Glavni meni

Felna stigla

Započeo MAGNUM, 21 Februar, 2012, 12:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

O ne, kad vidi ove slike, Joker ce ponovo poceti da prica o tome kako zeli chopera  ;D ;D ;D

Inace, stvarno obecavajuce izgleda. Jedva cekam da vidim gotov proizvod  [watching]

bobangsxr

Druze koliko te je izasla felna i gde si je u Nemackoj porucio ?

K_A_W_A

Svaka cast druze :) Ako sam dobro video tu je i moj prijatelj Djuze iz NS ;) Samo napred i srecno!

MAGNUM

Felnu sam na¹ao na ebay,125 eura u Beogradu,Djuza je glavni i odgovorni izvoðaè radova
Mk S P I D

mali_zmaj

jin-jang

Dutchman

samo stavi shtop i migavce u ivicu sedishta nemoj da bushish blatobran leba ti ...

Hohštapler

Ovo su mi omiljene teme!
Puno sreæe u daljem radu, pratim sa u¾ivanjem  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: revolution poslato 22 Februar, 2012, 19:27
Imaces problem sa kaisem da prodje pored gume.....medjuosovina ti ne gine....ili neko OFFset za remenicu...ali mislim da je felna presiroka i da ce stradati lezajevi iglicasti na izlaznoj osovini iz menjaca....i kod manjeg offseta stradaju.
Ne znam ni ko Si ni sta Si,ali od kada sam na forumu,jedino vidim da si doktor nauka za motore,svaka cast,ubuduce te pitam za savete ako ti to ne predstavlja problem.... [clapp] [clapp] [clapp]

Taraba

Nije vi¹e doktor. Sad je freza majstor i literarni velemajstor. - http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8170.0.html
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Avanzovacu ja u lencugu, pa cete drugog de jebete da vi opravlja freze....samo da dobijem sedmicu na lotou i ima svi da vi odjebem....ce popravljam samo svoji motori a za vase ce kur da me zabole.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ne bi ti mogao bez da èaèka¹ na¹e kr¹ine ni mesec dana. [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MAGNUM

Citat: Dutchman poslato 04 April, 2012, 11:22
samo stavi shtop i migavce u ivicu sedishta nemoj da bushish blatobran leba ti ...
Blatobran ne bu¹im nikako,negde na sedi¹tu sam i planirao,samo da napravim ne¹to minijaturno
Mk S P I D

MAGNUM

...

[attachment deleted by admin]
Mk S P I D

MAGNUM

...

[attachment deleted by admin]
Mk S P I D

MAGNUM

...

[attachment deleted by admin]
Mk S P I D

Gvozden

Smem da te pitam neshto al da se ne uvredis!?

MAGNUM

Sve sme da se pita,¹to bi se uvredio
Mk S P I D

Gvozden

aj sve kapiram, al sta su ti se dopale ove springerke . Pravili ste oba mosta , jel tako? Pa sad bar imas mogucnosti za perverzije i malo drugacije obrade nego pre. Npr. srafovi da se uvuku, od bronze klizaci, Mi smo pre pravili tako da kad slucajno stosuje ( udes, kvar...) lokuje makaza i motor ostane upravljiv...i Ima jos par viljuski koje smo pravili 91` u opticaju (pokojni  Ceda iz Kikinde, ja i jos par drugara...tad su bile jamahe , guziciji, par suzukija  zna Proka kako su radile...).
Lep je bajk, samo cini mi se da zurish... Isto i nogari mogu da se malo prilagode stilu vila, ionako ga gruvasg u crno, nema muke oko hromiranja i poliranja.......
Ako ti trebaju neke obrade na cnc, javi mi imam drugara uradice ti to extra jeftino, vise kao cast..
Eto , ja bih voleo da navratim u radionicu da vidim ekipu, retko je videti da se radi na pravom bajku za te stvari.... Inako sednemo tamo ispod slike Bilija i pricamo u prazno :)

farbach

Upadam u temu, treba mi CNC usluga. Imam crtez i materijal, treba mi majstor. @Gvozden - moze neki kontakt?
@ Magnum
Hoce li ici drugi rezervoar na Harley, ovaj mi nesto strci u prednjem delu. Velika je praznina od vrata do rezervoara, a onda se naglo penje gore.

MAGNUM

#59
Iskreno sam vile hteo ba¹ takve,nogari su uradjeni u obliku èaure magnum metka.©to misli¹ da ¾urim?
Rezervoar ostaje,ja volim ba¹ te praznine,golo...
Mk S P I D