Glavni meni

mala prerada suzukija..

Započeo bokilic, 07 Februar, 2012, 17:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maki gsxr 1100

pa bokilicu i ovaj moj sto sigurno u bliskoj buducnosti treba da se osvezi pa ide kao suntav,pa kako li ide taj sunce ti poljubim,zar moze jos agresivnije da bude?
bokilicu ujesen skidam agregat,nadam se da cu uspeti da skupim kintu za to,saljem ti ga kurirskom sluzbom pa  da ga osvezis,jel vazi? sad kad gledam ovo tvoje cudo sve mi dodje zelja da ga odmah radim.ali ja cu svoj ostaviti u origanalu,samo osvezenje koliko finasije budu dozvolile,agregat sigurno i plastike.
mnogo gut bokilicu ispalo

bokilic

pa,,videcemo,,tek ce u jednosed varijanti da bude  jos lepsi,polako...
brmmmm

maki gsxr 1100

bokilicu jel ovaj bmw na slici u pozadini tvoj?

GSXR1000


Kengur

A sto Suza rizla? Glupo pitanje...

Nego, ceka vas od bokolica jos par lepih iznenadjenja sto se tice repa... ;)

bokilic

bmw jeste moj,to jest zenin...
rep od cagive,pa eto svideo mi se,da ima duh 80tih,,,rep od r1 svako moz da okaci...
a ja nejurim tu neku danasnju lepotu,nije mi to..ni vazno,ni dal je ruzan lep,bitno je da je u funkciji,
ali,,bice tu i drugi dizajn uskoro,to jest jednosed,,polako,imam i drugih obaveza,zidam nesto kuci,para se nema za sve,,
gomila problema i izdataka i nestizem sve da odradim...
brmmmm

CBRR1

Citat: bokilic poslato 13 Maj, 2012, 17:58
bmw jeste moj,to jest zenin...
rep od cagive,pa eto svideo mi se,da ima duh 80tih,,,rep od r1 svako moz da okaci...
a ja nejurim tu neku danasnju lepotu,nije mi to..ni vazno,ni dal je ruzan lep,bitno je da je u funkciji,
ali,,bice tu i drugi dizajn uskoro,to jest jednosed,,polako,imam i drugih obaveza,zidam nesto kuci,para se nema za sve,,
gomila problema i izdataka i nestizem sve da odradim...
pa ako juris duh 80tih sto ona sociva kao farove,motor perverzija koliko mi se svidja,ali rep jbte sto to..?  [thumb_up]

bokilic

zbog tovarnog mesta...
meni se svidja...da sam hteo imao sam i od k2 rep,od r1,,ali eto..nisam hteo,hteo sam da zadrzim neku drugu liniju,a s obzirom da je stigao u gajbicama i kesicama dobro je i ovo ispalo,nema deo da mu nije bio za doradu preradu itd...
brmmmm

CBRR1

Citat: bokilic poslato 13 Maj, 2012, 18:57
zbog tovarnog mesta...
meni se svidja...da sam hteo imao sam i od k2 rep,od r1,,ali eto..nisam hteo,hteo sam da zadrzim neku drugu liniju,a s obzirom da je stigao u gajbicama i kesicama dobro je i ovo ispalo,nema deo da mu nije bio za doradu preradu itd...
malo je reci koliko mi se svidja,nemoj pogresno da me shvatis...svaka cast na tolikom ulozenom trudu...ja prvi ne bi smeo da se upustim u nesto tako  [clapp] [clapp] [clapp]

maki gsxr 1100

Citat: bokilic poslato 13 Maj, 2012, 17:58
bmw jeste moj,to jest zenin...
rep od cagive,pa eto svideo mi se,da ima duh 80tih,,,rep od r1 svako moz da okaci...
a ja nejurim tu neku danasnju lepotu,nije mi to..ni vazno,ni dal je ruzan lep,bitno je da je u funkciji,
ali,,bice tu i drugi dizajn uskoro,to jest jednosed,,polako,imam i drugih obaveza,zidam nesto kuci,para se nema za sve,,
gomila problema i izdataka i nestizem sve da odradim...



jel to 520 ili 524 dizel? jel na prodaju?

bokilic

524dizel,,i nije na prodaju,dugacko je u kuci. skoro pa 200.000km,nikad se ugasio nije,niti je nesto crklo,zena ga tera, .i nek istruli tu kod nas..mada je u izvarednom stanju, za njega nemogu nista da dobijem..nikakve parice,a sluzi nas tu i tamo lepo,imali smo e 34 do skoro i prodali ga,ovaj je udobniji,lakse se vozi,jes ono ruzniji ali nismo robovi pomodarstva,,doduse da se ima para...registrovao bi 7micu,ovako,,neka ga,meni je dobar..zatih 800e do 1000 koje dobijem za njega ako uopste tolko dobijem nemogu ni postenog juga da kupim..sad mu sredjujem bosch pumpu,dizne,kaiseve i miran sam jos par godina,
pred zimu cu amortizere i trapove ako mu zafale da sredim i to mu je to,nije nigde truo, nije bucan,lepo ide,malo trosi,pali na cvrgu po najvecem mrazu,nesekiram se ja za auto,
brmmmm

