Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Za Stivena Hokinga bar imamo dokaz da je postojao tih 76 godina koje je proziveo, a za onog drugog sipak :D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

da li znas koliko prosecno zive ljudi sa tim oboljenjem....ozbiljnu kaznu je dobio....ako je kazna od boga....

uprkos tolikoj pameti i inteligenciji u svakom drugom postu se mesa vera u boga sa crkvom i religijom....zamena teza nece dovesti do kompromisa....verujuci ce verovati do kraja a ovi koji ne veruju nece verovati do pred sam kraj....ali na kraju svi veruju....

deca po rodjenju dobijau roditelje....neki su dobri a neki losi...ljudi, roditelji ...kako koji....to su njihovi andjeli zastitnici koji im pomazu kroz zvot...ili bi bar trebali.....neki cine svojoj deci dobro a neki ne cine nista ili cine zlo....ozbiljan je to rulet sa crnim i belim poljima....

nemojte me pogersno razumeti....svi mi verujemo....neki verujemo da verujemo a neki da ne verujemo.....obrnuti redosled nije moguc....tako da ste vi svi vernici ali neverujete da verujete...sto vas ne cini losijim ljudima....druge stvari vas cine losim...verovali ili ne
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Mart, 2018, 10:48
nemojte me pogersno razumeti....svi mi verujemo....neki verujemo da verujemo a neki da ne verujemo....

a neke jednostavno boli qrac  [rofl]

mozda postoji, mozda ne postoji, da stvarno saznas mozes samo kad umres pa sto onda da se drkam za zivota kad sanzati necu  [neampojma] u prevodu boli te qrac, bavi se drugim stvarima  ;D

mareskin

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2018, 11:00
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Mart, 2018, 10:48
nemojte me pogersno razumeti....svi mi verujemo....neki verujemo da verujemo a neki da ne verujemo....

a neke jednostavno boli qrac  [rofl]

mozda postoji, mozda ne postoji, da stvarno saznas mozes samo kad umres pa sto onda da se drkam za zivota kad sanzati necu  [neampojma] u prevodu boli te qrac, bavi se drugim stvarima  ;D

A neki u veri tra¾e opravdanje za svoje gre¹ke ili propuste. Lak¹e je da je neko drugi kriv. I lak¹e je da trpi¹, ako veruje¹ da æe nekad stiæi nagrada.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ili da glumi¹ da nisi olo¹, ako se pla¹i¹ kazne... Inaèe, to jeste glavni postulat veæine religija, æuti i trpi, tvoje je carstvo nebesko... Propaganda vlasti...


mali_zmaj

Trebao sam  biti pop!! Promasio sam zanimanje!!  Otac Don Danijel Korleone!!
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Frajar Tuk!!  Po Vuku!!  Da ne kazem taki!!  hahahha
jin-jang

Lazic

Mada i oni su debeli, ¹ta vi¹e ne znam ni jednog mr¹avog popa... :D Mogao bi da proðe¹ kao ©aolin monah... :D

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW


Koliko covek mora da bude glup da ne kazem bez mozga pa da stavlja ovo ljudima po FB " za srecu i zdravlje " ?



Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lone Wolf

Na FB toliko patetike i plitke gluposti da je to stra¹no!
I to ljudi koje poznajem kao neke intelektualce... Katastrofa!
Nikad nisam shvatao èemu ovo panièno i podmuklo: "podeli, stavi prijatelju"... neko samo to smi¹lja svaki dan.
A ja jo¹ ne kontam za¹to.
Не може рај на земљи.

mareskin

Citat: Lone Wolf poslato 02 April, 2018, 08:11
Na FB toliko patetike i plitke gluposti da je to stra¹no!
I to ljudi koje poznajem kao neke intelektualce... Katastrofa!
Nikad nisam shvatao èemu ovo panièno i podmuklo: "podeli, stavi prijatelju"... neko samo to smi¹lja svaki dan.
A ja jo¹ ne kontam za¹to.

Ni meni nije jasno. Ako ti ljudi stvarno veruju u to da deljenje raznih stvari na FB poma¾e ljudima, onda su u stanju u sve da poveruju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Bilo je toga i ranije. Dobije¹ tako pismo od nekog prijatelja sa tekstom da je to lanac, èini mi se sv. Lorenca, koji je zapoèet u tamo nekom veku i da ne sme da se prekine i da æete snaæi stra¹na nesreæa ukoliko ne po¹alje¹ isto pismo na pet adresa ili velika sreæa ukoliko po¹alje¹. Sumnjalo se da je to radila po¹ta, da bi ¹to vi¹e zaradili na tim pismima. Nikad nije dokazano. I nije se de¹avalo samo kod nas, nego i po celom svetu.
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: misa-pei poslato 02 April, 2018, 11:57
Bilo je toga i ranije. Dobije¹ tako pismo od nekog prijatelja sa tekstom da je to lanac, èini mi se sv. Lorenca, koji je zapoèet u tamo nekom veku i da ne sme da se prekine i da æete snaæi stra¹na nesreæa ukoliko ne po¹alje¹ isto pismo na pet adresa ili velika sreæa ukoliko po¹alje¹. Sumnjalo se da je to radila po¹ta, da bi ¹to vi¹e zaradili na tim pismima. Nikad nije dokazano. I nije se de¹avalo samo kod nas, nego i po celom svetu.

Po¹to ja uvek prekidam lanac èeka me veliki problem. Kad me saèekaju po¹tari iza æo¹ka...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

zdrawo...ja sam teresa fidalgo.. danas je 26
godina od moje smrti,ako owo neposaljes na 20 adresa spawacu na
twojoj strani od owe noci zauwek! akone werujes ukucaj na gugl moje
ime i wideces.. LJUDI OVO JE ISTINA UPI©ITE U GOOGLE I VIDJET ÆETE
SVE!!!!!!!!! Jest zastra¹ujuæe no istina je! Sve o njoj je
......I-S-T-I-N-A-A-A-A...-A-A!