Glavni meni

Cevni hromirani radijatori - susaci

Započeo Ivan1979, 07 Februar, 2012, 21:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Ja bi od toga napravio ro¹tilj...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

Citat: UFF poslato 09 Avgust, 2012, 15:02
[rofl]


sad je sezona garant ces da prodas  ;D

a sto da ne proda?! radijatori se ugradjuju dok nije hladno [ludak] sto bi ih neko kupovao u decembru??  [doh] [doh] mozda nece prodati manijacima jer su manijaci ali u oglasima why not  [cheers]

Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 16:20
Ja bi od toga napravio roštilj...

kako zivota ti?  [neampojma] [neampojma] [neampojma] mozda moze "peniks" da ih ugradi u svoj rostilj ;D ;D ;D

Taraba

Spoji¹ gomilu na red i zalo¾i¹ ispod. Kad sam ja mogao da se ispeèem na takav radiator u kom je bila voda, mo¾e i mese da se spremi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

pa svi ce cevapi i kobaje da ti propadnu ali mozda da se baci cela pragnjeca plecka  [thumb_up] [thumb_up] to bi vec imalo smisla  [cheers]

Taraba

Citat: aleks89rd poslato 09 Avgust, 2012, 16:30
pa svi ce cevapi i kobaje da ti propadnu ali mozda da se baci cela pragnjeca plecka  [thumb_up] [thumb_up] to bi vec imalo smisla  [cheers]

Pa tooooo... metne¹ celu ovcu, svinju i vola. Bolje od ra¾nja bre!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Eee na cemu smo mi sve pekli rostilj ;D ;D ;D

Turi u Halo oglase prodace se vec ;)

aleks89rd

Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 16:32
Citat: aleks89rd poslato 09 Avgust, 2012, 16:30
pa svi ce cevapi i kobaje da ti propadnu ali mozda da se baci cela pragnjeca plecka  [thumb_up] [thumb_up] to bi vec imalo smisla  [cheers]

Pa tooooo... metne¹ celu ovcu, svinju i vola. Bolje od ra¾nja bre!

i stavis ih isto redno  [rofl] [rofl] samo kako ih okretati? nece bas ici masicama  :D :D

Ivan1979

Doniram jedan da isprobamo Tarabinu teoriju, samo jos da Tarabic odredi datum i mesto i obezbedi bar pola praseta da ne propada izmedju cevi  [thumb_up]

Taraba

Citat: Ivan1979 poslato 09 Avgust, 2012, 16:38
Doniram jedan da isprobamo Tarabinu teoriju, samo jos da Tarabic odredi datum i mesto i obezbedi bar pola praseta da ne propada izmedju cevi  [thumb_up]

E ne vlja kurcu ta ideja za roštilj... zaboravi to [zvizdi] [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Dobro ajde ,,,, moze i neko manje prase  [zvizdi]


Taraba

Mo¾da bolje da probamo sa kobajama? Manja je investicija ako propadne plan, a mo¾emo da ih ke¹amo da se dime i peku.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

Citat: Ivan1979 poslato 09 Avgust, 2012, 16:38
Doniram jedan da isprobamo Tarabinu teoriju, samo jos da Tarabic odredi datum i mesto i obezbedi bar pola praseta da ne propada izmedju cevi  [thumb_up]
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 16:43
Mo¾da bolje da probamo sa kobajama? Manja je investicija ako propadne plan, a mo¾emo da ih ke¹amo da se dime i peku.

Tarabicu odmah da si krenuo po to prase  [prebicute] [prebicute]  [prebicute] [prebicute] [rofl] [rofl]

Ivan1979


Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 16:43
Mo¾da bolje da probamo sa kobajama? Manja je investicija ako propadne plan, a mo¾emo da ih ke¹amo da se dime i peku.
Ja moju ne dam,,, a ti sa svojom radi sta oces  [rofl]


Jos da odredis datum i mesto i sve smo resili  [dancing]

Ivan1979

E samo da vas obavestim da ako nekome trebaju susaci radijatori..... nema viseeeee    [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Taraba

Ja pomislio da æe¹ da pravi¹ tezgu na roðendanu.
Ajmo, ajmo, su¹aæi za pe¹kiri... tri komada 100 dinari. Uzi bato da ima¹ da su¹i¹ gaæe i èarapke
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Ja cekao i cekao  ono prase sto si obecao,,,,, pa nista,,,,   pa cekao kobasice koje si obecao ,,, pa nista,,,,,,  pa dolazili kupci a ja ih odjebavao zbog nepostojeceg praseta i nevidljivih kobaja,,,, vreme prolazilo,,,, prolazilo ,,,,, a kriza udarila,,,,,,  i sa suzama u ocima se oprostih od poslednjeg komada  :'(

Havarisan

drugaru treba jedan. imas jos koji?

Ivan1979

Citat: Havarisan poslato 11 Oktobar, 2012, 16:03
drugaru treba jedan. imas jos koji?

Imam ;)

1674x750 mm , beli, poprecne ravne i neizmenicno blago savijene cevi.  75 e  ;)

Havarisan

mislim da mu je to veliko, ali pitacu ga.

Havarisan

vec je uzeo u nemackoj neki za 60e jbg  [cheers]