Glavni meni

Renault Megane 1.6 cabrio

Započeo salle_, 22 Februar, 2012, 17:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

voli covek da kontrira pa to ti je!
mozda ako stavi 17" od 500e
klasican divljak

salle_

@ gavrolini ... svaka cast vidim da si jedini shvatio o cemu se radi .  nema smisla rapravljati se sa ljudima , i nismo zbog toga ovde ...
Vidi se da je auto dosta prljav od snega i soli i nije opran vise od mesec dana , okacicu druge slike kada bude opran i sa alu felnama , po oglasima se krecu dosta vise ali to nije ni vazno jer ja ne prodajem auto nego cinim uslugu drugu jer mu treba motor ili pare za isti

dzimika

i kad stavi felne i opere ga nece vredeti 3000 jer se vidi i sa ovom prljavstinom da cuknut i da je izgreban

salle_

To opet nije tvoj problem ...  Vreme ce pokazati 

AndreyRR

moze da ga pere sad koliko hoce,kad smo ga mi videli u pravom stanju.
nije ga prao mesec dana jao kako je to so nagrizla pa prljavstina
se zavukla u najsitnije pore,pa na nekim mestima oku nevidljivim krenula
rdja zlo i naopako

Kengur

Nije pran od soli?

Brate, onda je istrulio... Tj istrulila mu plastika... :D


;)

Salu na stranu, cene ovaj auto dosta vise, satro kabrio munje fore... Obicnu kupe verziju mozes dzabe da uzmes bukvalno...
A nije los autic... Jes da je francuz...

Nek mu je srecna prodaja... :)

despic

realno, ok je ovo cifra, mada...s obzirom da sada nista ne ide, tesko da ce dobiti
meni je najjace kad kupim nesto pa mi ortak kaze : " brate si luuuud, imo si to za xxx manje para"
pa picka ti materina sto mi onda nisi nasao...ljudi malo preterano vole da seru ;)
klasican divljak

Gavrolini

ja vidim na ovom autu samo cuknuto desno krilo i da fali jedna mrezica od zvucnika, ja ne znam kako ste vi iz ovih slika zakljucili stanje auta. Ne kazem da je u dobrom stanju ali ni da je u losem, jednostavno iz ovih zimskih slika nista ne moze da se zakljuci, a vi sto perete kola zimi ,svaka vam cast ali ja auto ne perem dok ne bude 20 stepeni pa neka istruli ceo od soli

Kengur

 [nono] [nono] [nono] [nono]
Grdno se varas ako mislis da ja perem zimi auto... Oteram u perionicu mozda 2 puta u toku zime, ali vise zbog unutrasnosti... Inace uvek je pokretno smetliste u njima...

Gavrolini

pa po cemu ste zakljucili da je oaj auto u losem stanju? interesuje me misljenje vas strucnjaka!

salle_

#30
Evo ovako , na autu je cuknuto desno krilo pre nekih mesec dana oko 100e kosta da se uradi  , auto nigde nije truo i zardjao nije to jugic ili kec  .. meni se iskreno ne svidja jer je mali , a inace sasvim solidan auto .. ide lepo sa svojih 110ks , nije veliki potrosac , mehanicki je u odlicnom stanju .. opet kazem da sada ovakav kakav je izgleda lose jer je dosta prljav ..  uvek se nadje neki strucnjak da pametuje

SSZGO

meni se ne svidja sto je auto predstavljem ovako prljav kakav jeste.

to govori o vlasniku

vlasnik koji dozvoli sebi da u ovakvom svetlu predstavi svoju robu deluje kao da ga boli Q za sve, izmedju ostalog i da odrzava svoj auto, pritom ne mislim na to sto je prljav da je neki problem, nego to poteze pitanje, sta jos sve moze da bude zapusteno i koliko je odrzavan...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jocika

He,lepo si rekao nije to jugic,za jugica delove imas da kupis na trafici a na njega kad crnke nesto sisanje bez makaza...

salle_

@ Jocika ...   Klasicna zabuna ... ili ti u prevodu srpska posla .. verovatno da je jugic bolji .. Promenio sam dosta francuskih vozila i nisam imao nijedan problem a nabrojali su mi ljudi kojekakve probleme koji ce me zadesiti  , samo potrosni delovi koji su u vecini slucajeva po pristupacnim cenama..  verovatno je i tvoja devetka bolja od najnovije devetke .. Nego mani se corava posla , niko tebe ne tera da ga kupis , a jos manje da nalazis manu .
Sve u svemu ne zelim da se raspravljam koga ne zanima auto ne treba ni da gleda i to je to .. svaka roba nadje kupca

Jocika

Kao prvo: Izvini da li sam ja rekao da je jugic bolji od megana ili da je moja devetka bolja od nove devetke?Napisao si da auto nigde nije truo i zardjao nije to jugic ili keci i ja sam to prokomentarisao. A kao drugo: Ne postoji naj novija devetka,zadnja serija je proizvedena 2004. I kao trece,SSZGO je sve lepo objasnio.

salle_

pa na zadnju devetku sam i mislio a ti si pogresno razumeo .. jeste lepo objasnio , a jugica sam naveo za primer jer je njima toliko lose odradjena limarija da lako zardjaju ..
Mislim da nema razloga za bilo kakvu raspravu , koga zanima auto okrenuce broj , koga ne zanima neka zaobidje .. 

Jocika


RRa¹ko

ovo je vrh auto za te pare.. ako je ocuvan dobro, ja sam imao 3god ovaj auto, nista zivo nije crklo, ali nista! i prodao sam ga za 6500e pre 4god! a moze solidno da razvije.. al onda solidno i potrosi ;) jedino sto je ovoliko prljav a ispred perionice slikan ;D

dzimika

sszgo je lepo rekao, ovaj auto vozi onaj kome se svidja a ne verujem da mu se svidja da bude ovako prljav, ja ne volim da perem kola zimi ali cim malo otopli kao ovih dana valja auto oprati da bi se sprala so i prljavstina jer nagriza sve zivo
iskreno koliko god  da je u dobrom stanju nikada ne bi otisao da vidim ovaj auto samo sto ovakvo stanje dovoljno govori o vlasniku koliko je nemaran da nije mogao da sredi to krilo i da ga opere a pritom ga slika ispred perionice

kad sam prodavao ibizu pre 2 godine postavio sam oglas bez slika jer nisam zbog snega mogao da je operem, a onda sam oprao na +3, mozda koji stepen vise, bio je januar ili februar nisam siguran, slikao ga i postavio slike u petak, u ponedaljak je auto bio vec prodat a bio bi i u nedelju da nije pala ledena kisa pa kupac nije mogao da dodje iz kikinde

zmiya

Cenu ne bih da komentari¹em mnogo,meni se ne èini da je jaka..Bolje da nije stavljao slike,nego ove ¹to je stavio..
Ali boja krova mu je do mojega..