Glavni meni

Gume - SLO

Započeo K_A_W_A, 07 Februar, 2012, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Gde si kod nas uzeo PP ispod 120e?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

skijash

Uzeo sam set za 230 evra kod Slobe u Obrenovcu. Iz Nemaèke ih doteruje. Nije sa monta¾om ali me manje iza¹la nego put do Slovenije :)

davidoff

Ja sam letos kod Furlana bez ddv-a Mishelin Pilot Power (obican) 120/180 platio 170e i to je bilo 50e nize od najbolje cene koju sam nasao u Srbiji...a gume su made in Spain...sa datumom starim oko 2 meseca...
We won't forget you Marco....


Taraba

Ako ide¹ samo za par guma onda se ne isplati - putarine su samo oko 50e + 100e gorivo, ali ako se veæ ide zbog posla ili je uz put svakako bolji izbor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

davidoff

Ako ides kolima ta racunica je tacna...a ako ides motorom itekako se isplati,odes provozas se vidis SLO koja je prelepa,kupis gume povoljno i sta ces bolje od toga..lepo i korisno...


Inace do Furlana ne treba vinjeta (-15e ako ides kolima ili 7e ako ides motorom)...
We won't forget you Marco....


Kengur

Citat: davidoff poslato 09 Februar, 2012, 14:45
Ako ides kolima ta racunica je tacna...a ako ides motorom itekako se isplati,odes provozas se vidis SLO koja je prelepa,kupis gume povoljno i sta ces bolje od toga..lepo i korisno...


Inace do Furlana ne treba vinjeta (-15e ako ides kolima ili 7e ako ides motorom)...

Ako nije ta varijanta obilazak Slo motorom, onda je dobra varijanta otici kolima sa dva ortaka koji bi kupili gume... Onda je isplativo...

davidoff

#26
U svakom slucaju da...imas oko 50e putarina +gorivo troska...znaci vec sa 3 seta ti sve dodje dzabe....jedino treba preci carinu sa 5 setova guma to je problem...
We won't forget you Marco....


Gašpar

To nije problem. "Voze se trke u Srbiji, motori su prosli ovuda kombijem jutros"  ;D ;D ;D

davidoff

U Februaru mesecu.... :D :D :D :D...SNOW BIKE SHOW.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]
We won't forget you Marco....


Conti-Moto

Citat: Kengur poslato 09 Februar, 2012, 16:07
Ako nije ta varijanta obilazak Slo motorom, onda je dobra varijanta otici kolima sa dva ortaka koji bi kupili gume... Onda je isplativo...
[/quote]

Dobra varijanta ako na carini niko nista ne kaze . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kanarinac

U Solunu dinar somun, do Soluna 100 somuna...

Kengur

Citat: Conti-Moto poslato 09 Februar, 2012, 17:04
Citat: Kengur poslato 09 Februar, 2012, 16:07
Ako nije ta varijanta obilazak Slo motorom, onda je dobra varijanta otici kolima sa dva ortaka koji bi kupili gume... Onda je isplativo...

Dobra varijanta ako na carini niko nista ne kaze . . .
[/quote]

Uostalom, odes, kupis, posaljes busom za Srbiju... Ili mini busom...

Iz slo mi je burazer mini busom slao svasta, jos samo da je frizider ubacio u mini bus bila bi posiljka kompletna...

goranvojska

ma ja mislim da je cena manje-vise samo se nalazi razlog da se malo provoza do slo sto ja odobravam i zdusno navijam za one koji bi na put.samo gas i vatra u klipove..........i naravno pivo.

aleksr6

Citat: Kengur poslato 09 Februar, 2012, 17:37
Citat: Conti-Moto poslato 09 Februar, 2012, 17:04
Citat: Kengur poslato 09 Februar, 2012, 16:07
Ako nije ta varijanta obilazak Slo motorom, onda je dobra varijanta otici kolima sa dva ortaka koji bi kupili gume... Onda je isplativo...

Dobra varijanta ako na carini niko nista ne kaze . . .

Uostalom, odes, kupis, posaljes busom za Srbiju... Ili mini busom...

Iz slo mi je burazer mini busom slao svasta, jos samo da je frizider ubacio u mini bus bila bi posiljka kompletna...
[/quote]na carini se nepravi problem uz saobracajnu na tvoje ime prolazi uvek 1 set guma

UFF

jbt ako vec vidite da je citat los a neumete da ga popravite sto jednostano ne napisete post bez citata?

Mad Max

evo vam bolja opcija, kamiona milion, soferu 10 eurica ili pivo kako ko prodje i eto resenja, e sad ne moze se ubacit 10 setova, mada moze u dva- tri kamiona, eto, nadam se da sam malo pomogao
Brzi od smrti, Jaci od bola

doxy_ro

Jel ima neko ko moze da donese gume iz SLO i koliko bi uzeo? Hteli smo ja i neki drugari da idemo, treba svakome po 2 gume, ali ne znam zbog carine, kako cemo je preci.
Ako neko radi neki transport od tamo i ako hoce da nam donese neke gume, molim da se javi :)

Gašpar

Evooo resenja. Tako radi Bradley Smith, sto ne bi i mi smrtnici  ;D

castor

Citat: skijash poslato 09 Februar, 2012, 14:27
Uzeo sam set za 230 evra kod Slobe u Obrenovcu. Iz Nemaèke ih doteruje. Nije sa monta¾om ali me manje iza¹la nego put do Slovenije :)

Daj broj od Slobe iz Obrenovca.

Citat: doxy_ro poslato 29 Februar, 2012, 10:03
Jel ima neko ko moze da donese gume iz SLO i koliko bi uzeo? Hteli smo ja i neki drugari da idemo, treba svakome po 2 gume, ali ne znam zbog carine, kako cemo je preci.
Ako neko radi neki transport od tamo i ako hoce da nam donese neke gume, molim da se javi :)

Stari moj bi trebao da ide do Zagreba za najkasnije mjesec dana (mo¾da koji dan preko), pa bi mo¾da mogao da uzme jo¹ jedan set guma i da poveze...

It's the ride that matters, not the bike…

skijash