Glavni meni

zadnji lancanik

Započeo NesaFZR, 21 Februar, 2012, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

NesaFZR

jel ima neko neki video fzr 1000 ili yzf 600 na zadnjem

Joker

Ja mislim da imam cak i slike... Ako ih iskopam postavicu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

despic

brate ono...imas na youtubetu kolko oces
klasican divljak

NesaFZR

nema kao moja fzr 1000 89 a voleo bi nase momke da vidim,jebes camuge

chengelle

kad otopli idemo na stazu ,ti kameru u sake a ja cu tvoju iljadarku pa ce da snimimo!!! A sto se tice ove Yzf 600 verujte mi da je bolja nego dosta mladjih motora!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

ljubisa

yzf600r je odlican motor, jedina mana je druga brzina. u prvoj se podize na gas bez problema, sa malom korekcijom lancanika icice i u drugoj. pazi na menjac da ne izadje ova zajebancija skuplje nego sto je planirano. pozrdav
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Vule

#26
Prednji lančanik zub-dva manje, zadnji lančanik 2-3-4 zuba više, u zavisnosti od lanca, koji mora u svakom slucaju da ima toleranciju oscilacije 2-3 cm tako da džaba ako stavis umesto zadnjeg lančanika koji recimo ima 45 zuba, da staviš od 50 a lanac bude pretegnut ili u još skupljoj varijanti da lanac ne može da se stavi na lančanik.
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

ЯЭВОЛУТИОН

pa produzis lanac za dva tri linka.....ja redovno krwtim neke lace pa uvek imam po par linkova od raznih...malo malo pa neko dodje i treba mu par linkova.....ili ko Kanarinac, izgubio covek sraf od lancanika....svasta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

chengelle

Citat: revolution poslato 24 Mart, 2012, 13:43
pa produzis lanac za dva tri linka.....ja redovno krwtim neke lace pa uvek imam po par linkova od raznih...malo malo pa neko dodje i treba mu par linkova.....ili ko Kanarinac, izgubio covek sraf od lancanika....svasta.
[facepalm]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!