¾elim da se upu¹tam ovu diskusiju ali neko obja¹njenje bi bilo po¾eljno..

mislim, èitam gornje redove i ni¹ta mi nije jasno..   [neampojma]


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666


Lazic


jerej

#225
Citat: CADILLAC poslato 01 Avgust, 2012, 16:00
...Laka Letnja RazbiDokolica... ;D [dancing] [cheers].... [zvizdi]

Trebalo bi da kupis stapove i odes nekad na pecanje. Takodje ti preporucujem da sednes na motor i odes do nekog manastira, cisto da vidis kakvim zivotom zive monasi i koliko manastir ume da popravi psihicko a i duhovno stanje coveka. ;)

CBRR1



Milomir27


CBRR1

Citat: cbrr1 poslato 01 Avgust, 2012, 18:28
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/535081_439666846062079_1911226409_n.jpg a ovo si sa burazerom ili ko ti je ovaj bilde desno...
Aleksandar Rajkovic zvani bilde i njegov drug u crvenoj majici koga mozete dobiti na broj 063245666....najebo si  [hello]

Gašpar

Koji vam je? Cbrr1 sta ti je Cadilac uradio?
Znam coveka. Covek je skroz na mestu. Ne vidim razlog za prozivkama...

jerej

Citat: Ga¹par poslato 01 Avgust, 2012, 20:29
Koji vam je? Cbrr1 sta ti je Cadilac uradio?
Znam coveka. Covek je skroz na mestu. Ne vidim razlog za prozivkama...

ja mislim da bi na najvecem, mestu bilo da napravite izuzetak i ovakvu temu zauvek izbrisete sa foruma. Postavljac teme gavrolini je odavno otisao sa foruma pa samim tim smatram da treba da se brise a ne da svaka osmorazredna dzudza daje sebi za pravo ovakve stvari kao sto ih daju ova dva pacenika.

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 01 Avgust, 2012, 20:29
Koji vam je? Cbrr1 sta ti je Cadilac uradio?
Znam coveka. Covek je skroz na mestu. Ne vidim razlog za prozivkama...
on na mestu,pa ne bih rekao,budaletina teska koja pljuje po crkvi..to je tebi na mestu..?

UFF

opet ti pope o brisanju jbt pa koliko puta smo rekli da nema brisanja?
a ni zakljucavanja takodje

i kontrolisite se jer za reci bilde, pacenik i slicno bi trebalo da ide banana  (gaso na takve slucajeve je joker mislio kad je admine pitao ono - bar bih ja rekao)

jerej

Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2012, 20:39
opet ti pope o brisanju jbt pa koliko puta smo rekli da nema brisanja?
a ni zakljucavanja takodje

i kontrolisite se jer za reci bilde, pacenik i slicno bi trebalo da ide banana  (gaso na takve slucajeve je joker mislio kad je admine pitao ono - bar bih ja rekao)

Ja razumem da nema ali budi i ti malo razuman i mani se sticanja popularnosti sajta na ovaj nacin.. Ja razumem sve ali sto nije red, nije pa se ljuti koliko god hoces.

Gašpar

Citat: cbrr1 poslato 01 Avgust, 2012, 20:36
Citat: Gašpar poslato 01 Avgust, 2012, 20:29
Koji vam je? Cbrr1 sta ti je Cadilac uradio?
Znam coveka. Covek je skroz na mestu. Ne vidim razlog za prozivkama...
on na mestu,pa ne bih rekao,budaletina teska koja pljuje po crkvi..to je tebi na mestu..?

Neki verujemo u crkvu i Boga, neki ne veruju. To je njihov licni izbor.
Ne treba ih zbog toga vredjati.

UFF

 
Citat: jerej poslato 01 Avgust, 2012, 20:42
Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2012, 20:39
opet ti pope o brisanju jbt pa koliko puta smo rekli da nema brisanja?
a ni zakljucavanja takodje

i kontrolisite se jer za reci bilde, pacenik i slicno bi trebalo da ide banana  (gaso na takve slucajeve je joker mislio kad je admine pitao ono - bar bih ja rekao)

Ja razumem da nema ali budi i ti malo razuman i mani se sticanja popularnosti sajta na ovaj nacin.. Ja razumem sve ali sto nije red, nije pa se ljuti koliko god hoces.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sticanja popularnosti?

ako se tako stice popularnost evo ja cu odmah da otvorim jos 5 novih tema za pljuvanje po crkvi  [rofl] [rofl]


ovu cak i da obrisemo garant ce neko da otvori slucnu i sta onda?
i nju da brisemo a njega da banujemo na bjb nacin jel?

jerej

ne mislim bukvalno na sticanje popularnosti, ali ako cemo na ovaj nacin da ubijamo vreme, onda svaka cast.

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 01 Avgust, 2012, 20:43
Citat: cbrr1 poslato 01 Avgust, 2012, 20:36
Citat: Ga¹par poslato 01 Avgust, 2012, 20:29
Koji vam je? Cbrr1 sta ti je Cadilac uradio?
Znam coveka. Covek je skroz na mestu. Ne vidim razlog za prozivkama...
on na mestu,pa ne bih rekao,budaletina teska koja pljuje po crkvi..to je tebi na mestu..?

Neki verujemo u crkvu i Boga, neki ne veruju. To je njihov licni izbor.
Ne treba ih zbog toga vredjati.
upravo tako,ako BILDE krene da pljuje po crkvi onda ja to shvatam kao uvredu licne prirode...kao kada bi sada rekao ja ne verujem u PORODICU I SLOGUi to mi daje za pravo npr da kazem da je tvoj burazer budala,ma u stvari stojim da je on za neku ustanovu za lecenje,jer stiti interese djavoljih stvari prolongirajuci 666  i te gluposti,to nije zdravo razmisljanje i kada bude banovan za takve stvari onda cu i ja popiti ban za to sto sam rekao za njegove karakterne osobine da je DEBILCINA...

UFF

Citat: jerej poslato 01 Avgust, 2012, 20:45
ne mislim bukvalno na sticanje popularnosti, ali ako cemo na ovaj nacin da ubijamo vreme, onda svaka cast.

a sta ako sam ja nevernik na primer i ako mi smeta sto se u nekoj temi o crkvi prica sve najlepse a ja npr mislim da je to zavera i sredstvo kojim vladajuca klasa drzi masu podclanjenu
jel smem ja onda da kazem da nije u redu sto pricaju lepo o prevarantima i da zahtevam da se ta tema obrise?

sve je stvar percepcije zato hajde da ne ulazimo dzabe u uzaludne rasprave, nek pise ko sta hoce sve je ok dok se ne vredjamo a onaj kome to smeta nemora da cita i problem resen  [cheers]