Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

jbg brate ima se moze se :D :D :D ipak ja imam 185cm i 10 godina ko¹arke :D :D :D ved¾balo seeeeeee bre nekad davnooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 01 Decembar, 2014, 16:51
Gotovo , za sad  :D





Dva ovna na brvnu

Mo¾e se definisati kao situacija kada te kom¹ija vidi na sredini staze ¹iroke 15 do 20cm, okru¾ene barom ili snegom sa svih strana, pa umesto da saèeka da proðe¹ po¾uri da te presretne taèno na pola puta. Gura se i gleda te nadrkano, sa facom hoæe¹ li se pomeriti vi¹e, a ti balansira¹ i razmi¹lja¹ da li da ga nabode¹ u glavu.

UFF

sta im se desilo sa rogom?

VR 46

uvijen pa se ne vidi,tj vidi se malo  :D
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 02:00
jbg brate ima se moze se :D :D :D ipak ja imam 185cm i 10 godina ko¹arke :D :D :D ved¾balo seeeeeee bre nekad davnooo :D :D
jesam ti rekao da napises nesto pametno , da pored slika ima sta i da se procita.....mali mi kratak tekst....brzo ce da zavrsimo a to nije ni9kome u intresu.....stvarno mi nisi jasna....umesto Rat i Mir , ti neke poslovice :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a posle ce da se zali kako je on vec svrsio :D

joka

Misli¹, proèitao, pa zatvorio knjigu!   [neampojma]   [cheers]

balcan girl

mislim da pored donje tetovaze koja sluzi kao kontracepcija ( posto su lobanje sa kojih kaplje krv) i ovakvih ledja nije preporuèljivo da svr¹i pre mene :D :D ako misli da mu ostane glava :D pardon glave :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Pa, to ba¹ i nije stimulativno!   [neampojma]   [prebicute]   [neampojma] 

mareskin

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 19:03
mislim da pored donje tetovaze koja sluzi kao kontracepcija ( posto su lobanje sa kojih kaplje krv) i ovakvih ledja nije preporuèljivo da svr¹i pre mene :D :D ako misli da mu ostane glava :D pardon glave :D :D :D :D :P

Kako da proverimo da li ti radi ta kontracepcija?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Mare, care, sad je startuj!

Nema veze ¹to æe¹ da ostane¹ bez glave. Glava.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

sto je stevo rekao meni jednom, BEZ GLAVE SI COVEK BEZ MUDA SI ZENA

balcan girl

#612
 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kakvi ste vi manijaci  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [clapp] [srce]
p.s.  borisa ja kao zena imam veæa muda nego neki muskarci :D pa jebote ja vozim kawasaki :D da bi vozio kawasaki moras da imas muda do kolenaaa breee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

nisam ovo uputio tebi nego mareskinu :P

balcan girl

srce znam ja kome si uputio :D al nekako se oseæam prozvanom :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 19:03
mislim da pored donje tetovaze koja sluzi kao kontracepcija

moze da sluzi i kao deciji dodatak ;)

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 20:46
:D da bi vozio kawasaki moras da imas muda do kolenaaa breee :D


;D :-*

Andreja

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 20:46
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kakvi ste vi manijaci  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [clapp] [srce]
p.s.  borisa ja kao zena imam veæa muda nego neki muskarci :D pa jebote ja vozim kawasaki :D da bi vozio kawasaki moras da imas muda do kolenaaa breee :D

Ti IMA© Kawasaki, pitanje je da li ga vozi¹ :P :-*
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 02:00
jbg brate ima se moze se :D :D :D ipak ja imam 185cm i 10 godina ko¹arke :D :D :D ved¾balo seeeeeee bre nekad davnooo :D :D
uglavnom meni mo¾e¹ pitu s glave jest!!!  ;)  185 idi bre....  ;)
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 02 Decembar, 2014, 22:52
Citat: balcan girl poslato 02 Decembar, 2014, 02:00
jbg brate ima se moze se :D :D :D ipak ja imam 185cm i 10 godina ko¹arke :D :D :D ved¾balo seeeeeee bre nekad davnooo :D :D
uglavnom meni mo¾e¹ pitu s glave jest!!!  ;)  185 idi bre....  ;)

...aj sad ako smes kazi do kraja sta si hteo... (citaj:a za jogurt moras da se sagnes) priznaj,to si mislio! [rofl]