Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Sta, pocrkale ili mislis na kvalitet snimka?

lord_oblivion

U nju samo ¹to br¾u karticu i bude dobra slika. C10 recimo. Baterija neæe dugo da ti traje, max jednu sezonu. Postoji mod za spoljnu bateriju.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ova je C4 koju sam danas uzeo, uzeo najjeftiniju, nije mi palo na pamet da je bitno za kvalitet... imam u telefonu isto 16gb C10, stavicu je bas da vidim razliku nekom prilikom :) A sto se moda tice vidim i ja da moze... kad propadne bocnem USB u uticnicu na motoru i eto...

lord_oblivion

To samo ako je kamera sa firmverom koji to dozvoljava, ima ih koje ne mogu tako. Jedini naèin je da proba¹ po¹to nigde ne pi¹e verzija.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Moze, kad je prikljucena sa kompom ne al kad bocnem u USB adapter od telefona za uticnicu i pritisnem dugme za snimanje svetli plavo kao kad je skroz iskljucena sa izvora napajanja, kad pritisnem ponovo krene da treperi i crvena tj da snima... valjda je to to...

Glava Dole

I morao sam da proracunam koliku brzinu upisa memorijske kamera zahteva ;D Klasa 4 je dakle 4mb/s a ovaj snimak sa prethodne strane ispada da je manje od 1.5mb/s, i vise nego dovoljno... probao sam i u sobi sa ovom karticom klasa 10 i nisam primetio neku razliku, teorija i praksa se poklapaju dakle... sad mi je lakse, nisam bacio 800din za sporu karticu, i vise je nego dovoljna za kamericu :D


To be continued posle vikenda ;D

A onaj zvuk na 2:25... kao droga znaci, dodje mi da ga odsecem i ubacujem pre svakog klipa ;D

mrle

gavro, a za¹to je 5e mnogo za ovu zajebanciju?

Nikolaaaaw

Imam i ja ovu kameru negde kuci, stoji, meni bila beskorisna potpuno, zvuk snima dobro, ali snimak je bio mnogo los, nije podnosila vibracije ni najmanje. I na kraju se nekako pomeri socivo tako da sad snima sta ona hoce. Doduse tad je bila 3500  [facepalm] Mislim da tih 5e nije mnogo za nju, opet radi posao donekle i u odredjenim uslovima. Ako neko misli da moze da sredi ovo ili mu treba za delove prosledicu mu, meni stize nova sad  [ninja]

srbac

Jeste puno pet eura. ja sam kupio onda kada smo svi kupovali ali mi je stigla neispravna. Reklamirao sam je posle nekoliko meseci kad sam je prvi put probao, bilo je kasno. Radi ali je odkaèeno soæivo pa igra rock and roll...

icatenej


Gavrolini

Citat: mrle poslato 21 Oktobar, 2016, 11:51
gavro, a za¹to je 5e mnogo za ovu zajebanciju?
Evo neki su ti vec odgovorili.  Jednostavno je djubre. Evo ja cu ti moju pokloniti ako je slucajno nadjem. Mada kontam da to govno vise i ne moze da upali.

Glava Dole

Ja pokusao da snimim nesto sa kacige, mislim kao imam snimak, dodjem kuci kad ono stala kad joj se cefnulo... a nije se ispraznila, memorije ima na pretek... nasao temu sa naseg foruma za nju i vidim da je bilo price o tom problemu, audio controla, kontrolise se preko mode tastera al ne znam kako... mrsko mi da eksperimentisem a iz engleskog sam imao poklonjenu dvojku ;D Aj nek mi neko provali od vas engleza kako se to sranje gasi, dakle kad pritisnem dugme da snima ili dok se ne isprazni ili dok je ne ugasim opet na dugme :)

Glava Dole

Preveo mi nas manijak eclipse, da mu se zahvalim ovim putem puno  [cheers] ... sad je sve jasno, kad se upali samo je fora da se pritisne dugme mode, pocne crvena da treperi a plava treba da svetli konstantno i tad je audio- controla na pauzi, trebalo bi da je to cela filozofija :) isprobacu vec i u praksi al 99% je to to....

lord_oblivion

Kad plava svetli konstantno a crvena istovremeno trepæe, onda je u audio modu i okida je svaki zvuk glasniji od 60 decibela.
Tebi treba da sija plava a crvena njente i tek kad pritisne¹ REC da èpoène crvena kao znak da kamera snima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Evo ti prvi i zadnji moj snimak s tim djubretom. Tad sam je upalio i nikad vise.
https://m.youtube.com/watch?v=GPcqjqI7nzI

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 05 Novembar, 2016, 16:02
Kad plava svetli konstantno a crvena istovremeno trepæe, onda je u audio modu i okida je svaki zvuk glasniji od 60 decibela.
Tebi treba da sija plava a crvena njente i tek kad pritisne¹ REC da èpoène crvena kao znak da kamera snima.

Znaci onda je obrnuto... jeste, probao sad, dok treperi crvena i pucnem prstima pored nje pocinje da snima... sta je onda gasilo jbmje u sred voznje kad sam tako koristio... po difoltu je to onda to, samo power i snimanje... hvala, probacu ponovo onda da se igram...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

Ovo je moj snimak sa MD80, negde letos, kad smo Mi¹a Hans i ja i¹li u Titel na okupljanje kod ©ekija. Dunavskim nasipom 50km. YT je naravno uèinio svoje pa je malo degradirao snimak a i ja sam lo¹e postavio ugao kamere.
(ne obraæajte pa¾nju na samu vo¾nju  :D )

! No longer available


Imam jo¹ snimaka sa MD80 na mom YT kanalu, neki su bolji neki lo¹iji. Ono ostalo ¹to nisam postavio na YT, u èistom AVI formatu su odlièni snimci. Ali samo preko dana, kad je dovoljno sunèano.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Pa sasvim zadovoljavajuce, sta drugo ocekivati za te pare, mene je moja sve skupa sa postarinom izasla svega nekih 700-800din... a jeste bas zajebano i cimanje podesiti pravi ugao, 2 puta sam snimao kako mi se cini da je ok i dodjem kuci vide se samo rezervoar i brava, drugi put satovi i nesto malo puta, treci put je iz meni neznanog razloga prestala da snima(pa sam mislio da je do audio kontrole) mada je i tu trebalo podici jos malo i ako sam je vec podigao i to dosta :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)