Glavni meni

legalizacija

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Februar, 2012, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

a burazer i ja se dogovaramo da prodamo stan i kupimo kucu
kad bude cuo cifre ima da se slogira

sibin

tesko ce oni to da naplate, cifre nisu normalne. cale je podneo za legalizaciju pre otprilike 8godina jos nije nista stiglo, a znam da vise od pola komsiluka nije ni podnelo zahtev nemaju nameru ljudi da placaju uopste.

Taraba

Naplatiæe kad im bude frka u bud¾etu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Biæe kao i uvek,oni koji prvi po¹teno plate,ispa¹æe budale..

MILJAN

Citat: zmiya poslato 23 Februar, 2012, 15:37
Biæe kao i uvek,oni koji prvi po¹teno plate,ispa¹æe budale..
Su¹tina i 100% istina. Tu¾na ali ¾alosna istina u ovoj zemlji. Bezobrazni uvek bolje proðu.
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Ovako je meni receno...cifre legalizacije su vezane za evro...mozdqa evro padne pa prodju bolje....ja sam mogao jeftinije da prodjem da sam predao za legalizaciju samo deo kuce....ali sam hteo da se uknjizim bez tereta, a to je moglo sa overenim projektom, geometrom, knjiznim listom za parcelu, placenim priklucima i kucnim brojem.....a onda je kvadratura jasna i nema mitologije....Dali su mi opcuju na 20 godina, ali se onda kuca stavlja pod hipoteku  do isplate poslednje rate. a stavljanje kuce pod hioteku za 60 evra mesecno je idiotizam...
Drzavi treba para za punjenje budzeta i nasli su ga...ko plati odmah  platio je, a ko ne plati platice duplo....cista matematika sa 5% godisnje kamate....ne evre orocene u banci  drzava nece dobiti toliku kamatu....mozda 4 %.
Kao sto rekom, prvi udarac me je prosao....progutao sam knedlu i resio da im platim...doduse zalicu se na cifru, ali mislim da tu nece biti nekog bericeta, bar po mene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Q da im platim, placao je moj deda dovoljno poreza dok je kupovao zemlju...
Sad da im platim, vazi...I da imam odakle mi... Pre cu sebi da kupim stan na kredu...

Zena na avali za legalizaciju objekta tj lokala i potrkovlja platila 30 000e!!! ejjjj...

Nek se nasisaju kurca, da vidim da li neko moze da mi udje u dvoriste i rusi nesto...

UFF

Citat: MILJAN poslato 23 Februar, 2012, 15:51
Citat: zmiya poslato 23 Februar, 2012, 15:37
Biæe kao i uvek,oni koji prvi po¹teno plate,ispa¹æe budale..
Su¹tina i 100% istina. Tu¾na ali ¾alosna istina u ovoj zemlji. Bezobrazni uvek bolje proðu.

i posle mene pitaju sto psujem i bahato vozim   ;D

AndreyRR

Citat: revolution poslato 23 Februar, 2012, 18:06
Ovako je meni receno...cifre legalizacije su vezane za evro...mozdqa evro padne pa prodju bolje....ja sam mogao jeftinije da prodjem da sam predao za legalizaciju samo deo kuce....ali sam hteo da se uknjizim bez tereta, a to je moglo sa overenim projektom, geometrom, knjiznim listom za parcelu, placenim priklucima i kucnim brojem.....a onda je kvadratura jasna i nema mitologije....Dali su mi opcuju na 20 godina, ali se onda kuca stavlja pod hipoteku  do isplate poslednje rate. a stavljanje kuce pod hioteku za 60 evra mesecno je idiotizam...
Drzavi treba para za punjenje budzeta i nasli su ga...ko plati odmah  platio je, a ko ne plati platice duplo....cista matematika sa 5% godisnje kamate....ne evre orocene u banci  drzava nece dobiti toliku kamatu....mozda 4 %.
Kao sto rekom, prvi udarac me je prosao....progutao sam knedlu i resio da im platim...doduse zalicu se na cifru, ali mislim da tu nece biti nekog bericeta, bar po mene.

koliko ja znam nasa valuta je dinar pizda im mater lopovska
i jos jednom im majku i sve redom kad i kamatu uzimaju

ЯЭВОЛУТИОН

Pa nije kamate....nego ako platis u keshu onda imas popust od 50%....kamata od 5% godisnje na 20 godina je cista matematika......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

cek bre jel uzimaju ili ne uzimaju kamatu
ako ne platis u kesu

sibin

vidim ja da ce da se nastavi trend da srpski vladari okoncavaju svoju vladavinu nasilnom smrcu.