maki gsxr 1100

Citat: bokilic poslato 14 Maj, 2012, 00:25
524dizel,,i nije na prodaju,dugacko je u kuci. skoro pa 200.000km,nikad se ugasio nije,niti je nesto crklo,zena ga tera, .i nek istruli tu kod nas..mada je u izvarednom stanju, za njega nemogu nista da dobijem..nikakve parice,a sluzi nas tu i tamo lepo,imali smo e 34 do skoro i prodali ga,ovaj je udobniji,lakse se vozi,jes ono ruzniji ali nismo robovi pomodarstva,,doduse da se ima para...registrovao bi 7micu,ovako,,neka ga,meni je dobar..zatih 800e do 1000 koje dobijem za njega ako uopste tolko dobijem nemogu ni postenog juga da kupim..sad mu sredjujem bosch pumpu,dizne,kaiseve i miran sam jos par godina,
pred zimu cu amortizere i trapove ako mu zafale da sredim i to mu je to,nije nigde truo, nije bucan,lepo ide,malo trosi,pali na cvrgu po najvecem mrazu,nesekiram se ja za auto,



znam znam dobro sta je to,a i nije ruzan,ima svou lepotu,a o udobnosti necemo.  a i to je istina da dobijas sitnis za njega a auto vredi mnogo vise. meni je zao sto sam moju 7-icu prodao hocu da crknem,tu sam se zajebao totalno,solidno sam ja proso za nju,zugo tempo 97.god i gilera runner vxr 200,2003god,i to bmw nije bio registrovan.ali mi ga zao,isto me tako stislo da nisam imao za reg par meseci i jbg. a imas i 7-icu ako sam dobro razumeo?

bokilic

730... sekvent plin ,koza ,klima ,tempomat,bla bla...
da se izujes pa da udjes u njega...
i jedan 525i,,e34,koji stoji i niko ga nece ni za 800e..a kao lutkica..
pogledam neke sulude cifre u oglasima i zapitam se dali to iko ikada proda..
ja sam kurate srece,kad nesto prdajem jedva dobijem neku smesnu cifru,kad hocu to isto da kupim,mora da se nenormalno isprsim...jebemli ga,valjda svako svoje ceni a tudje nevredi nista,zato i necu da ih prodajem ,neka istrule ali poklanjati ih necu...
brmmmm

maki gsxr 1100

potpuno te razumem.
ajde ako ti nije problem okaci mi neku fotku od tih sto bi prodao. okaci mi sto vise mozes,i tog e34 i 730,ako je na prodaju.ajde mozda nesto izadje na videlo,ja sam bez auta,sad mi je suza sve i sva. posalji mi na mail ako ovde smetaju slike,gde god hoces,evo ti moj mail   [email protected] 

maki gsxr 1100

Citat: bokilic poslato 14 Maj, 2012, 10:35
730... sekvent plin ,koza ,klima ,tempomat,bla bla...
da se izujes pa da udjes u njega...
i jedan 525i,,e34,koji stoji i niko ga nece ni za 800e..a kao lutkica..
pogledam neke sulude cifre u oglasima i zapitam se dali to iko ikada proda..
ja sam kurate srece,kad nesto prdajem jedva dobijem neku smesnu cifru,kad hocu to isto da kupim,mora da se nenormalno isprsim...jebemli ga,valjda svako svoje ceni a tudje nevredi nista,zato i necu da ih prodajem ,neka istrule ali poklanjati ih necu...


jel ima 525 gas? koje je god?
a taj 730 je bas kao moj sto je bio. 92god.

bokilic

hm,,jagodina...da nije bio crn..slucajno..
dak nije tvoj drugar od mene kupio hondu prelude...
brmmmm

bokilic

Citat: maki gsxr 1100 poslato 14 Maj, 2012, 16:39
potpuno te razumem.
ajde ako ti nije problem okaci mi neku fotku od tih sto bi prodao. okaci mi sto vise mozes,i tog e34 i 730,ako je na prodaju.ajde mozda nesto izadje na videlo,ja sam bez auta,sad mi je suza sve i sva. posalji mi na mail ako ovde smetaju slike,gde god hoces,evo ti moj mail   [email protected] 

necu ni jedan prodavati.. 5ticu cu razbucati i ubaciti 2.0
a u sedmicu ... s obzirom da ima jedva 80.000km necu jos prodavati,kao nova je..
brmmmm

maki gsxr 1100

Citat: bokilic poslato 14 Maj, 2012, 19:34
Citat: maki gsxr 1100 poslato 14 Maj, 2012, 16:39
potpuno te razumem.
ajde ako ti nije problem okaci mi neku fotku od tih sto bi prodao. okaci mi sto vise mozes,i tog e34 i 730,ako je na prodaju.ajde mozda nesto izadje na videlo,ja sam bez auta,sad mi je suza sve i sva. posalji mi na mail ako ovde smetaju slike,gde god hoces,evo ti moj mail   [email protected] 

necu ni jedan prodavati.. 5ticu cu razbucati i ubaciti 2.0
a u sedmicu ... s obzirom da ima jedva 80.000km necu jos prodavati,kao nova je..


e jbg,ja se ponadao da pregovaramo nesto. auuu ko zna koliko ces traziti za 7-icu

nije bila crna,teget plava sa crnom haubom