AndreyRR

izgleda da je to u vladarskoj srpskoj genetici
vole zivote da daju za zemlju i otadzbinu

sibin

pa i meni se cini patriotizam na delu :)

mazzi

Najveci problem ovde je sto zivimo u ciganskoj drzavi. Ti mozes da se cenkas oko svega. Preduzimac zato sto ima 2000 kvadrata dobice bolju cenu nego neko sa kucom od 100-150 kvadrata. Sto znaci da ne postoji fiksna cena, nego kako se ko dogovori. Jedino pozitivno sto ja vidim je da i dalje izadje jeftinije da sazidas kucu nego da kupis stan. Naravno pricamo o Beogradu posto cim izadjes iz istog mozes da kupis kuce za bas bas male pare.

sibin

definitivno je jeftinije i pored toga sto sam odrastao u stanovima nikad se ne bih vratio da zivim u istim.

despic

Citat: UFF poslato 23 Februar, 2012, 18:25
Citat: MILJAN poslato 23 Februar, 2012, 15:51
Citat: zmiya poslato 23 Februar, 2012, 15:37
Biæe kao i uvek,oni koji prvi po¹teno plate,ispa¹æe budale..
Su¹tina i 100% istina. Tu¾na ali ¾alosna istina u ovoj zemlji. Bezobrazni uvek bolje proðu.
i posle mene pitaju sto psujem i bahato vozim   ;D
ja bi vozio jos bahatije, al skup benzin...i ne moze na zadnji :(
koji sam ja propalitet...ubicu se
klasican divljak

Kengur

Citat: mazzi poslato 23 Februar, 2012, 22:02
Najveci problem ovde je sto zivimo u ciganskoj drzavi. Ti mozes da se cenkas oko svega. Preduzimac zato sto ima 2000 kvadrata dobice bolju cenu nego neko sa kucom od 100-150 kvadrata. Sto znaci da ne postoji fiksna cena, nego kako se ko dogovori. Jedino pozitivno sto ja vidim je da i dalje izadje jeftinije da sazidas kucu nego da kupis stan. Naravno pricamo o Beogradu posto cim izadjes iz istog mozes da kupis kuce za bas bas male pare.

Zavisi na koju stranu krenes... Ako ces na moju, tek posle Avale ocekuj nesto jeftino... Do Avale, deru... Dobar plac se prodaje od 7do10000e po aru...
Strana ka Pancevu je njesra po meni tesko(licni ukus, ne svidja mi se), posle nbg si iskljucen od grada totalno zbog jebene gazele a i pogubis sve zivce u pm dok je predjes...

Popsy

auf... znaèi dno... olo¹... a kad se pomene bojkot izbora, prazni ili precrtani (tj. neva¾eæi) listiæi skaèu na noge ko da je dr¾avni udar... sve je veæa ¹ansa da æu da im ostavim stilizovani falus na izborni papir....
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

POPSY...to sto stavis na papir obicno dobijes....uopste nije bitno ko ce doci na vlast.....govorili su da je Sloba ne smenjiv posle 10 godina.....oni malko prebacise to....elem, ako ih menjamo dovoljno brzo, nece stici da se usheme, a uz to niko nece da im da pare za nesto ako nije siguran da ce neko ds ih pokrije bar cetri godine....tako da izori na dve godine kostaju , ali se isplate....pogledajte koliko su se ovi zaduzili u zadnjem mandatu....ushemili se pa sve prsti....pre toga i nisu bili skroz losi....ali i oni misle da ne mogu da ih smene pa lapaju ko cergari...sve to na kolac i vesala...pa jovo nanovo...da vidim ko ce posle da se odluci da krade od naroda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11